Gönderen Konu: Geçmiş Olsun  (Okunma sayısı 12088 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 231
  • DefenceTurk.com
Geçmiş Olsun
« : 20 Ocak 2018, 01:54:16 »
Türkiye'nin sayılı savunma sanayi forumlarından biri olan DefenceTurk ailesine yapılan bu alçakça saldırıyı en şiddetli şekilde kınıyor ve başta SKYWOLF hocam olmak üzere bütün forumdaşlarıma geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2018, 02:00:04 Gönderen: fırtına06 »

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
Ynt: Geçmiş Olsun
« Yanıtla #1 : 20 Ocak 2018, 02:27:08 »
Datayı yedeklemediniz mi yoksa yedekleyip de bir türlü tekrar geri yükleyemediniz mi
İkincisi ise bir yerlerden yardım temin ederiz çevremizde insanlar var

Aslında çokta önemli değil forumların % 90 faydası gündemi bire bir takip edebilmektir. Bence sıfırlansa bile sorun değil kim eskileri okuyorki zaten yarından itibaren devam ederiz yeni konulara telaşa gerek yok maksat cemiyet olmak anında her şeyi forumda görmek
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2018, 02:31:36 Gönderen: serkan »
beğen

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #2 : 20 Ocak 2018, 03:56:14 »
Teşekkürler arkadaşlar.

Datayı sürekli yedekliyoruz Serkan. Ama ilginçtir; yedeklerin, forumun şu anki tarihine kadar olanların hiç biri çalışmadı! Günlerdir geriye dönük yedekleri sırayla denedik. Sonunda biri çalıştı. Oysa bu ayın 1, 6 ve 7'sinde bile yedeği alınmıştı. Biliyorsunuz son dönemde foruma saldırılar arttı. Özellikle son bir yıldır forumda aksaklıklar meydana geliyordu. Bu yılın başında saldırıların şiddeti arttı.

Bu durum aslında ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu gösteriyor. Bizler ülkemiz için, geleceğimiz için çaba gösteriyoruz. Savunma sanayimizi tanıtıyoruz. Strateji üretiyoruz. Bunda oldukça başarılı oluyoruz ki, bunu istemeyen birilerinin kuyruğuna basıyoruz. Ohh iyi de yapıyoruz. Hiç pişman değiliz! Söz konusu vatansa gerisi tefferuattır. Son 1,5 yıla ait verilerimiz kaybolmuş olabilir. Hatta bütün verilerimiz de kaybolmuş olabilirdi. Ama bu bizi yolumuzdan asla döndüremezdi! Serkan'ın dediği gibi sıfırdan başlardık ve yine aynı etkiyi hissettirirdik. Kısacası bu saldırılar boş! Bizi yıldırmıyor, aksine daha da heveslendiriyor.

Yola devam...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Kamalı Efe

• DefenceTurk
  • *
  • -3
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #3 : 20 Ocak 2018, 05:20:17 »
Cümleten geçmiş olsun..

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4 : 20 Ocak 2018, 06:48:25 »
Doğrudan erişimli veri tabanlı forum kullanmak işleri çok basitleştirir
MySQL iyi güzel ama aynı anda on bin kişinin online olduğu forum için anlamlı bence.
Benim forumum olsa dbf mdb gibi basit veri tabanları ile çalışan forumlar seçerdim
Klasörü yedekle oldu bitti eskiden forumlar öyleydi yavaş filanda değildi o kadar.
Şimdi pc ler hızlı sunucular hızlı internet hızlı çok daha rahat olur
Bu mysql iyi güzel de zor.
beğen

Çevrimdışı Alp

• DefenceTurk
  • *
  • 21
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5 : 20 Ocak 2018, 08:40:47 »
Geçmiş olsun...

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #6 : 20 Ocak 2018, 10:13:43 »
Geçmiş olsun cümleten son 1,5 yılın verileri giderse gitsin yapıncak bir şey yok yeniden yazmaya başlarız sorun değil bu alçak saldırıyı yapanlarıda kınıyorum skywolf hocam gerekli yerlere şikayette bulunuldumu
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #7 : 20 Ocak 2018, 10:16:52 »
Bu arada afrin operasyonu yakında başlıcak ben bir tek satır yazamadım diye içim içimi yiyordu forumun geri gelmesi çok iyi oldu bu arada bir şeyi farkettim bunu demeden de geçemiyecem serkannı beğenmeyen 1 kişi kim :)
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #8 : 20 Ocak 2018, 10:21:52 »
2016 dan öncesine ait o sevmeyen kendi bile unutmuştur
beğen

Çevrimdışı Alp

• DefenceTurk
  • *
  • 21
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #9 : 20 Ocak 2018, 11:37:41 »
Ama Alim unutur Kalem unutmaz, laf uçar yazı kalır gibi deyişler var. Sonuçta burda yapılan beyin fırtınası, arşiv birikimi öyle veya böyle bir külliyattır. Duvar taş taş üstüne koydukça yükselir, o güzel insanlar burda da arşiv kaybı yinede acıdır. Hele de amatör duyguyla birikmiş nesneler ki, of of duygu hissiyat ve anlam kaybıdır ...