Gönderen Konu: Tanışalım  (Okunma sayısı 14689 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
Ynt: Tanışalım
« Yanıtla #10 : 20 Temmuz 2019, 13:45:57 »
Merhabalar, hoş geldiniz:)

Çevrimdışı Bukrek

• DefenceTurk
  • *
  • 7
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #11 : 20 Temmuz 2019, 13:53:14 »
Merhabalar, hoş geldiniz:)

Hoş bulduk

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #12 : 20 Temmuz 2019, 15:34:56 »
Herkese merhaba. Adım Serdar. Bursada yaşıyorum. Fizik öğretmeniyim. Amatörce savunma sanayini önce gazete ve dergilerden (Savunma ve havacılık gibi. Uçantürk gibi) sonraları da ilgili sitelerden ortaokul döneminden beri takip ediyorum. Hayatın içinde bazen sıkı bazen yavaş ama genelde savunma sanayini takip ettim.

Hoşgeldiniz, güzel bir forum deneyimi geçirmenizi dilerim.

Çevrimdışı Bukrek

• DefenceTurk
  • *
  • 7
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #13 : 20 Temmuz 2019, 23:44:11 »
Herkese merhaba. Adım Serdar. Bursada yaşıyorum. Fizik öğretmeniyim. Amatörce savunma sanayini önce gazete ve dergilerden (Savunma ve havacılık gibi. Uçantürk gibi) sonraları da ilgili sitelerden ortaokul döneminden beri takip ediyorum. Hayatın içinde bazen sıkı bazen yavaş ama genelde savunma sanayini takip ettim.

Hoşgeldiniz, güzel bir forum deneyimi geçirmenizi dilerim.

Teşekkür ederim. Hoş bulduk.

Çevrimdışı Humus4545

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #14 : 10 Ocak 2021, 23:18:24 »
Merhabalar, Adım Kaan, şu anlık havacılık ve uzay mühendisliğinde öğrenciyim ve Defence Turk dergisinde çevirmen editörlüğe başladım. Lisenin başından beri savunma sanayiyi her daldan öğrenmek için gayret ediyorum.

Başka bir forumda oldukça adaletsiz moderasyonun kurbanı olmuştum fakat burada ortam daha samimi duruyor bu yüzden buradan umutluyum.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #15 : 11 Ocak 2021, 08:19:38 »
Hoşgeldin.

Lisenin başından beri savunma sanayiyi her daldan öğrenmek için gayret ediyorum.

Kesinlikle bizdensin.  :) :)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı DT

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #16 : 22 Eylül 2022, 11:10:02 »
Merhabalar Herkese,
Müsaadenizle bende kısaca kendimi tanıtayım. İsmim Doğan 56 yaşındayım. İstanbul da tekstil makinelerine yedek parça imalatı yapan bir işletmem var. Forumunuzu dün tesadüfen gördüm ve üye olmak istedim. Askeri Savunma sanayine merakımdan ziyade sivil savunma beni daha ilgilendiriyor. Gördüğüm kadarı ile sivil silahlar hakkında bir bölüm yok belki de var ben göremedim. Yoksa umarım o da olur. Çünkü sivil savunma en az askeri savunma kadar önemlidir. Çünkü savaşta bir yeri bombalarsınız ama askerinizin postalı değmeden orası sizin olmaz işte sivil savunma askeri savunmaya destek için orada devreye girer bu sebeple de çok önemlidir. Neyse tanışma faslında fazla uzatmayalım. Saygılar.

Çevrimdışı putty

• 2023 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 287
« Yanıtla #17 : 22 Eylül 2022, 11:52:55 »
Hoş geldiniz.

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com