Gnderen Konu: HOÞGELDÝNÝZ  (Okunma says 82509 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd Ragnar

• DefenceTurk
  • *
  • leti: 6
  • 1
  • DefenceTurk.com
Ynt: HOÞGELDÝNÝZ
« Yantla #120 : 10 Mart 2018, 01:52:33 »
Herkese merhaba bende Trmilitary 'den aranýza katýldým. Yakýn zamanda forumdan atmýþtýlar daha sonra da forum kapandý zaten. Neden attýklarýný da anlayamadým büyük ihtimal yasaklý kaynak, en son bir video atmýþtým gözümden kaçmýþ demek. Gerçi yasaklý olmayan bir kaynaklarý da yoktu. Zaten orada ki yöneticilerin forumda ki üyelere çocuk azarlar gibi ukala ukala mesaj yazmalarý, devamlý bak forumdan atarým þeklinde imalarý baygýnlýk vermiþti. Forumun kapanmasýna üzüldüm ama çok þey öðrenmiþtim oradan. Sonra bu forumu keþfettim iyi de oldu artýk burdayým :)

evrimd Moonstar

• DefenceTurk
  • *
  • leti: 12
  • 1
  • DefenceTurk.com
« Yantla #121 : 10 Mart 2018, 03:35:45 »
Hoþgeldin.

evrimd The.Turk

• DefenceTurk
  • *
  • leti: 50
  • 3
  • DefenceTurk.com
« Yantla #122 : 10 Mart 2018, 08:28:00 »
Aramiza hosgeldin Ragnar kardesim...
Yaþam ne kadar güzel olsa da, ''Ölüm'' yaþamdan daha güzeldir; Layýkýyla öldükten sonra...

evrimd SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • leti: 44344
  • 623
« Yantla #123 : 10 Mart 2018, 08:29:02 »
Herkese merhaba bende Trmilitary 'den aranýza katýldým. Yakýn zamanda forumdan atmýþtýlar daha sonra da forum kapandý zaten. Neden attýklarýný da anlayamadým büyük ihtimal yasaklý kaynak, en son bir video atmýþtým gözümden kaçmýþ demek. Gerçi yasaklý olmayan bir kaynaklarý da yoktu. Zaten orada ki yöneticilerin forumda ki üyelere çocuk azarlar gibi ukala ukala mesaj yazmalarý, devamlý bak forumdan atarým þeklinde imalarý baygýnlýk vermiþti. Forumun kapanmasýna üzüldüm ama çok þey öðrenmiþtim oradan. Sonra bu forumu keþfettim iyi de oldu artýk burdayým :)

Hoþgeldiniz...
ADALETÝN OLMADIÐI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETÝN OLMADIÐI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENÝM KARAKTERÝMDÝR! BEN ÞEREFÝM ÝÇÝN YAÞAR, ÞEREFÝM ÝÇÝN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUÐUM KUDRET DAMARLARIMDAKÝ ASÝL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

evrimd Ragnar

• DefenceTurk
  • *
  • leti: 6
  • 1
  • DefenceTurk.com
« Yantla #124 : 10 Mart 2018, 13:37:25 »
Hoþbulduk arkadaþlar..

evrimd oguzbey

• DefenceTurk
  • *
  • leti: 2
  • 1
  • DefenceTurk.com
« Yantla #125 : 07 Nisan 2018, 12:57:44 »
Merhabalar,

Ben de geldim. Burasýda bizim mekanýmýz sayýlýr Skywolf  arkadaþýmýzda bir zamanlar, benden önce Tr militaride idi. Bu arada, dün Skywolf  Baskanýmýz  Trmilitary nin yeniden faaliyete geçeceðini müjdeledi. Çok sevýndýk. Bundan böyle her iki taraf da  bizlerin Mekaný oldu.

Tr military den gelen bazý arkadaþlarýmýz yakýnýyorlar, haklý da olabilirler  ama, Karþýlýklý Saygý çerçevesi içinde ben hiçbir kimsenin yasaklandýðýna þahit olmadým. Burada da ayný kurallar var. Bu iarada ifade etmeden geçmeyeceðim:

Bizleri bünyesinde barýndýran, çok defa abartýlý ifadelerimizi de hoþgörü ile karþýlamýþ olan, baþta Tr military kurucusu Kýlýç ve bütün Site  yöneticiletine candan teþekkür ediyorum ve yakýnda yine birlikte olmayý diliyorum.
Burada da bütün arkadaþlar ile de olumlu, yapýcý Sohbet  ve tartýþmalar içinde olmayý  diliyorum.

Hepinize Saygý ve Sevhilerimle. Hoþ buldum.

evrimd Raptor44

• Ýnsanlar yaptýklarýyla yargýlanýr
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • leti: 845
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yantla #126 : 07 Nisan 2018, 15:47:34 »
hoþgeldin
IRK, DÝN, DÝL, MEZHEP ÖNEMLÝ DEÐÝLDÝR ÖNEMLÝ OLAN BU ÜLKE ÝÇÝN YAPTIKLARINDIR

evrimd Destroyed

• DefenceTurk
  • *
  • leti: 126
  • 17
« Yantla #127 : 07 Nisan 2018, 17:09:03 »
Merhabalar,

Ben de geldim. Burasýda bizim mekanýmýz sayýlýr Skywolf  arkadaþýmýzda bir zamanlar, benden önce Tr militaride idi. Bu arada, dün Skywolf  Baskanýmýz  Trmilitary nin yeniden faaliyete geçeceðini müjdeledi. Çok sevýndýk. Bundan böyle her iki taraf da  bizlerin Mekaný oldu.

Tr military den gelen bazý arkadaþlarýmýz yakýnýyorlar, haklý da olabilirler  ama, Karþýlýklý Saygý çerçevesi içinde ben hiçbir kimsenin yasaklandýðýna þahit olmadým. Burada da ayný kurallar var. Bu iarada ifade etmeden geçmeyeceðim:

Bizleri bünyesinde barýndýran, çok defa abartýlý ifadelerimizi de hoþgörü ile karþýlamýþ olan, baþta Tr military kurucusu Kýlýç ve bütün Site  yöneticiletine candan teþekkür ediyorum ve yakýnda yine birlikte olmayý diliyorum.
Burada da bütün arkadaþlar ile de olumlu, yapýcý Sohbet  ve tartýþmalar içinde olmayý  diliyorum.

Hepinize Saygý ve Sevhilerimle. Hoþ buldum.

Trmilitary nerdeyse 1 aydýr açýk  zaten :) hoþgeldiniz bu arada.

evrimd anka26

• DefenceTurk
  • *
  • leti: 9
  • 2
  • DefenceTurk.com
« Yantla #128 : 16 Nisan 2018, 05:06:01 »
Merhabalar.Uzun zamandýr Trmilitary olsun daha sonra defenceturk olsun savunma forumlarýný bir okur olarak takip etmekteydim.Aranýza üye olarak katýlmak istedim.Herkese iyi forumlar.

evrimd SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • leti: 44344
  • 623
« Yantla #129 : 16 Nisan 2018, 08:23:14 »
Hoþ geldiniz...
ADALETÝN OLMADIÐI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETÝN OLMADIÐI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENÝM KARAKTERÝMDÝR! BEN ÞEREFÝM ÝÇÝN YAÞAR, ÞEREFÝM ÝÇÝN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUÐUM KUDRET DAMARLARIMDAKÝ ASÝL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com