Gönderen Konu: Forum tema sý hakkýnda  (Okunma sayısı 41356 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Forum tema sý hakkýnda
« Yanıtla #30 : 06 Temmuz 2011, 20:39:14 »
Tesekkur ederim duzelttim boyle daha guzel oldu.
Adaletin hakim olduðu yerde silahýn yeri yoktur.

Çevrimdışı MagneTo

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Forum tema sý hakkýnda
« Yanıtla #31 : 16 Şubat 2012, 22:23:49 »
Forum üyelerin Adlarýnýn renkleri çok soluk gözüküyor okumakta zorlanýyorum.Mavinin daha canlý veya belirgin tonlarý veya baþka renkler seçilebilir.

saygýlar..

Çevrimdışı son_baron06

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Forum tema sý hakkýnda
« Yanıtla #32 : 22 Şubat 2012, 21:58:48 »
bence hem tema hemde smf sürümu degismeli. smf 2.02 cok kaliteli ve surekli guncelleniyor. smf 2 icin cok guzel modlar var otomatik resim boyutlandirici gibi mesala ve harika calisiyor. Saygilar. Teknik olarak bir elden gecirme yapmaliyiz

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 623
Forum tema sý hakkýnda
« Yanıtla #33 : 22 Şubat 2012, 23:04:14 »
bence hem tema hemde smf sürümu degismeli. smf 2.02 cok kaliteli ve surekli guncelleniyor. smf 2 icin cok guzel modlar var otomatik resim boyutlandirici gibi mesala ve harika calisiyor. Saygilar. Teknik olarak bir elden gecirme yapmaliyiz

Otomatik resim boyutlandýrýcý vb özellikler sitemizde de var. Gerçi düzgün çalýþmýyor. Profilinizden farklý bir tema seçebilirsiniz.
ADALETÝN OLMADIÐI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETÝN OLMADIÐI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENÝM KARAKTERÝMDÝR! BEN ÞEREFÝM ÝÇÝN YAÞAR, ÞEREFÝM ÝÇÝN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUÐUM KUDRET DAMARLARIMDAKÝ ASÝL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı son_baron06

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Forum tema sý hakkýnda
« Yanıtla #34 : 24 Şubat 2012, 17:25:12 »
sayin Adminim tamam temamiz var bari smf surumu guncelleyin . suan 1.1.10  surum. son surum 1.1.16  guncelleme olmaz ise gecenki gibi uyari yeriz acigimiz var diye. guncellemeler bosuna cikmiyor. ben smf konusunda her turlu yardima hazirim. isterseniz veri ve uye kaybi olmadan direk smf 2 ye guncelleriz. Artik smf 1 icin modifikasyon yapilmiyor. butun coderler smf 2 icin calisiyor. bence cok harika . Yinede siz bilirsiniz ben destege hazirim

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 623
Forum tema sý hakkýnda
« Yanıtla #35 : 24 Şubat 2012, 19:34:01 »
sayin Adminim tamam temamiz var bari smf surumu guncelleyin . suan 1.1.10  surum. son surum 1.1.16  guncelleme olmaz ise gecenki gibi uyari yeriz acigimiz var diye. guncellemeler bosuna cikmiyor. ben smf konusunda her turlu yardima hazirim. isterseniz veri ve uye kaybi olmadan direk smf 2 ye guncelleriz. Artik smf 1 icin modifikasyon yapilmiyor. butun coderler smf 2 icin calisiyor. bence cok harika . Yinede siz bilirsiniz ben destege hazirim

Teknik konulara bakan arkadaþlar ilgileniyorlar. Ancak bir sorun olduðu için baþarýlý olamadýlar. Deneyeceðiz tekrar...
ADALETÝN OLMADIÐI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETÝN OLMADIÐI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENÝM KARAKTERÝMDÝR! BEN ÞEREFÝM ÝÇÝN YAÞAR, ÞEREFÝM ÝÇÝN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUÐUM KUDRET DAMARLARIMDAKÝ ASÝL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Aslan1071

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
Ynt: Forum tema sý hakkýnda
« Yanıtla #36 : 24 Haziran 2019, 12:55:36 »
Moderatör arkadaþlara!
aþaðýda yazdýklarým kendi görüþlerimdir. Olmasýný temenni ettiklerimdir.
1- Renkli yazýlar insanýn gözünü yoruyor. çok renkli olmasý çok iyi olduðu anlamýna gelmez sadeliðin olgun bir vakuru olduðunu düþünüyorum. En fazla 3 renk kullanýlsa iyi olurdu diye düþünüyorum. Aþaðýda verdiðim linkteki site gözü yormuyor ve insaný usandýrmýyor.

https://www.ptisidiastima.com/category/epikairotita/tourkia/

2- Forum konularýnda gezerken en son kaldýðýmýz noktadan devam edebilecek bir þekilde yazýlýmý düzenleseniz iyi olur kanatindeyim. Yarýn siteye girdiðim zaman "nerede kalmýþtým yahu" diye aramak sýkýcý oluyor. Aþaðýda verdiðim likteki düzen bence gayet uygun. Kopyalarsanýz daha güzel olur düþüncesindeyim.

https://defence.pk/pdf/forums/turkish-defence-forum.101/

Bunlar benim düþüncelerim. Konularý deðerlendirmeniz dileðiyle. Ýyi yayýnlar.

Çevrimdışı Yasar

• 2021 Yýlýn Üyesi
  • DefenceTurk
  • 362
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #37 : 11 Kasım 2020, 15:51:20 »
Sn admin ,
Foruma giriþte, yanýtlamada, sýkýntý var. Çok geç açýlýyor . Bazen hiç açýlmýyor sahifeler.
Diðer forumlarda bu problem yok. Sadece burada var. Sorun mu var?

Çevrimdışı DoganTuran

• DefenceTurk
  • *
  • 104
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #38 : 02 Şubat 2021, 22:15:53 »
Selamlar,
Siteye ve alt konulara giriþte bekletme hatta açýlmama sorunu yaþanýyor. Çerez vs. temizleyip tekrar denediðim halde sonuç ayný.

Diðer bir konuda önerim, ana sayfada ki video panelinde, sizlerce güncel videolarýn paylaþýlmasý çok iyi bir ayrýcalýk katacaktýr,

Çevrimdışı Merzifonlu

• 2021 Yýlýn Üyesi
  • DefenceTurk
  • 267
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #39 : 03 Şubat 2021, 12:40:01 »
Sn admin ,
Foruma giriþte, yanýtlamada, sýkýntý var. Çok geç açýlýyor . Bazen hiç açýlmýyor sahifeler.
Diðer forumlarda bu problem yok. Sadece burada var. Sorun mu var?

+1 Bende de aynýsý oluyor. Önce "siteye ulaþýlamýyor" ekraný çýkýyor, 1-2 saniye sonra açýlýyor.