Gönderen Konu: Cezalılar  (Okunma sayısı 5820 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DelKu

• DefenceTurk
  • *
  • 48
Ynt: Cezalılar
« Yanıtla #20 : 04 Şubat 2024, 08:15:14 »
Üzerine alınan alınsın bizleri ırgalamaz dünyada batmaz

Karar gayet yerinde. Bazıları artık haddini bilsin.

İyi ki bu zihniyet yönetmiyor forumu! Fazla uzun ömürlü olmaz. Körler sağırlar birbirini ağırlar. Şak şak şak... Kesinlikle batar.
+1
+2
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2024, 08:16:53 Gönderen: DelKu »

Çevrimdışı ACE

• DefenceTurk
  • *
  • 134
« Yanıtla #21 : 04 Şubat 2024, 15:04:03 »
Neler yazıldı ne oldu bilmiyorum ama günden güne içimizde provokatif tipler giriyor. Geçen F35 muhabbetinde birinin çıkıp “solcular da şöyle de böyle de” tarzı konuyla alakasız tohum atıp kaçtığı pasif agresif tavırlar var. Amaç fikir belirtmekten ziyade kışkırtmak tahrik etmek.

Adam bariz bir parti üyesi gibi konuşuyor. Siyaset yapmayın diyoruz; sen de yapıyorsun diyor. Kastettiği ülkedeki arap nüfusun artışına verdiğimiz tepki vs. Kusura bakmayın ama ben göz göre göre yapılan yanlışlara ses çıkarırım.

Forumlar fikir belirtme ve mevcut sistemi eleştirme yeridir. Amaç daha iyisine ulaşmaktır.  O füze yerine bu olmalı veya bu operasyon baharda yapılmalı vs dersin taze yeni fikirler ararsın bu muhaliflikten değil en iyisini aramaktandır. İyiyiz mükemmeliz deme forumu burası değil.

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 196
« Yanıtla #22 : 04 Şubat 2024, 15:17:48 »
Neler yazıldı ne oldu bilmiyorum ama günden güne içimizde provokatif tipler giriyor. Geçen F35 muhabbetinde birinin çıkıp “solcular da şöyle de böyle de” tarzı konuyla alakasız tohum atıp kaçtığı pasif agresif tavırlar var. Amaç fikir belirtmekten ziyade kışkırtmak tahrik etmek.

Adam bariz bir parti üyesi gibi konuşuyor. Siyaset yapmayın diyoruz; sen de yapıyorsun diyor. Kastettiği ülkedeki arap nüfusun artışına verdiğimiz tepki vs. Kusura bakmayın ama ben göz göre göre yapılan yanlışlara ses çıkarırım.

Forumlar fikir belirtme ve mevcut sistemi eleştirme yeridir. Amaç daha iyisine ulaşmaktır.  O füze yerine bu olmalı veya bu operasyon baharda yapılmalı vs dersin taze yeni fikirler ararsın bu muhaliflikten değil en iyisini aramaktandır. İyiyiz mükemmeliz deme forumu burası değil.

+1

Çevrimdışı Efes

• DefenceTurk
  • *
  • 12
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #23 : 04 Şubat 2024, 15:41:09 »

[/quote]

Geçende benim Sipekilasyon yaprtığım için yargılanabileceğimi ima edip susun demiştiniz. Aslında sizde bir form açıp demir yumrukla yönetin çok renkli olur
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2024, 09:24:01 Gönderen: Efes »

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 196
« Yanıtla #24 : 04 Şubat 2024, 15:54:22 »

[/quote

Geçende benim Sipekilasyon yaprtığım için yargılanabileceğimi ima edip susun demiştiniz. Aslında sizde bir form açıp demir yumrukla yönetin çok renkli olur

Bahsettiğinizin hiç alakası bile yok. Konuları birbiriyle karıştırmayın.

Söylediklerimin arkasındayım.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #25 : 04 Şubat 2024, 20:48:21 »
Denizci16'nın durumu YASAKLI'dan CEZALI'ya çevrilmiştir. Forumdaki engeli 6 gün sonra kalkacaktır.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com