Gönderen Konu: Milli Modern Makinalý Tüfek Projesi  (Okunma sayısı 88560 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
Milli piyade tüfeðimiz kullanýma hazýr
« Yanıtla #10 : 12 Ocak 2011, 20:15:08 »
 :) Bencede bu baþlýk içeriðe uygun deðil,ama yakýnda uyacak.Yine de Milli Piyade Tüfeði olarak deðiþtiriyorum.

Edit:Bir kez daha düzenlenerek son halini aldý konu baþlýðý.
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2011, 12:39:38 Gönderen: AVCI »

Çevrimdışı _darkraven_

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #11 : 12 Ocak 2011, 20:21:15 »
14 Ocakta resmi sözleþme imzalanacakmýþ.Acaba dedim biran için yoksa hazýrda tanýtýlýp seri üretimeme geçecek diye baktým ki bir baþka bahara...

Arkadaþ pkk ile uganda ordusu mu mücadele ediyor anlamadým gitti...Bu ne tembellik böyle; al hazýr alýmla hk416 yý daðýt pro komando birliklerine peyderpey milli tüfekte girer envantere iþ bitince hala ayný tas ayný hamam sanki para ceplerinden çýkacak senin benim param harcanan hala elleri titriyor sanýrsýn milleti düþünüyorlar...

Çevrimdışı Loneatilla

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #12 : 12 Ocak 2011, 21:03:20 »
Senelerden beri ayný terane MKE üretti üreticek ,prototip tanýtýldý,imzalar atýldý..Konunun aslý mualakta bence hic bir kurum üretmemek icin bukadar caba sarf etmez ..þahsi kaným bu olayýn perde arkasý ..MKE nin bazý konulardaki agýrlýðý derinlemesine incelenemiyor....MKE ulusal özelleþtirme yapýlarak yabancýlara satýlmasý önlenerek ek kaynak yatýrýlarak daha aktif hale getirilmek zorunda ..
saygýlar

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #13 : 12 Ocak 2011, 21:10:12 »
Türk milli makineli tüfeði dediði MKE nin piyade tüfeði zýmbýrtýsýmý yoksa bixi tarzý bir aðýr makineli tüfek mi? Ve lanet resimleini ne zaman gösterecekler. Bir tüfek için bu kadar beklediler düzgün bir þey çýkmazsa küfür ederim.

Çevrimdışı sephiroturk

• DefenceTurk
  • *
  • -3
« Yanıtla #14 : 12 Ocak 2011, 21:16:51 »
:) Bencede bu baþlýk içeriðe uygun deðil,ama yakýnda uyacak.Yine de Milli Piyade Tüfeði olarak deðiþtiriyorum.

Milli piyade tüfegi projesi farkli, milli makinali tüfek projesi farkli
iki ayri konu basligi gerekmezmi ?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 623
Milli Modern Makinalý Tüfek Projesi
« Yanıtla #15 : 12 Ocak 2011, 21:20:14 »

Milli piyade tüfegi projesi farkli, milli makinali tüfek projesi farkli
iki ayri konu basligi gerekmezmi ?

Tam konuyu bölerken bu mesajý göndermiþsin. Kalp kalbe karþýymýþ. :)

Baþlýðý da aslýna göre düzenledim. ;)
ADALETÝN OLMADIÐI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETÝN OLMADIÐI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENÝM KARAKTERÝMDÝR! BEN ÞEREFÝM ÝÇÝN YAÞAR, ÞEREFÝM ÝÇÝN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUÐUM KUDRET DAMARLARIMDAKÝ ASÝL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı sephiroturk

• DefenceTurk
  • *
  • -3
« Yanıtla #16 : 12 Ocak 2011, 21:26:02 »
Alıntı
Tam konuyu bölerken bu mesajý göndermiþsin. Kalp kalbe karþýymýþ. :)

Baþlýðý da aslýna göre düzenledim. ;)

Eyvallah kardes  ;)

Çevrimdışı ASPARUK

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #17 : 12 Ocak 2011, 22:44:38 »
Senelerden beri ayný terane MKE üretti üreticek ,prototip tanýtýldý,imzalar atýldý..Konunun aslý mualakta bence hic bir kurum üretmemek icin bukadar caba sarf etmez ..þahsi kaným bu olayýn perde arkasý ..MKE nin bazý konulardaki agýrlýðý derinlemesine incelenemiyor....MKE ulusal özelleþtirme yapýlarak yabancýlara satýlmasý önlenerek ek kaynak yatýrýlarak daha aktif hale getirilmek zorunda ..
saygýlar

Al benden de o kadar! asýnda MKE diye bir kurum dahi yok! Adý var saný yok hayalet bir kurum. Dünyadaki silah firmalarý silah üretirken bizimkisi sadece yalan ve laf üretmekle yýllarý geçirdi.

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Baþarýlarýný gizlemek, en büyük baþarýdýr. La Roch
« Yanıtla #18 : 14 Ocak 2011, 15:36:22 »
Yayýn linki varmý ?

ELLER YUKARI HERÞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTÝS CSI VERSÝON EPÝSODES)

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #19 : 14 Ocak 2011, 15:48:05 »
Þu ana kadar ben ajanslarda birþey göremedim..Bu gün zor haberler çýkar çýksa da elde görüntü ve döküman olmaz.. yarýný bekleyelim..