Gnderen Konu: Z-3 Anadolu Parsý  (Okunma says 109710 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • leti: 44344
  • 623
Z-3 Anadolu Parsý
« Yantla #80 : 21 Eyll 2010, 16:46:46 »
Ýyi fakat Sabra tankýna biraz fazla benzemiyor mu ?

Merkava, Leopard, Abrams vs...
Bir tek  sabra eksik kalmýþtý herhalde  benzetilmeyen, o da oldu ekip tamam.
Bu kadar çeþit tank birbirine hiç benzemezken, bir tek tankýn bunlarýn hepsine benzetilmesi de ilginç. :D
ADALETÝN OLMADIÐI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETÝN OLMADIÐI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENÝM KARAKTERÝMDÝR! BEN ÞEREFÝM ÝÇÝN YAÞAR, ÞEREFÝM ÝÇÝN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUÐUM KUDRET DAMARLARIMDAKÝ ASÝL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

evrimd Destiny

• DefenceTurk
  • *
  • leti: 30
  • 0
Z-3 Anadolu Parsý
« Yantla #81 : 21 Eyll 2010, 17:04:56 »
Doðru... Daha özgün olmalýydý

« Son Dzenleme: 21 Eyll 2010, 17:59:38 Gnderen: SKYWOLF »

evrimd SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 623
Z-3 Anadolu Parsý
« Yantla #82 : 21 Eyll 2010, 17:59:50 »

Açýkcasý bence yeterince özgün ve benzetilen tanklarýn hiçbirine benzemiyor. Zaten mantýk olarak bu imkansýz birþey.
ADALETÝN OLMADIÐI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETÝN OLMADIÐI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENÝM KARAKTERÝMDÝR! BEN ÞEREFÝM ÝÇÝN YAÞAR, ÞEREFÝM ÝÇÝN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUÐUM KUDRET DAMARLARIMDAKÝ ASÝL KANDA MEVCUTTUR.

evrimd rstr617

• DefenceTurk
  • *
  • leti: 370
  • 0
Z-3 Anadolu Parsý
« Yantla #83 : 21 Eyll 2010, 21:43:03 »

Açýkcasý bence yeterince özgün ve benzetilen tanklarýn hiçbirine benzemiyor. Zaten mantýk olarak bu imkansýz birþey.

Ýlla benzersiz olmasý mý gerekiyor? Þimdiye kadar yapýlan tanklarýn tasarýmý kullanýþsýz da onlara benzemeyen bir tasarým çok süper mi olacak?

ruhumuz var teslim etmeden önce

evrimd SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 623
Z-3 Anadolu Parsý
« Yantla #84 : 21 Eyll 2010, 22:45:40 »

Ýlla benzersiz olmasý mý gerekiyor? Þimdiye kadar yapýlan tanklarýn tasarýmý kullanýþsýz da onlara benzemeyen bir tasarým çok süper mi olacak?

Tabiki hayýr. Ancak herkesin bakýþ açýsý farklý. Herkes ille birþeye benzetmek zorundaymýþ gibi. Ama nasýl oluyorda bu tank, birbirine hiç benzemeyen farklý tanklara benzetiliyor? Bu mantýklý deðil ki!

evrimd SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 623
Z-3 Anadolu Parsý
« Yantla #85 : 16 Nisan 2011, 10:55:20 »

evrimd Askan34

• DefenceTurk
  • *
  • leti: 2
  • 0
Z-3 Anadolu Parsý
« Yantla #86 : 15 ubat 2012, 17:07:25 »

Merhaba Sn. Skywolf

büyük bir ilgiyle yazdiklarini ve Tasarimlarinizi takip ettim ve takdir ediyorum.
Bastan sona kadar Tasarilariniz ve gelisatiniz beni cok etkiledi.
Bu Projenizin üstüne baya bi emek harcadigniz icin sizi kutluyorum, emeklerinizi devamini bekliyorum.

saygilar...  ;D  ;D  ;D

evrimd SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 623
Z-3 Anadolu Parsý
« Yantla #87 : 15 ubat 2012, 22:06:46 »
Teþekkür ederim.

evrimd altay

• DefenceTurk
  • *
  • leti: 110
  • 0
Z-3 Anadolu Parsý
« Yantla #88 : 16 ubat 2012, 19:33:32 »
kardeþim yaptðýn tasarýmlarýn motorunu veya elektronik sistemlei tasarlýyormusun?

evrimd SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 623
Z-3 Anadolu Parsý
« Yantla #89 : 16 ubat 2012, 22:04:04 »
kardeþim yaptðýn tasarýmlarýn motorunu veya elektronik sistemlei tasarlýyormusun?

:D Hey ben sadece bir makine mühendisiyim, arge þirketi deðil. Gerçi þirketin temelini atmaya baþladýk ama...  ::)