Gnderen Konu: JSF ile ilgili YARDIM  (Okunma says 33232 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • leti: 44344
  • 623
JSF ile ilgili YARDIM
« Yantla #60 : 11 Mart 2011, 21:04:53 »
arkadaþlar 1995 li yýllarda kuzey ýraka 2 adet F 16 keþif amacý ile uçuþ yaptý ancak 36 paralele girdikten sonro F 16 larýn sadece motorlarýnýn çalýþtýgý özellikle silah sistemlerinin sustugu görüldü ayrýca daha 2008 de aselsanda çalýþan bir bilim adamý F 16 larýn yazýlýmlarýný kontrol ettiginde gizlenmiþ bir þifre programý gördü bu program uçaklarýn daha önce belirtilen nottalara giriþinde devreye giriyor ve uçagýn düþmesine sebep oluyordu öncelikle amerikan ve israil hava sahasý durumu baþbakana iletir ve yazýlýmý iptal edebilecegini hatta yeni yazýlým yapýlabilecegini söyler ancak bunu amarikaya bildirilir sonuçta o bilim adamý 3 ay sonra intihar eder göz önünde olan o kadar þey varki sadece gözümüzü biraz açalým
Bunu Orko ve SKYWOLF dikkatle okuyun bu 1995 te ki teknolojiyle yaptýklarý.

Hiç güleceðim yoktu. :D :D :D
ADALETÝN OLMADIÐI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETÝN OLMADIÐI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENÝM KARAKTERÝMDÝR! BEN ÞEREFÝM ÝÇÝN YAÞAR, ÞEREFÝM ÝÇÝN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUÐUM KUDRET DAMARLARIMDAKÝ ASÝL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

evrimd BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • leti: 506
  • 0
JSF ile ilgili YARDIM
« Yantla #61 : 11 Mart 2011, 21:10:50 »
Bir uçaðý helikopteri heron vs vs...Bunlarý bir bilgisayar olarak düþünelim bunlarýn iþlemcisi ram ekran kartý güç kaynaðý anakart vb parçalar var bu bilgisayara bir keylogger veya trojan atalým bu bilgisayarý kontrol ederiz istediðimiz zaman kapatýrýz istediðim zaman tüm girilen bilgileri çalarýz iþlemciyi yakarýz güç kaynaðýný kapatýrýz sistemi güçsüz býrakýrýz vs vs bu parçalarýn hepsi uçak helikopter uydu vs vs kat kat üst modelinde kullanýlýyor eee at bir trojan o zaman istediðini kontrol et malesef elektronik çaðdayýz herþeyi bir tuþla kontrol edebiliyoruz en basit bir örnek hesap makinasý biz kontrol ediyoruz.Kendi yapay zekasý varsa kendini kontrol eder.

Uçaða keylogger? Ne yapacak, joysticki kaç derece yatýrdýðýný mý raporlayacak?  :D
Evet uçaðýn kredi kartý bilgilerini çalýp alýþveriþ yapacaðýz 2-3 tane F-15 alýrýz.

Þu F-16 olayýný merak ettim,

evrimd boxer

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • leti: 377
  • 0
JSF ile ilgili YARDIM
« Yantla #62 : 11 Mart 2011, 23:41:44 »
arkadaþlar 1995 li yýllarda kuzey ýraka 2 adet F 16 keþif amacý ile uçuþ yaptý ancak 36 paralele girdikten sonro F 16 larýn sadece motorlarýnýn çalýþtýgý özellikle silah sistemlerinin sustugu görüldü ayrýca daha 2008 de aselsanda çalýþan bir bilim adamý F 16 larýn yazýlýmlarýný kontrol ettiginde gizlenmiþ bir þifre programý gördü bu program uçaklarýn daha önce belirtilen nottalara giriþinde devreye giriyor ve uçagýn düþmesine sebep oluyordu öncelikle amerikan ve israil hava sahasý durumu baþbakana iletir ve yazýlýmý iptal edebilecegini hatta yeni yazýlým yapýlabilecegini söyler ancak bunu amarikaya bildirilir sonuçta o bilim adamý 3 ay sonra intihar eder göz önünde olan o kadar þey varki sadece gözümüzü biraz açalým

Böyle mi diyorsun , görüþlerine önem verdiðiniz ve çok önemsediðiniz HDS kardeþinizin bu konuyla ilgili yazdýðýnýda bir zahmet okuyuverin.
Güçlü Ekonomi , Güçlü Ordu , Güçlü Türkiye

evrimd SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • leti: 44344
  • 623
JSF ile ilgili YARDIM
« Yantla #63 : 11 Mart 2011, 23:44:19 »

Böyle mi diyorsun , görüþlerine önem verdiðiniz ve çok önemsediðiniz HDS kardeþinizin bu konuyla ilgili yazdýðýnýda bir zahmet okuyuverin.
Okudum da ondan böyle gülüyorum zaten. :D :D
ADALETÝN OLMADIÐI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETÝN OLMADIÐI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENÝM KARAKTERÝMDÝR! BEN ÞEREFÝM ÝÇÝN YAÞAR, ÞEREFÝM ÝÇÝN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUÐUM KUDRET DAMARLARIMDAKÝ ASÝL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com