Gnderen Konu: ASELSAN STABÝLÝZE TARET SÝSTEMLERÝ  (Okunma says 19550 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd enes38

• DefenceTurk
  • *
  • leti: 1421
  • 1
Aselsan STAMP-STOP
« Yantla #10 : 19 Ocak 2011, 18:09:18 »
adet bazinda daha net bilgi yok ama para cinsini bakilirsa avro bolgesine mi satilacak diye insanin aklina geliyor :) saygilar
orasýný düþünmemiþtim , belkide  avrupa  ülkesine  satýlmýþtýr   eðer  öyleyse  daha iyi.

evrimd shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • leti: 260
  • 0
Aselsan STAMP-STOP
« Yantla #11 : 19 Ocak 2011, 20:09:53 »
Ben eski sovyet ülkelerini düþünüyorum.. ukrayna veya romanya mesela, hatta bulgaristan ..

Bu sistemlerin satýlmasý ve sipariþ almasý gayet normal. Günümüzde ülkeler artýk büyük tonajlý gemi almýyorlar. Þimdiki gemiler devriye botlarý ve korvet aðýrlýklý oluþuyor ülkeler deniz kuvvetlerinde. Büyük gemi alýmlarýný zaten uzun yýllar önce aldýlar ki o aldýklarý gemileri her modernize ettikleri veya ettirdiklerinde bizim Stop ve Stamp lara çok ihtiyaç duyuluyor. Çünkü bu sýnýfta çok fazla bir alternatif yok diye biliyorum.

Son zamanlardaki somali korsanlarýyla edilen mücadelede elde edilen verilere göre büyük gemiler korsanlýk ve asimetrik tektitlere karþý aciz kalýyor bi notadan sonra. Ýþte bu eksiklikte ülkeler daha küçük tonajlý devriye botu ve korvet sýnýflarýnda gemiler üretmeye ve ihtiyaç duymaya baþladý. Bu gemi ve teknelerin en önemli silahlarý þüphesiz stamp ve stop olacak. Küçük tonaj=küçük ama etkili ssilahlar, Küçük ama etkili silahlar=STAMP,STOP....

Uzun lafýn kýsasý günümüz ihtiyaçlarý aselsanýn çok iþine yarayacak...

evrimd мคяครℓเ

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • leti: 1656
  • 24
  • DefenceTurk.com
Aselsan STAMP-STOP
« Yantla #12 : 07 Ocak 2016, 02:55:23 »

evrimd AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • leti: 3211
  • 36
Ynt: ASELSAN STABÝLÝZE TARET SÝSTEMLERÝ
« Yantla #13 : 09 Kasm 2016, 14:07:22 »
Uzun aradan sonra buraya birþeyler eklemek nasip oldu :) Aslesan Stamp-2 ve Sarp Antitank kulelerinin görselleri yayýnlanmýþ

Buda Pençe'nin son hali.

evrimd SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • leti: 44344
  • 623
« Yantla #14 : 20 Mays 2018, 01:40:11 »
ASELSAN, bir Güney Asya ülkesinin milli savunma teknolojileri alanýnda hizmet veren kuruluþu ile MUHAFIZ 30mm Uzaktan Komutalý Stabilize Silah Sistemi tedarikine yönelik sözleþme imzaladý. Bu sözleþme ile ASELSAN, MUHAFIZ ihraç ettiði ülkelere bir yenisini daha ekledi.

ADALETÝN OLMADIÐI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETÝN OLMADIÐI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENÝM KARAKTERÝMDÝR! BEN ÞEREFÝM ÝÇÝN YAÞAR, ÞEREFÝM ÝÇÝN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUÐUM KUDRET DAMARLARIMDAKÝ ASÝL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

evrimd SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 623
« Yantla #15 : 20 Mays 2018, 01:41:52 »

ADALETÝN OLMADIÐI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETÝN OLMADIÐI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENÝM KARAKTERÝMDÝR! BEN ÞEREFÝM ÝÇÝN YAÞAR, ÞEREFÝM ÝÇÝN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUÐUM KUDRET DAMARLARIMDAKÝ ASÝL KANDA MEVCUTTUR.

evrimd TR-Militarist

• DefenceTurk
  • *
  • leti: 55
  • 9
  • DefenceTurk.com
« Yantla #16 : 29 Mays 2018, 11:48:04 »
aselsan yonca onuk satýlan bir arap ülkesine aselsan 20mm stop sistemine 12.7x99mm gatling ekleyip satmýþtý zamanýnda zaten aynýsýnýn yapýlmasý fena olmaz

evrimd SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 623
« Yantla #17 : 29 Kasm 2019, 23:51:18 »

Alnt
ömer.
@ssomrk
ASELSAN-STOP
Deniz Platformlarý için geliþtirilen Stabilize Top Sistemi'nin teslimatlarýna baþlandý..
Yeni ek özellikler kazandýrýlan STOP, Deniz Kuvvetlerimiz dýþýnda ayrýca 5 ülkeye ihracatý için sözleþme imzalandý.
https://mobile.twitter.com/ssomrk/status/1200460333481123840