Gönderen Konu: Akıncı İHA Projesi  (Okunma sayısı 192844 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Denizci16

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 76
  • DefenceTurk.com
Ynt: Akıncı İHA Projesi
« Yanıtla #830 : 23 Mayıs 2024, 15:19:18 »
Şimdi biz bu İran konusunda tepki veriyoruz İran rejimi hakkında olumsuz görüşler paylaşıyoruz..
Fakat bizim görüşlerimizin aksine başımızdakiler İran lideri için" yas ilan edebiliyorlar" işte burda da yaman çelişki var.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 623
« Yanıtla #831 : 23 Mayıs 2024, 15:37:51 »
Şimdi biz bu İran konusunda tepki veriyoruz İran rejimi hakkında olumsuz görüşler paylaşıyoruz..
Fakat bizim görüşlerimizin aksine başımızdakiler İran lideri için" yas ilan edebiliyorlar" işte burda da yaman çelişki var.

Yas ilan etmeyi adet haline getirdiler. Bence gerek yok, hele ki mevcut İran yönetim anlayışı için. Bence resmi olarak başsağlığı dilemek yeterli eskiden olduğu gibi.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı buraktunahan

• DefenceTurk
  • *
  • 78
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #832 : 23 Mayıs 2024, 18:43:04 »
Akıncı'nın Reisi'nin helikopterinin enkazını tespiti dünya medyasında özetle şöyle yankılandı:

Çevrimdışı Efes

• DefenceTurk
  • *
  • 13
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #833 : 24 Mayıs 2024, 15:05:17 »

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 189
  • DefenceTurk.com
Akıncı İHA Projesi
« Yanıtla #834 : 24 Mayıs 2024, 22:00:47 »
Alıntı
Hindistan merkezli EuroAsian Times, Bayraktar Akıncı İHA'nın İran'daki başarısı sonrası dikkat çeken bir görsel yayımladı.

https://m.yeniakit.com.tr/foto-galeri/hint-basini-baykar-icin-yapilan-bu-gorselle-calkalaniyor-83978/11

Çevrimdışı The Qonqueror

• DefenceTurk
  • *
  • 16
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #835 : 25 Mayıs 2024, 00:49:54 »

Pakistan da yas ilan etti. Altı ay önce İran ülkelerine balistik füze atmıştı. Siyasette olur bunlar.

Çevrimdışı buraktunahan

• DefenceTurk
  • *
  • 78
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #836 : 25 Mayıs 2024, 11:26:17 »
Alıntı
Hindistan merkezli EuroAsian Times, Bayraktar Akıncı İHA'nın İran'daki başarısı sonrası dikkat çeken bir görsel yayımladı.

https://m.yeniakit.com.tr/foto-galeri/hint-basini-baykar-icin-yapilan-bu-gorselle-calkalaniyor-83978/11

Okuduğumdan beri gülüyorum  :D :D :D