Gönderen Konu: Akıncı İHA Projesi  (Okunma sayısı 187957 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SH

• DefenceTurk
  • *
  • 39
  • DefenceTurk.com
Ynt: Akıncı İHA Projesi
« Yanıtla #750 : Bugün, 14:29:31 »
Abi ben değil de başkası yazsın diye bekledim. Çok gereksiz bir iş oldu bayrak işi. Sen zaten şovun kralını yapmışsın. Yüzbinlerce kişi seni izlemiş. Youtube'da canlı video işini bir nebze anlarım, belki birileri görür bir şeyleri diye paylaşmış olabilir Anadolu Ajansı ama bu bayrak işi çok gereksiz oldu.

Çevrimdışı Gökbörü

• DefenceTurk
  • *
  • 139
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #751 : Bugün, 14:30:58 »
Bir ergen in video kurgusu da olabilir ama gerçekten Akıncı görevi bitip dönünce Türk bayrağı çizdi ise çok fuzuli arabeks olmuş hem medeni değil hemde adamlar yas tutarken bunu yapmak ayıp hemde para yani suyla çalışmıyor devletin emaneti araç. Benim edebime böyle şeyler gereksizdir medenice değil bence. Bir Alman işi bitip dönünce bayrak çizmek aklına gelmez mesela. Abartıyor muyum bilmem ama ben utandım görünce. Bayramda çizsin keyfide çizsin ama komşu ülkenin cumhurbaşkanının yanmış cesedini bulup ülkeye dönünce şenlik yapmak nedir anlamadım

Error 404 (Not Found)!!1

https://www.youtube.com/watch?v=eqGZmQcMLzI

Her tarafa cekilecebilecek, her türlü yorumlanabilecek bir iş,  bende anlamadım...

BBCye bile haber olmuş...

Gereksiz...

« Son Düzenleme: Bugün, 14:31:59 Gönderen: Gökbörü »
What is steel compared to the hand that wields it?

Çevrimdışı marmara

• DefenceTurk
  • *
  • 50
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #752 : Bugün, 14:34:22 »
Ne var bunda, erkek organı çizmemiş ki.
Görevini başarıyla yapmış, ülkein simgesini çizmiş.
Her taşın altından dinozor aramaya gerek yok...

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 461
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #753 : Bugün, 14:35:25 »
Düşen helikopterin modelini göremedim yazan oldu mu?

Serkan Hocam buyur:

https://x.com/OSPSF/status/1792293720014156239

İranlılar da Amerikalıları sorumlu tutuyor. Yedek parçaları vermedikleri için 30 senelik helikopterleri bu şekilde kullanmak zorunda kaldıkları için suçluyorlar.

Alıntı
Helicopter used by Iranian President that crashed today was a 30 year old Bell 212 helicopter, manufacture year 1994. Registration 6-9207, Manufacturer Serial Number 35071. Image shown is the same aircraft in earlier camouflage during Iranian Air Force use.

Bell 212  ... Teşekkürler 👌

Çevrimdışı mehmet05

• DefenceTurk
  • *
  • 134
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #754 : Bugün, 14:45:18 »
Türkiye-Azerbaycan-İran oluyor arada sırada böyle. Onlar bir Aliyev'i KNT artıkılına alıyorlar, sınırda tatbikat yapıp Ermeniye silah göndermeye kalkıyorlar. Bizimkiler sınırda tatbikatla, F-16 kaydırma ile cevap veriyorlar. Azeri Büyükelçisini vurduruyorlar vs vs. Garip bir ilişki . Dalgalanmalarla, elenselerle, dengeye girecek zamanla veya birden fırtınalar estirebilecek. 

Çevrimdışı Efes

• DefenceTurk
  • *
  • 12
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #755 : Bugün, 14:47:06 »
Bir ergen in video kurgusu da olabilir ama gerçekten Akıncı görevi bitip dönünce Türk bayrağı çizdi ise çok fuzuli arabeks olmuş hem medeni değil hemde adamlar yas tutarken bunu yapmak ayıp hemde para yani suyla çalışmıyor devletin emaneti araç. Benim edebime böyle şeyler gereksizdir medenice değil bence. Bir Alman işi bitip dönünce bayrak çizmek aklına gelmez mesela. Abartıyor muyum bilmem ama ben utandım görünce. Bayramda çizsin keyfide çizsin ama komşu ülkenin cumhurbaşkanının yanmış cesedini bulup ülkeye dönünce şenlik yapmak nedir anlamadım

Error 404 (Not Found)!!1

℅100 haklısın keşke bu haber asparagas çıksa.. Birde şu var bizimkiler istihbaratta toplamıştır hazır girmişken

Çevrimdışı marmara

• DefenceTurk
  • *
  • 50
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #756 : Bugün, 15:12:29 »
Geçici olarak İran Devlet Başkanı olan Muhammed Muhbir Humeney ile arası çok yakın ve en az Raisi kadar batı karşıtı olan adam. Geçen sene Moskova'ya bizzat kendisi gelerek silah antlaşması imzalamıştı, İHA, jet uçağı, teknoloji transferi vs gibi alımı için. Eğer Devlet Başkanı seçilirse dostlarına daha yakın, düşmanlarına Raisi'yi mumla aratacak olan birisi diyebiliriz. Gelecekte Rusya'ya daha çok silah satan, ülkesini de silahlandıracak olan radikal kimliğe sahip.

Raisinin ölümüne batı da sevinçten şampanya patlatmıyor, tedirgin yaklaşıyor.
« Son Düzenleme: Bugün, 15:14:31 Gönderen: marmara »

Çevrimdışı HKY

• DefenceTurk
  • *
  • 3
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #757 : Bugün, 18:37:25 »

Error 404 (Not Found)!!1

+1

Ben olsam İran üzerinde ay-yıldız çizerdim.

Çevrimdışı Mehmet75

• DefenceTurk
  • *
  • 44
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #758 : Bugün, 19:28:34 »
Sevgili erdemli putty; dün zaten bayramdı.. 19 mayıs milli bir bayramımız.. hazır kalkmışken bayrak çizip kutlamış ekip kendince ne var. Toplasan ekstradan yaktığı 8-10 litre yakıttır. Hem tarihi bir başarı da var kutlamak hakları.

Ayrıca almanya ne çizecek ki? 3 Düz çizgi mi? 
« Son Düzenleme: Bugün, 20:19:10 Gönderen: Mehmet75 »

Çevrimdışı Efes

• DefenceTurk
  • *
  • 12
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #759 : Bugün, 20:27:05 »
Bu yapılan bizim devlet ciddiyetimize hiç yakışmadı. Zaten bizim kabiliyetimizi bütün ülkeler yakinen izleyip not ediyor. İç kamuoyuna yönelik yapıldığını düşünüyorum. Son zamanlardaki devlet geleneklerinden uzaklaşmanın ve kurumlardaki çürümüşlüğün tipik bir tezahürü oldu maalesef