Gönderen Konu: Rusya’da cephanelik deposunda patlama  (Okunma sayısı 5811 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Rusya’da cephanelik deposunda patlama
« : 05 Ağustos 2019, 20:55:58 »
Rusya’da cephanelik deposunda patlama

Error 404 (Not Found)!!1

Rusya'da her biri 200 bin cephanenin bulunduğu depoda çıkan yangın sonucu patlamalar meydana geldi. İlk belirlemelere göre, 4 kişi yaralandı.

Yangın, Rusya’nın Kranoyarsk bölgesindeki cephanelerin bulunduğu askeri bir depoda çıktı. Yaklaşık 200 bin cephanenin bulunduğu depoda, yangın sonrası patlamalar meydana geldi.

Rusya Savunma Bakanlığı, patlamalardan dolayı deponun 20 kilometre çevresindeki yerleşim yerlerinde yaşayan insanların etkilenebileceğini, bu yüzden bölgeden tahliyelerinin başladığını duyurdu. Patlama sonucunda, ilk belirlemelere göre, 4 kişi yaralandı.

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/rusyada-cephanelik-deposunda-patlama-41294239
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı BlackHawk89

• DefenceTurk
  • *
  • -4
  • DefenceTurk.com
Ynt: Rusya’da cephanelik deposunda patlama
« Yanıtla #1 : 05 Ağustos 2019, 21:03:22 »
Bir tek ben mi etkileyici buluyorum şu blast etkisini. Hele yağmur yağarken olunca çok ilginç bir sudan kubbe görüntüsü oluşur.

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #2 : 05 Ağustos 2019, 21:10:26 »
Cephanelik patlamaları normal bir olay değildir. Bu hadiseden ağır sabotaj kokuları geliyor. Göreceksiniz, bu işin sonucunda bir istihbarat savaşı çıkacak. Fakat Rusya bu sabotajın altında kalmaz. Misliyle karşılık verecektir.

Hemen akıllara Kırıkkale ve Afyon cephaneliğinin patlaması hadisesi geliyor. Peki ne olmuştu? işin altından CIA uzantısı cemaat çıkmıştı.

Çevrimdışı metin62

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 182
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #3 : 05 Ağustos 2019, 22:21:36 »
Cephanelik patlamaları normal bir olay değildir.
Hemen akıllara Kırıkkale ve Afyon cephaneliğinin patlaması hadisesi geliyor. Peki ne olmuştu? işin altından CIA uzantısı cemaat çıkmıştı.

Sn Partikul kirikkale ve Afyon patlamalarini  sadece okyanus otesine inliskilendirmek sanki mevcut sistemin  eksiksiksiz oldugunu dusundurmezmi? Kanimca is guvenliginin eksikligi veya yeterince onemsenmemesi , mevcut talimat ve yontemlerin dogru uygulanmamasindan da kaynakli idi patlamalar.

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 05 Ağustos 2019, 23:52:00 »
Cephanelik patlamaları normal bir olay değildir. Bu hadiseden ağır sabotaj kokuları geliyor. Göreceksiniz, bu işin sonucunda bir istihbarat savaşı çıkacak. Fakat Rusya bu sabotajın altında kalmaz. Misliyle karşılık verecektir.

Rusyada cephane patlatmak kimin neden işine yararki ? ösonun pkk cephaneliğini patlatmasını anlarım bu pkkya vurulmuş bir darbe olur ama Rusların cephaneliği patlatılsa Rusya yani ne biliyim çok saçma ya :)) adam zaten nükleer güç nitelikten çok nicelik sözkonusunun hakim oldugu ülkeden bahsediyoruz patlayan her ne ise binlercesi doludur Rusyada yani hangi istihbarat servisi kendini bu kadar salakça deşifre edip cephanelik patlatırki.

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5 : 06 Ağustos 2019, 00:09:56 »
Fakat görüntüler öyle söylemiyor. Birbirinden bağımsız en az 4 büyük patlamanın olduğunu düşünüyorum. Bu intibaya da yukarıdaki video görüntüsünde ulaştım. Kimler yapabilir derseniz;

-Çeçenler yapmış olabilir,
-Ukraynalılar yapmış olabilir,
-Suriye'de ki muhalif güçler yapmış olabilir...

Fakat illaki bu güçlerin arkasında bir istihbarat teşkilatın varlığı ''aklın'' gereğidir. Çünkü normal bir olaya benzemiyor. Bakalım öngörülerim beni doğrulayacak mı? Bi' yere gittiğimiz yok, buradayız. Önsezilerim yanlış çıkarsa; yanlış yaptın arkadaş! dersiniz:)
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2019, 00:11:02 Gönderen: Partikül »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #6 : 06 Ağustos 2019, 00:11:03 »
Bir tek ben mi etkileyici buluyorum şu blast etkisini. Hele yağmur yağarken olunca çok ilginç bir sudan kubbe görüntüsü oluşur.

Error 404 (Not Found)!!1
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Hilal-i Ahmer

• DefenceTurk
  • *
  • -1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #7 : 06 Ağustos 2019, 09:33:53 »

Bence Fetö'nün parmağı olabilir.Hatta Amerikada çok gizli Fetöcülerin oluşturduğu siber kinetik elektro top ile ateşlenen bir partikül kullanarak google maps yardımı vasıtası ile Rusya'daki cephaneliklere nokta atış yaptıkları gelen duyumlar arasında.

Bu olaydan öncede Rusya'da Japon F-35 uçağını Rus fetösü ile bir olup elektro ateşler yağdıran beddua sistemi ile pilotun kafası karıştırılarak düşürmüştü.

Ah hayalgücü nelere kadirsin diyesim geldi :)

« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2019, 09:50:33 Gönderen: Hilal-i Ahmer »

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #8 : 06 Ağustos 2019, 10:45:06 »

Bence Fetö'nün parmağı olabilir.Hatta Amerikada çok gizli Fetöcülerin oluşturduğu siber kinetik elektro top ile ateşlenen bir partikül kullanarak google maps yardımı vasıtası ile Rusya'daki cephaneliklere nokta atış yaptıkları gelen duyumlar arasında.

Bu olaydan öncede Rusya'da Japon F-35 uçağını Rus fetösü ile bir olup elektro ateşler yağdıran beddua sistemi ile pilotun kafası karıştırılarak düşürmüştü.

Ah hayalgücü nelere kadirsin diyesim geldi :)

Makaraya sarmak için biraz erken davranmadın mı? Hale dur bakalım! Öngörüm yanlış çıkarsa, dalga geçmeye devam edebilirsin. Doğru çıkma ihtimaline karşı da şuraya not düşmüş olalım.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #9 : 06 Ağustos 2019, 11:04:50 »
Sibirya'da 3 milyon hektarlık alan küle döndü. Halen yangının sürdüğü belirtiliyor. Yangınların olduğu bölgeler arasında dünkü patlamanın gerçekleştiği Krasnoyarsk kenti de var. Yangınların ve patlamanın ihmal nedeniyle olması ihtimali bulunmakla birlikte, Partikül'ün belirttiği gibi bir sabotaj olasılığı da var.