Gönderen Konu: FNSS MILDESIGN Uluslararası Askeri Kara Araçları Tasarım Yarışması  (Okunma sayısı 3274 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

 • SKYWOLF
 • Genel Yetkili
 • DefenceTurk
 • *****
 • İleti: 44313
 • 615
FNSS MILDESIGN Uluslararası Askeri Kara Araçları Tasarım Yarışması

“3’üncü FNSS MILDESIGN Uluslararası Askeri Kara Araçları Tasarım Yarışması” 15 Kasım’da Başlıyor

FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. tarafından, 2019’da üçüncüsü düzenlenecek olan “FNSS MILDESIGN Uluslararası Askeri Kara Araçları Tasarım Yarışması” için başvurular, 15 Kasım 2018 - 01 Mart 2019 tarihleri arasında yapılacak.FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. tarafından, 2019’da üçüncüsü düzenlenecek olan “FNSS MILDESIGN Uluslararası Askeri Kara Araçları Tasarım Yarışması” için başvurular, 15 Kasım 2018 - 01 Mart 2019 tarihleri arasında yapılacak.

Yarışma, katılımcıların projelerini www.fnssmildesign.com adresine yüklemeleri ile başlayacak. Projeler, tasarım konusunda farklı disiplinlerden gelen ve kendi alanında uzman üyelerden oluşan danışma kurulu ve seçili kurul tarafından değerlendirilecek. 01 Mayıs 2019 tarihinde dereceye giren tasarımlar www.fnss.com.tr ve www.fnssmildesign.com internet adreslerinde duyurulacak. Kazanan projeler için ödül töreni ise IDEF 2019 fuarında gerçekleştirilecek.

Uluslararası düzeyde katılım beklenen yarışma, “Profesyonel” ve “Öğrenci” olmak üzere iki farklı kategoride düzenlenecek. Profesyonel kategorisinde 18 yaş üzerinde bulunan herkes, herhangi bir eğitim veya sertifika şartı aranmaksızın yarışmaya katılabilecek. Öğrenci kategorisinde ise, yalnızca üniversitelerin lisans programlarına devam eden öğrenciler katılabilecek.

FNSS, düzenlediği yarışma ile Türkiye’de özgün ürün geliştirme çalışmalarını destekleyerek, savunma sektöründe tasarımcı gelişimine destek olacak bir platform yaratmayı hedefliyor. Genç tasarımcıları profesyonel çevreler ile buluşturacak olan yarışma ile sektör ihtiyacına yönelik profesyonel tasarımcı potansiyelini ortaya çıkarmak amaçlanıyor.

İlki 2011’de, uluslararası katılımla gerçekleştirilen FNSS MILDESIGN 2011’e 45’i profesyonel ve 20’si öğrenci kategorisinde, toplam 65 proje katılmıştı. 2015’te düzenlenen ikinci yarışmaya ise 105’i profesyonel, 47’si öğrenci kategorisinde olmak üzere 152 proje katılmıştı. Önceki iki yarışmada dereceye girenler arasından, mühendis ve tasarımcılar bugün FNSS ArGe Merkezinde çalışıyor ve geleceğin ürünlerini şekillendiriyor.

FNSS, askeri kara araçları tasarımı konusunda kendine güvenen, savunma sektöründe yer almak isteyen tüm tasarımcıları, 3’üncü FNSS MILDESIGN Uluslararası Askeri Kara Araçları Tasarım Yarışması’na katılmaya davet ediyor. Detaylı bilgi ve yarışma şartnamesine www.fnssmildesign.com web adresinden ulaşabilirsiniz.

https://www.fnss.com.tr/haber/3uncu-fnss-mildesign-uluslararasi-askeri-kara-araclari-tasarim-yarismasi-15-kasimda-basliyor
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı BATTLESTAR

 • 2018 ve 2019 Yılın Üyesi
 • DefenceTurk
 • *****
 • İleti: 2672
 • 315
 • DefenceTurk.com
Tasarımlarına zmalarda makinalı topa eş eksenli anti tank podu ekleyip bunu bir fnss tasarımına uygulanmasına vesile olan gruba benden bir tepsi baklava işler.
Savaş Var Denildiğinde Biz;