Gönderen Konu: Mesaj deðiþtirmek -Eleþtiri-  (Okunma sayısı 3901 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TR(B)

• DefenceTurk
  • *
  • -23
Mesaj deðiþtirmek -Eleþtiri-
« : 21 Ocak 2011, 01:41:49 »
Benim bir konuda eleþtirim olacak. site yönetiminin atýlan mesajlarý düzeltmesini yanlýþ buluyorum. Forma bir kiþinin attýðý mesaj yönetim tarafýnda deðiþtirilirse, düzeltilirse , ekleme yapýlýrsa mesaj orjinalliðini yitirir. Mesajý atan kiþi o mesajdan sorumlu tutulamaz...
örnegin benim paylaþtýgým bir konu. Benden habersiz deðiþtirilmiþ. Bu olay bence hiç hoþ deðil.
http://www.defenceturk.com/index.php?topic=2862.msg20408#msg20408

Malum sitede  bu yüzden atýþmalar yaþamýþtým. Ciddi forumlarda yöneticiler baþkasýnýn mesajýný deðiþtiremez mesajý silme hakký vardýr yöneticilerin mesajý deðiþtirme hakký yoktur.

Site kurallarý çercevesinde atýlan mesajýn orjinal hali bozulmamalý.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 623
« Yanıtla #1 : 21 Ocak 2011, 08:31:40 »
Eklediðiniz mesajýn kaynaðý yanlýþ komut kullandýðýnýz için sayfada görünmüyordu.  Ayrýca sarý renkli baþlýk da açýk renkli temalarda (mesela benim kullandýðýmda) okunmuyordu. Mecburen düzenleme yapmak zorundaydým. Dolayýsýyla açtýðýnýz konunun orjinalliði bozulmamýþ, aksine kurallarýmýza uygun þekilde okunabilir hale gelmiþ oldu.

Ek olarak bütün üyelerimizden bir ricam olacak. Konu baþlýklarýný ileti içerisinde en üstte koyu renk ve 24 punto ile yazarsanýz internet ortamý için daha uygun oluyor.
ADALETÝN OLMADIÐI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETÝN OLMADIÐI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENÝM KARAKTERÝMDÝR! BEN ÞEREFÝM ÝÇÝN YAÞAR, ÞEREFÝM ÝÇÝN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUÐUM KUDRET DAMARLARIMDAKÝ ASÝL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı TR(B)

• DefenceTurk
  • *
  • -23
« Yanıtla #2 : 21 Ocak 2011, 21:11:10 »
Mesajýn linkini bilerek gizlemiþtim. Kaynak yazýnýda týklayýnca direk  haberin  olduðu siteye gidiyor.  Bazý haber siteleri haberlerinin baþka sitelerde kullanýlmasýný istemiyorlar linki o yüzden öyle koyuyorum. Sorun deðil kodsuzda ekliyebilirim.

Diðer konuya gelirsek ben yeþilimsi temayý kullanýyorum  bu yüzden baþlýklarý sarý renkle daha güzel görünüyor.. diðer temalarda sarý renkle yazýlar görülmüyorsa buna bundan sonra dikkat ederim...