Gönderen Konu: Bayraktar Taktik İHA  (Okunma sayısı 185318 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TR(B)

• DefenceTurk
  • *
  • -23
Ynt: Bayraktar Taktik İHA
« Yanıtla #100 : 20 Eylül 2016, 17:31:39 »
Düz mantıkla bakarsak, reklam yaparak iç ve dış pazar paylarını yükseltmeye çalışıyor olabilirler. Buda onların en doğal hakkı. Ne kadar övünseler az.

Bu haberler, videolar dış basına da yansıyacaktır, muhtemel alıcılar tarafından ilgi çekecektir.

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #101 : 20 Eylül 2016, 17:41:59 »
Reklam yapacaklar tabiki mesela konteyner ları Konyadaki atış alanında vurmuşlar yada brandayı vurmuşlar bunlar normal ama pkk lıları vurduk ettik dememek gerek bırak onu başkaları fark etsin. Dünyada hiç bir firma ürettiği silahı insan öldürürken göstererek reklam yapmaz bunu başkaları yapar dolaylı olarak zaten aynı yere çıkar. Firma konteyner vurarken görüntüler ile reklamını yapar. Neyse beni ilgilendirmez ben sadece uyarmak istedim çünkü biliyorum dikenli tel üreten adamları bile terör örgütü tehdit etmişti bu üretimleri yüzünden. Bir telefon altı üstü tehtit dediğin şey ama kimyası şaşar yani çalışanında firmanında ondan sonra. Gerçi zaten tehdit edilmeyen firmamı vardır hiç sanmıyorum ama tehdidinde düzeyi olur pek anlamayız biz bu işlerden tabi. Firma teröristin tepesine bomba inerken gösteren video lar ile falza ilgilenmesin ben onu diyorum Konteyner vurma video ları yeter onlara.
beğen

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #102 : 23 Eylül 2016, 16:15:13 »
TB2 Cats ile uçmaya başlamış olabilir mi ? teslimat yakındı ama ben ancak önümüzdeki ay veya Kasım gibi uçar diye düşünüyordum.Eğer cats işi olduysa ne mutlu,artık dışarıdan almakta yaşadığımız sıkıntıların bir kısmını atlatacağız demektir.

Çevrimdışı Tuco

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 21
« Yanıtla #103 : 23 Eylül 2016, 17:00:26 »
TB2 Cats ile uçmaya başlamış olabilir mi ? teslimat yakındı ama ben ancak önümüzdeki ay veya Kasım gibi uçar diye düşünüyordum.Eğer cats işi olduysa ne mutlu,artık dışarıdan almakta yaşadığımız sıkıntıların bir kısmını atlatacağız demektir.

Abi bana bu görsel fan made birşey gibi geldi.Üzerindeki yazılar yeni eklenmiş olabilir ama resmi 3 eylülde Selçuk Bayraktar paylaşmış...

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #104 : 24 Eylül 2016, 09:35:27 »
Onu biliyorum,flir bana farklı bir küreye sahip gibi geldi ondan acaba dedim !

Çevrimdışı Tuco

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 21
« Yanıtla #105 : 24 Eylül 2016, 13:47:22 »
Onu biliyorum,flir bana farklı bir küreye sahip gibi geldi ondan acaba dedim !

Ben de 4 gözle CATS'ı bekliyorum :)

Çevrimdışı golgelerprensi

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • TEK VATAN TEK BAYRAK TEK MİLLET
« Yanıtla #106 : 28 Eylül 2016, 14:36:36 »
Aselflir 235 ve TB2
Silahlı hale getirilen Tb2 sayısı 2.. İthal edilen flir ler yetersiz..
235 teslim edilen Tb2 deki flir yuvasına büyük geldi.. çalışmalar sürüyor..
(şahsi fikrim) ;)

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #107 : 03 Ekim 2016, 17:40:03 »
TB2 nin skor tablosu,bunları 5 yıldır falan kullandığımızı düşünsenize maç kaç kaç olurdu !

Çevrimdışı Tuco

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 21
« Yanıtla #108 : 03 Ekim 2016, 18:23:22 »
TB2 nin skor tablosu,bunları 5 yıldır falan kullandığımızı düşünsenize maç kaç kaç olurdu !

Teröristin kışlık lojistik desteğine darbe vurmak şart,havalar bozulunca ihalar bu kadar etkili olamayacak

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #109 : 03 Ekim 2016, 18:44:43 »
Terörle mücadeleyi maç olarak görmemek lazım. Oyun değil çünkü bu!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com