Gönderen Konu: Türk - Yunan İlişkileri  (Okunma sayısı 338786 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
Ynt: Türk - Yunan İlişkileri
« Yanıtla #60 : 14 Mayıs 2010, 20:46:46 »
Alıntı
artık 2 ülkenin birbirini daha iyi anladığını söyledi.

Sıkıya gelince nasılda gelişiyor anlama kabiliyetleri.Neyse bunada şükür ama adalar konusu başımızı çok ağrıttı zamanında.

Çevrimdışı nightshade

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #61 : 14 Mayıs 2010, 20:58:55 »
Aynen öyle sıkıntıda olan biz olsak görürdüm ben onu

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #62 : 14 Mayıs 2010, 22:03:31 »
Ne ezik insanlar bunlar yahu. Akılları fikirleri Türkler. Bizim de başka işimiz yoktu da bütün zamanımızı Yunanistan'ı nasıl işgal ederiz diye düşünerek harcıyoruz. En büyük paranoyaklar topluluğu herhalde Yunanistan'dır.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı QRI

• QRI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #63 : 15 Mayıs 2010, 10:49:39 »
ve birde ermeniler.

Çevrimdışı amonyak

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #64 : 16 Mayıs 2010, 17:03:04 »
Aynen paranoyak olmus yunanlilar Bizim yüzümüzden garipler ne yapsinlar elden bir sey gelmiyor yoksa bizi bir kasik suda bogarlar yunan = Dansöz kivirtirmasini iyi bilirler.
Ya sevecek ya gideceksiniz baska yolu yok.

Çevrimdışı nightshade

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #65 : 16 Mayıs 2010, 20:50:21 »
Bu korkuyla nereye kadar ayakta dururlar bilmem,şu başlarındaki krizde rolümüz büyük bence.Bu gibi durumlarda aklıma hep zamanında yunan mirage 2000 inin mica füzesiyle vurduğu silahsız türk jeti gelir!.. Vuran pilotun jetini özel olarak boyamıştı adiler.

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #66 : 16 Mayıs 2010, 20:51:27 »
TF-2000'ler gelince dahada korkucaklar F-35'ler ve Altaylar gibi acımıyacaz vuracaz.Ateş serbest :D

Çevrimdışı QRI

• QRI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #67 : 16 Mayıs 2010, 20:55:39 »
bunlara cimamak lazim elimizden geldiyince air sartlarla somurmeliyiz bunlari.yiyorsa simdi girsinler silahlanma yarisina.

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #68 : 17 Mayıs 2010, 11:18:50 »
Ariel şaron bir konuşmasında aynen şunu demiş 'biz her gece filistinlilerin evimizi basıp kafamızı keseceklerinden ölesiye koktuğumuz için, bütün filistinlileri öldürüyoruz. Onlar için yapmayacağımız şey yok'...

Anlamışsınızdır durumu..

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #69 : 17 Mayıs 2010, 11:26:20 »
Oradaki durum biraz farklı. Yahudiler filistinlileri evlerinden, tarlalarından vs silah zoruyla kovup oralara kendileri yerleşiyorlar. O nedenle de bu kadar korkmaları normal. Ancak biz Yunanlıları bir yere kovmuyoruz. Onlar kendileri kaşınıyorlar. Batının gazına geliyorlar.
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2010, 17:09:48 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com