Gönderen Konu: Nansen Sınıfı Fırkateynler /Nansen Class Frigates  (Okunma sayısı 27733 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
Ynt: Nansen Sınıfı Fırkateynler /Nansen Class Frigates
« Yanıtla #40 : 13 Kasım 2018, 15:28:19 »
Güzel gemiydi gerçekten denizden çıkartılıp Tamir etme gibi bir ihtimal yok sanırım olmazsa dalış turizmine faydası dokunur modern savaş gemisi batığı zor bulunur
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı fatihvskamil

• DefenceTurk
  • *
  • 6
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #41 : 13 Kasım 2018, 17:21:21 »
bence denizden cıkarırlar gemi sığ suda.o silahları teknolojileri suda bırakmazlar heralde

Çevrimdışı BlackHawk89

• DefenceTurk
  • *
  • -4
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #42 : 13 Kasım 2018, 18:02:03 »
Bize satsınlar. Kurtarabildiklerimizi fırkateynlerimize takarız.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #43 : 30 Kasım 2018, 13:08:45 »

Gemiyi çıkarma çalışmalar halen sürüyor.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #44 : 06 Aralık 2018, 08:34:34 »
Muhtemelen bu gemiyi oradan çıkarıp onaracaklar ve tekrar kullanıma alacaklar.

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #45 : 06 Aralık 2018, 11:09:19 »
Tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. Bu yaz telefonum mayomun cebinde bir saat denizde yüzdüm. Telefonu evde temiz suda beklettim kapağını açtım içine iyice girecek şekilde temiz su tazyik ettim sonra balkonda mermerde güneş altında kurumaya bıraktım. İçindeki bütün nem iki gün de bitti sonra şarj taktım çalışmadı. Sonra arkada bir delik gördüm bu dedim kesin reset deliği oraya 0.5 kalemle bastırdım telefon çalıştı. Her şeyini denedim gayet iyi çalıştı. Ama kamerayı kurtaramadım oda çalışıyor ama belliki sensörün o pikselleri tuz kaplanmış bulanık bir aydınlık sadece görüyor çalışmıyor. Tahminimce kamera modülünü çıkartıp suda ılık su filan bir hafta bilen bekletirsem oda düzelir bir ara çıkartıp deniycem düzeltebileceğime çok inanıyorum kamerayıda. O silikon şeyler pikseller temizlenmesi gerek orada bir arıza oluştu ama sistemini biliyorum uğraşırsam düzelir oda. Gemiyide böyle düzeltebilirler. Dizel motoru türbin motoru bozulacak hali yok bir kaç elektronikten başka şey bozulmaz onlarda pc sonuçta. Yıkasınlar her şeyi suda bekletsinler kurutsunlar fişe taksınlar bütün radarı bilgisayarı her şeyi çalışır bence
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2018, 11:13:41 Gönderen: serkan »
beğen

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #46 : 06 Aralık 2018, 11:17:04 »
Telefon konusunda şansın varmis. Normalde cope atarsin. Eziyet etme kendine. Yenisini al.

Bir hatirlatma: Fabrikadan hatali gelen telefonlarda tamir olmaz. Kasayi acarsan da garanti biter. Telefonu aldigin magazada deneyeceksin herseyi!
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2018, 11:19:16 Gönderen: UYVAR »
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #47 : 06 Aralık 2018, 19:52:02 »
uyvar ben her şeyi açar kendim tamir ederim garantiyle filan işim olmaz önce benim içini bir görmem lazım mutlaka garantisi var diye tamirciyi bekleyemem açarım o kapağı illaki
beğen

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #48 : 07 Aralık 2018, 16:50:44 »
uyvar ben her şeyi açar kendim tamir ederim garantiyle filan işim olmaz önce benim içini bir görmem lazım mutlaka garantisi var diye tamirciyi bekleyemem açarım o kapağı illaki

Geçmiş olsun o zaman. Allah acil şifalar versin. Telefona degil sana. 😀
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı Alp

• DefenceTurk
  • *
  • 21
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #49 : 08 Aralık 2018, 09:23:02 »

Serkan, Hatırladığım kadarıyla sizin YOTA telefonunuz vardı. Belki dikkatinizi çekmemiştir ama
hazır da telefon bozulmuşken söyleyeyim... YOTA'nın yeni telefonu çıktı yine çift yüzlü  ;D ;D ;D