Gönderen Konu: F-16 Fighting Falcon  (Okunma sayısı 166048 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı paukaf

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Ynt: F-16 Fighting Falcon
« Yanıtla #20 : 26 Ağustos 2010, 19:31:41 »
Pilotlar hangi milletten olursa olsun karşı uçağın pilotunun ölmesine pek sevinmezler amaç o uçağı savaş dışı edip askerleri öldürmesini engellemektir. Sonuçta 1 insanın ölmesi savaştaki dengeleri değiştirmez.
Dogru  isterse savaşta olsun isterse yıllardır azılı düşmanın olsun 1 insan pek bişey degiştirmez ve ayrıcada insan hayatı daha önemlidir sonuçta  düşmanın bile olsa...
Bırakın bu edebiyatları....Saçma sapan konuşmuşsunuz.Düşmanın bile olsaymışta bilmem neymiş.Eskişehirde müzede esir ele geçirilen türk pilotuna rumların yaptığı işkence sonrası halini görseydiniz bunları yazmazdınız.Ne kadar kibar millet olduk ya.Gevredik çok

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #21 : 26 Ağustos 2010, 19:40:06 »
Pilotlar hangi milletten olursa olsun karşı uçağın pilotunun ölmesine pek sevinmezler amaç o uçağı savaş dışı edip askerleri öldürmesini engellemektir. Sonuçta 1 insanın ölmesi savaştaki dengeleri değiştirmez.
Dogru  isterse savaşta olsun isterse yıllardır azılı düşmanın olsun 1 insan pek bişey degiştirmez ve ayrıcada insan hayatı daha önemlidir sonuçta  düşmanın bile olsa...
Bırakın bu edebiyatları....Saçma sapan konuşmuşsunuz.Düşmanın bile olsaymışta bilmem neymiş.Eskişehirde müzede esir ele geçirilen türk pilotuna rumların yaptığı işkence sonrası halini görseydiniz bunları yazmazdınız.Ne kadar kibar millet olduk ya.Gevredik çok

Biz her zaman kibar bir millettik. Köpekle köpek olmayı sevmeyiz.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı boxer

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #22 : 26 Ağustos 2010, 22:51:39 »
Dogru  isterse savaşta olsun isterse yıllardır azılı düşmanın olsun 1 insan pek bişey degiştirmez ve ayrıcada insan hayatı daha önemlidir sonuçta  düşmanın bile olsa...

Biz her zaman kibar bir millettik. Köpekle köpek olmayı sevmeyiz.
+1
Güçlü Ekonomi , Güçlü Ordu , Güçlü Türkiye

Çevrimdışı paukaf

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #23 : 27 Ağustos 2010, 00:30:26 »
Biz sevdiğimize karşı kibarız.Gerisi hikaye.Bak bu acıdığınız adamlar israil ile işler çevirmeye başladılar.Acıma acınacak hale düşersin.Youtube da bir sürü yunan iti var bize küfür eden.Hala kibarmı olacağız?Ben olmam 2 tane yunan çakalı pilot gebermedi die sinir olurum ancak.Bizim kibarlığımızda bizden olan ve bizi seven-sevdiğimiz kişilere karşıdır ki bu kibarlığı yunan gavurunda dahi bulamazsınız.
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2010, 00:34:41 Gönderen: paukaf »

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
  • Akıl herşeyindir-Falcon
« Yanıtla #24 : 27 Ağustos 2010, 01:18:01 »
Biz sevdiğimize karşı kibarız.Gerisi hikaye.Bak bu acıdığınız adamlar israil ile işler çevirmeye başladılar.Acıma acınacak hale düşersin.Youtube da bir sürü yunan iti var bize küfür eden.Hala kibarmı olacağız?Ben olmam 2 tane yunan çakalı pilot gebermedi die sinir olurum ancak.Bizim kibarlığımızda bizden olan ve bizi seven-sevdiğimiz kişilere karşıdır ki bu kibarlığı yunan gavurunda dahi bulamazsınız.

Kurtuluş savasını bilmiyorsun galiba İzmir muharebelerini  her nekadar düşman olsakta insan insandır kötü bile olsa zamanında yunanlı bir asker esir düşüyor türk askeri de onuda eşegine bindirmiş yolda geliyor paşa soruyor oglum esir eşekte sen niye degilsin sonuçta o esir asker de diyorki paşam savaş savaşta kaldı  o benim artık misafirim şimdide izninizle karavanaya yetişelim diyor.Zamanında ingilterede süper bir devletti ve ozamanda iş birligi yapmıştılar Osmanlı  zamanında arkadan ruslarla iş birligi yaptılar.Atatürk cepheye indiginde diyorki evlat sizin burda ne işiniz vardı.Yunan askerleri ölmüş ama genede yanındaki yaverlerine diyor her nekadar kötü de olsalar sonuçta insanlar bizim için elbette bize saygı duyan yanımıza olan ve kardeşligini hissetirmeyen devletlere karşı her zaman kibarlıgımız sonsuz ama bizim her insana kapımızda açık.Boşver onlar sana küfretsin herkesin kötülügü kendine kalır.

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #25 : 27 Ağustos 2010, 09:00:49 »
İnternette yorumlardan birinde. Yunanlıların iç, dış borçlarına +60 milyon euro ekleyin yazmışlar  ;D

Çevrimdışı paukaf

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #26 : 27 Ağustos 2010, 09:20:32 »
İnternette yorumlardan birinde. Yunanlıların iç, dış borçlarına +60 milyon euro ekleyin yazmışlar  ;D
Zelil olurlar.Perişan olurlar.Kahrolurlar umarım.70 tane yunanlı gelmişti çalıştığım işyerine 70'ide yumuşak,hepsine saldırıp dağıtasım geldi.Böle meymenetsiz bir ırk ta varmış demek atalarım bedavaya denize dökmemiş bunları.

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Roch
« Yanıtla #27 : 27 Ağustos 2010, 10:08:05 »
ya koskoca  hava kardeşim siz orda nasıl iki uçağı çarpıştırmayı başarıyorsunuz. Yunan pilotuna o uçakları git özellikle çak diye görev ver, yapamazlar. Hava boş abi ak git ak git :D

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #28 : 27 Ağustos 2010, 10:16:25 »

Acaba? Bence Biz demeyin, ben deyin. Kendi adınıza konuşun.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı paukaf

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #29 : 27 Ağustos 2010, 11:04:43 »

Acaba? Bence Biz demeyin, ben deyin. Kendi adınıza konuşun.
Sen bizi tanıyomusun sayın skywolf?Biz demenin ne demek olduğunu biliyormusun sen?Yöneticilik sabır metanet ve anlayış ister.Tarafsızlık ister.Yoksa sen yunanlımısın?Benim anladığım kadarıyla yorumun oraya çekiyor.Kendini açık beyan et.
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2010, 11:06:41 Gönderen: paukaf »