Gönderen Konu: Güney Doðu'ya Ac130 uygun deðil mi ?  (Okunma sayısı 11216 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 623
Güney Doðu'ya Ac130 uygun deðil mi ?
« Yanıtla #10 : 07 Eylül 2010, 20:07:15 »
Konuyu sadece terör olarak algýlamak yanlýþ bana göre.Tek tehlike Pkk deðil sonuçta Türkiye Cumhuriyetine karþý, bir çok ülke potansiyel düþman niteliðindedir.
AC-130 önemli birimlerimizi, önemli operasyonlar sýrasýnda ateþ üstünlüðü saðlayabilecek mükemmel bir uçak.Bu açýdan düþünüldüðünde kesinlike Tusaþ vb. kurumlar mevcut C-130 lardan yararlanarak bir modernizasyon ile TC-130 çýkarýlabilir. Mevcut durumlarda da iþe yarayacaktýr.
Elimizdeki uçaklar nakliye görevini ancak yerine getirebilirken bir de bazýlarýný dönüþtürmek pek mantýklý deðil ki!
ADALETÝN OLMADIÐI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETÝN OLMADIÐI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENÝM KARAKTERÝMDÝR! BEN ÞEREFÝM ÝÇÝN YAÞAR, ÞEREFÝM ÝÇÝN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUÐUM KUDRET DAMARLARIMDAKÝ ASÝL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
  • Akýl herþeyindir-Falcon
Güney Doðu'ya Ac130 uygun deðil mi ?
« Yanıtla #11 : 07 Eylül 2010, 20:08:13 »
Konuyu sadece terör olarak algýlamak yanlýþ bana göre.Tek tehlike Pkk deðil sonuçta Türkiye Cumhuriyetine karþý, bir çok ülke potansiyel düþman niteliðindedir.
AC-130 önemli birimlerimizi, önemli operasyonlar sýrasýnda ateþ üstünlüðü saðlayabilecek mükemmel bir uçak.Bu açýdan düþünüldüðünde kesinlike Tusaþ vb. kurumlar mevcut C-130 lardan yararlanarak bir modernizasyon ile TC-130 çýkarýlabilir. Mevcut durumlarda da iþe yarayacaktýr.
Elimizdeki uçaklar nakliye görevini ancak yerine getirebilirken bir de bazýlarýný dönüþtürmek pek mantýklý deðil ki!
+1000000000000