Gönderen Konu: Makale Ýstek  (Okunma sayısı 13776 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
Makale Ýstek
« Yanıtla #10 : 07 Şubat 2011, 16:05:27 »
Abuk sabuk istekler olmasýn ama?

Mesela ben piyade tüfeklerinin hava araçalrýna olan caydýrýcýlýðý üzerine bir makale istesem olur mu?

Sen yinede kendi bilgine göre yaz makalelerini. Ha illa diyorsan ben baþkalarýnýn da istediklerini yazarým, o zaman süper olaman lazým bu konuda.. Misal ben  ;D Þaka.. :D

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Baþarýlarýný gizlemek, en büyük baþarýdýr. La Roch
Makale Ýstek
« Yanıtla #11 : 07 Şubat 2011, 16:08:03 »

Mesela ben piyade tüfeklerinin hava araçalrýna olan caydýrýcýlýðý üzerine bir makale istesem olur mu?

Sen yinede kendi bilgine göre yaz makalelerini. Ha illa diyorsan ben baþkalarýnýn da istediklerini yazarým, o zaman süper olaman lazým bu konuda.. Misal ben  ;D Þaka.. :D

Dostum piyade tüfeði hava aracýna ne gibi bir etki yapabilirki ýraktaki bir amca tüfekle apache düþürmüþtü :D

ELLER YUKARI HERÞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTÝS CSI VERSÝON EPÝSODES)

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Makale Ýstek
« Yanıtla #12 : 07 Şubat 2011, 16:09:59 »

Dostum piyade tüfeði hava aracýna ne gibi bir etki yapabilirki ýraktaki bir amca tüfekle apache düþürmüþtü :D
ben  nijer  fransa  savaþýnda  ak-47 ile  2 tane  f-22  3 tanede f-15  düþürdüm ;D    nasýl  etkisi olmasýn

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
Makale Ýstek
« Yanıtla #13 : 07 Şubat 2011, 16:11:31 »

ben  nijer  fransa  savaþýnda  ak-47 ile  2 tane  f-22  3 tanede f-15  düþürdüm ;D    nasýl  etkisi olmasýn

Tamam abartmayalým konu gerçekliginde kaymasýn. sayýn Rekarnonun dediði konuda bir kaç anektot paylaþabilirim.

ELLER YUKARI HERÞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTÝS CSI VERSÝON EPÝSODES)

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Makale Ýstek
« Yanıtla #14 : 07 Şubat 2011, 16:31:31 »
Derlemede yapýlabilir ilgi çekici konularda misal sokak,þehir tanklarýn,zýrhlýlarýn geleceði milli uçak projesinde neredeyiz benim aklýma ilk gelenler bunlar.
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2011, 16:39:38 Gönderen: ist_eternal »

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Makale Ýstek
« Yanıtla #15 : 07 Şubat 2011, 16:37:27 »

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
Makale Ýstek
« Yanıtla #16 : 07 Şubat 2011, 16:44:58 »
Derlemede yapýlabilir ilgi çekici konularda misal sokak,þehir tanklarýn,zýrhlýlarýn geleceði milli uçak projesinde neredeyiz benim aklýma ilk gelenler bunlar.
Güzel konular ilgi alaným.

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
  • Akýl herþeyindir-Falcon
Makale Ýstek
« Yanıtla #17 : 07 Şubat 2011, 16:58:22 »
Milli uçak projesini kimler yüklenebilir biz bu projeyi kaldýrabilirmiyiz.Destek ülkeler neler olabilir.
Projenin detaylarý hakkýnda bir makale olabilir.

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
Makale Ýstek
« Yanıtla #18 : 07 Şubat 2011, 17:00:03 »
Milli uçak projesini kimler yüklenebilir biz bu projeyi kaldýrabilirmiyiz.Destek ülkeler neler olabilir.
Projenin detaylarý hakkýnda bir makale olabilir.

Bak buda güzel hem konu hakkýnda bazý ayrýntýlarýda açýklayabilirim.

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Makale Ýstek
« Yanıtla #19 : 08 Şubat 2011, 11:55:52 »
Bu bence güzel, özellikle zýrh teknolojisinin geleceði. Zýrh içerikleri pek bilinmiyor, nano teknoloji kullanýmý yaygýnlaþtý(bu konuda dayanýklý karbon tüpler üzerinde çalýþtýklarýný duymuþtu), geleceði var.