Gönderen Konu: Akıncı İHA Projesi  (Okunma sayısı 188242 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ugurkarakaya25

• DefenceTurk
  • *
  • 17
  • DefenceTurk.com
Ynt: Akıncı İHA Projesi
« Yanıtla #760 : 20 Mayıs 2024, 22:00:47 »
Bir ergen in video kurgusu da olabilir ama gerçekten Akıncı görevi bitip dönünce Türk bayrağı çizdi ise çok fuzuli arabeks olmuş hem medeni değil hemde adamlar yas tutarken bunu yapmak ayıp hemde para yani suyla çalışmıyor devletin emaneti araç. Benim edebime böyle şeyler gereksizdir medenice değil bence. Bir Alman işi bitip dönünce bayrak çizmek aklına gelmez mesela. Abartıyor muyum bilmem ama ben utandım görünce. Bayramda çizsin keyfide çizsin ama komşu ülkenin cumhurbaşkanının yanmış cesedini bulup ülkeye dönünce şenlik yapmak nedir anlamadım

Error 404 (Not Found)!!1

https://www.youtube.com/watch?v=eqGZmQcMLzI

haklısınız yakışmamış eğer doğru ise bu haber

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616
« Yanıtla #761 : 20 Mayıs 2024, 23:56:17 »
Bir ergen in video kurgusu da olabilir ama gerçekten Akıncı görevi bitip dönünce Türk bayrağı çizdi ise çok fuzuli arabeks olmuş hem medeni değil hemde adamlar yas tutarken bunu yapmak ayıp hemde para yani suyla çalışmıyor devletin emaneti araç. Benim edebime böyle şeyler gereksizdir medenice değil bence. Bir Alman işi bitip dönünce bayrak çizmek aklına gelmez mesela. Abartıyor muyum bilmem ama ben utandım görünce. Bayramda çizsin keyfide çizsin ama komşu ülkenin cumhurbaşkanının yanmış cesedini bulup ülkeye dönünce şenlik yapmak nedir anlamadım

Error 404 (Not Found)!!1

https://www.youtube.com/watch?v=eqGZmQcMLzI

İlginç bir haber. Eğer doğruysa ve bunu milli bayram için yaptılarsa mantıklı. Ama düşen İran helikopterini arama görevi nedeniyle yaptılarsa çocukça...
« Son Düzenleme: Bugün, 00:15:31 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı baryshx

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 58
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #762 : Bugün, 00:26:44 »
Aynen katılıyorum yorumlara. Adamlar zaten yasta, gidip güzelce de yardım edilmiş. Bayrak şova gerek yok. Arap kardeşlerimizi incitebilir bu tür hareketler :P

Çevrimdışı M.B.T

• DefenceTurk
  • *
  • 27
« Yanıtla #763 : Bugün, 00:33:17 »
Aynen katılıyorum yorumlara. Adamlar zaten yasta, gidip güzelce de yardım edilmiş. Bayrak şova gerek yok. Arap kardeşlerimizi incitebilir bu tür hareketler :P

Arap degiller ki..ingiliz kafiri onlar.

Çevrimdışı baryshx

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 58
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #764 : Bugün, 00:42:23 »

Arap degiller ki..ingiliz kafiri onlar.
Arap deyince hemen gaza geldin yine, tariz yaptım orada. Biliyoruz adamların Fars olduğunu.

Türkiye'deki araplar ve arap taparlar Türklükten ve Atatürk'ten rahatsızlar, bu da bir gerçek.