Gönderen Konu: TF 4500 Hava Savunma Fırkateyni  (Okunma sayısı 23569 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
Ynt: TF 4500 Hava Savunma Fırkateyni
« Yanıtla #10 : 23 Şubat 2018, 21:48:38 »
Onu herkes biliyor bu forumda niye anlatıyorsun o kadar. Demek istediğim bu gemide o dediklerinden bir tık yukarısı var gibi. Eğri büğrü yapalım gören wow desin diye çizilmiş. Asker bunu ciddiye bile almıyordur
beğen

Çevrimdışı asderedas

• CEZALI
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #11 : 23 Şubat 2018, 21:53:36 »
Onu herkes biliyor bu forumda niye anlatıyorsun o kadar. Demek istediğim bu gemide o dediklerinden bir tık yukarısı var gibi. Eğri büğrü yapalım gören wow desin diye çizilmiş. Asker bunu ciddiye bile almıyordur
:)) eh be serkan boş boğazlığın filmi yapılsa seni başrolde oynatırlar biliyosun değilmi???400 500 milyon dolar değerinde fırkateyn tasarımında waoow desinler diye mühendis çalıştırmazlar,bomboş bir adamsın vesselam....

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #12 : 23 Şubat 2018, 22:16:45 »
tasarım filan yok basit bir çizim sadece. Kimse almadığı işin tasarımını yapmaz akıl var mantık var 
beğen

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #13 : 23 Şubat 2018, 22:21:05 »
Elbet bir işe yarıyordur bu tasarımı çok beğeniyorum yalnız bir çine bakıyorum gemi üretimi konusunda birde bize tabi bunu savunma sanayi konusundaki her şeye söyleyebiliriz çok hızlı üretiyorlar ve fazla üretiyorlar büyük savaş yaklaşıyor hazır olmamız lazım her alanda güçlü olmalıyız
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #14 : 23 Şubat 2018, 23:16:47 »
tasarım filan yok basit bir çizim sadece. Kimse almadığı işin tasarımını yapmaz akıl var mantık var 

Sizin gezegeni bilmem ama bizde işler tersine işliyor. Burada tasarımı olmayan işe para yatırmıyor. Müşteri önce neye para vereceğini görmek istiyor!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #15 : 23 Şubat 2018, 23:29:25 »
Ön tasarım gibi bir şeydir akıl var mantık var
beğen

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #16 : 23 Şubat 2018, 23:37:33 »
Ön tasarım gibi bir şeydir akıl var mantık var

E herhalde ön tasarım.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #17 : 24 Şubat 2018, 00:42:35 »
Bana bu tasarım seksi görünsün diye fazla uğraşılmış gibi geliyor. Pek profesyonel çalışma gibi gelmiyor bana. İnternet camiyasıda çok sahiplendi görüyorsunuz çünkü japon çizgi filimlerindeki uçak gemiler gibi görünüyor tasarımı
sende herşeyi japon çizgi flimlerine benzetiyorsun yahu .. Elin oğlu 1969da mustang çizmiş işte serkan gibilerin kafasıda 2000lerde şahin çizmeye yetiyor. Tabiki  japon çizgi flimlerindeki çizimlere benzeyecek dünya o tarafa dogru gidiyor. 60ların fırkateyn tasarımını mı kullansalardı. Lamborghini'nin tasarımı o kadar SEKSİ olmasa verir misin o parayı veya Bugattinin ? Artık bu.
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #18 : 24 Şubat 2018, 02:50:46 »
Böyle aylecek saldıracaksanız biz hiç konuşmayalım
beğen

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #19 : 24 Şubat 2018, 03:26:43 »
aylecek değil hep sevdiğim japon animeleri üzerinden yorum yapıyorsun. Sende bende biliyoruzki dünya o çizimlere dogru gidiyor. Geçen gün mevcut tanklar ömrünü tamamladı dedim mevzideki askerin fotosunu paylaştın tanklar bu insanların canını koruyor onların görevini yapıyor dedin.. Ben orda tankların artık bir üst sınıfa geçmesi gerektiğini söyledim kaldırın atın demedim. Artık tüm askeri argümanlar değişiyor. askeri sistemler araçlar değişiyor. Artık dünya ülkeleri ordusunu bir ülkeyi işgal etmek yerine o ülkeye en hızlı ve kapsamlı saldırı nasıl yapılır üzerine stratejilerle kuruyor.Gemide öyle. Bundan 60 yıl öncesinin zırhlıları form değiştirdi. Artık günümüz gemileride değişiyor değişecek.Belki 50 belki 100 yıl sonra havada uçabilen uçak gemileri olacak. onlarada mı "woww" desinler diye çizilmiş diceksin merak ediyorum.
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?