Gönderen Konu: SARP (Stabilized Advanced Remote Platform)  (Okunma sayısı 28867 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yýlýn Üyesi
  • DefenceTurk
  • 189
  • DefenceTurk.com
Ynt: SARP (Stabilized Advanced Remote Platform)
« Yanıtla #30 : 03 Nisan 2020, 15:51:57 »
Alıntı
Askere üçüncü "göz"

Aselsan, taktik araçlar üzerinde ve sabit tesislerde, kara ve hava tehditlerine karþý yakýn savunma amacýyla geliþtirdiði SARP-Uzaktan Komutalý Silah Sisteminin niþangahý olan elektro-optik sistem üretiminde 3 bin sayýsýna ulaþtý.
https://mobile.twitter.com/SavunmaTekno/status/1245824175442399232

Çevrimdışı fýrtýna06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 235
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #31 : 20 Nisan 2020, 18:16:42 »
Anlaþma imzalandý! Türkiye'den yeni silah satýþý

ASELSAN, Kazakistan ile SARP DUAL Uzaktan Komutalý Silah Sistemi’ne yönelik yeni bir sözleþme imzaladý. ASELSAN ve Kazakistan'daki iþtiraki Kazakhstan ASELSAN Engineering (KAE), Kazakistan’ýn askeri ve sivil alanlardaki ihtiyaçlarýnýn azami düzeyde karþýlanmasý amacýyla üretim kapasitesini artýrmayý hedefliyor.

Faaliyet yürüttüðü pazarlarda yerelleþme çalýþmalarýný da sürdüren ASELSAN, Kazakistan'ýn ihtiyacý doðrultusunda SARP DUAL Uzaktan Komutalý Silah Sistemi için yeni bir sözleþme imzaladý.

20 ÜLKENÝN ENVANTERÝNE GÝRDÝ

ASELSAN'ýn çeþitli kara ve deniz platformlarýnda kullanýlabilen farklý konfigürasyon ve kalibrelerde geliþtirdiði uzaktan komutalý silah sistemleri, halen 20 farklý ülkenin envanterinde yer alýyor.

ÜRETÝM KAPASÝTESi ARTIRILACAK

ASELSAN ve Kazakistan'daki iþtiraki Kazakhstan ASELSAN Engineering (KAE), Kazakistan'ýn askeri ve sivil alanlardaki ihtiyaçlarýnýn azami düzeyde karþýlanmasý amacýyla üretim kapasitesini artýrmayý hedefliyor.

http://ekonomi.haber7.com/ekonomi/haber/2965578-anlasma-imzalandi-turkiyeden-yeni-silah-satisi/?detay=1

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yýlýn Üyesi
  • DefenceTurk
  • 189
  • DefenceTurk.com
Baðýmsýz eksenli FLIR'e sahip SARP.
« Yanıtla #32 : 19 Ağustos 2021, 12:10:08 »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 623
« Yanıtla #33 : 19 Ağustos 2021, 12:45:35 »
Ana silahýn yanýnda bir de bombaatar var. Sis havanlarý ve Aselsan Martý Elektro Optik Gözetleme Sistemi.
Dün yakýndan görmüþtüm. Yakýnda fuar fotoðraflarýný yüklemeye baþlayacaðým.
ADALETÝN OLMADIÐI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETÝN OLMADIÐI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENÝM KARAKTERÝMDÝR! BEN ÞEREFÝM ÝÇÝN YAÞAR, ÞEREFÝM ÝÇÝN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUÐUM KUDRET DAMARLARIMDAKÝ ASÝL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com