Gönderen Konu: Mesaj değiştirmek -Eleştiri-  (Okunma sayısı 3309 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TR(B)

• DefenceTurk
  • *
  • -23
Mesaj değiştirmek -Eleştiri-
« : 21 Ocak 2011, 01:41:49 »
Benim bir konuda eleştirim olacak. site yönetiminin atılan mesajları düzeltmesini yanlış buluyorum. Forma bir kişinin attığı mesaj yönetim tarafında değiştirilirse, düzeltilirse , ekleme yapılırsa mesaj orjinalliğini yitirir. Mesajı atan kişi o mesajdan sorumlu tutulamaz...
örnegin benim paylaştıgım bir konu. Benden habersiz değiştirilmiş. Bu olay bence hiç hoş değil.
http://www.defenceturk.com/index.php?topic=2862.msg20408#msg20408

Malum sitede  bu yüzden atışmalar yaşamıştım. Ciddi forumlarda yöneticiler başkasının mesajını değiştiremez mesajı silme hakkı vardır yöneticilerin mesajı değiştirme hakkı yoktur.

Site kuralları çercevesinde atılan mesajın orjinal hali bozulmamalı.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #1 : 21 Ocak 2011, 08:31:40 »
Eklediğiniz mesajın kaynağı yanlış komut kullandığınız için sayfada görünmüyordu.  Ayrıca sarı renkli başlık da açık renkli temalarda (mesela benim kullandığımda) okunmuyordu. Mecburen düzenleme yapmak zorundaydım. Dolayısıyla açtığınız konunun orjinalliği bozulmamış, aksine kurallarımıza uygun şekilde okunabilir hale gelmiş oldu.

Ek olarak bütün üyelerimizden bir ricam olacak. Konu başlıklarını ileti içerisinde en üstte koyu renk ve 24 punto ile yazarsanız internet ortamı için daha uygun oluyor.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı TR(B)

• DefenceTurk
  • *
  • -23
« Yanıtla #2 : 21 Ocak 2011, 21:11:10 »
Mesajın linkini bilerek gizlemiştim. Kaynak yazınıda tıklayınca direk  haberin  olduğu siteye gidiyor.  Bazı haber siteleri haberlerinin başka sitelerde kullanılmasını istemiyorlar linki o yüzden öyle koyuyorum. Sorun değil kodsuzda ekliyebilirim.

Diğer konuya gelirsek ben yeşilimsi temayı kullanıyorum  bu yüzden başlıkları sarı renkle daha güzel görünüyor.. diğer temalarda sarı renkle yazılar görülmüyorsa buna bundan sonra dikkat ederim...