Gönderen Konu: Güvenlik Açığıklarımı yoksa İhanet şebekesi mi?  (Okunma sayısı 14291 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
Ynt: Güvenlik Açığıklarımı yoksa İhanet şebekesi mi?
« Yanıtla #20 : 20 Ağustos 2016, 12:42:23 »

Yanlış yapıldığında uyarmıyor muyuz! Sadece bu forumda bile kaç defa uyarıda bulunmadık mı! Mesela Feto konusunda, mesela çözüm süreci ve terörle mücadele konusunda... Sadece biz değil binlerce insan da uyarmadı mı! Dinleyen oldu mu! Sürekli "biz biliriz" diyenler göz göre göre ülkeyi bu kaosun içerisine sürüklemedi mi? Senelerdir tvlerde milletin beynini yıkayan o çok bilmişlerin nasıl frıldak gibi döndüklerinin millet malesef göremiyor...

Demoraktik seçenek olarak bu millet daha ne yapsın? Öyle bir düzen var ki görsel ve yazılı medya, internet gibi iletişim araçları o kadar güzel kullanılarak o kadar güzel beyin yıkıyorlar ki, millet bambaşka alemlerde yaşıyor. Kimine göre her şey toz pembe, kimine göre her şey berbat! Çoğunluk sürekli fanatizme yönlendiriliyor. Bunu yaparken sadece din değil, etnik köken, mezhep ve hatta Atatürkçülük bile kullanılıyor. Millet en başta yönlendirildiği görüş hakkında söylenen tüm olumlu şeylere, karşıtları hakkında söylenen tüm olumsuzluklara koşulsuz inanıyor. Gerçeği araştırmaya gerek dahi gören yok. Çünkü öyle şartlandırılmışlar. Herkes sürekli kin ve nefretle dolduruluyor. Bu ülke BOP kapsamına parçalanmaya hazırlanıyor. Peki milletin ne kadarı farkında!

Doğruya doğru, haklısın sayın hocam; ne denir ki ! idrak sahipleri sürekli olarak uyarmışlardır.  Şimdi burada bir özeleştiride bulunmak istiyorum; malumunuz üzere Rus SU-24 tipi uçağın düşürülmesi üzerine bir takım yazılar kaleme aldık. Dedik ki, Rus Uçağını düşürmek AKILSIZLIKTIR (!) dedik; gerekçeleriyle de anlatmaya çalıştık. Peki bizler çok mu zeki insanlardık ? elbette öyle bir iddiamız yoktur; ancak şöyle bir iddiada bulunabiliriz; bizler HÜR DÜŞÜNEN, NESNEL DÜŞÜNEBİLEN, ÖZGÜR RUHLU insanlarız. Hiç kimsenin kuyruğa takılıp da kelam edecek insanlar değiliz. Aklı başkalarından almayız, hele ki cahil cüheladan hiç akıl almayız.

Sayın hocam doğruya doğru şimdi; şu forum aleminde SEN, BEN ve BİR KAÇ kişi haricinde meseleyi idrak edebilen olmuş mudur (!?) O dönem içerisinde yazılan iletilere bakınız; neredeyse tamamına yakını '' asarız, keseriz, haddini bildirdik (!) '' şeklinde ki nesnel olmayan değerlendirmeleri içeriyordu. Oysa ki, BASİRET SAHİBİ OLANLAR; SEBEPLERİ SONUÇLARA BAĞLAYABİLEN İNSANLARDIR.
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2016, 12:48:59 Gönderen: PARTİKÜL »

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #21 : 20 Ağustos 2016, 12:46:26 »
İyi özetledinde o bir takım unsur dediklerin nedir önemli olan o partikül

GLADİO- SÜPER NATO

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #22 : 20 Ağustos 2016, 12:53:26 »
bla bla bla
beğen

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #23 : 20 Ağustos 2016, 13:14:37 »
DERİN DEVLET, DERİN DEVLET dedikleri şey aslında FETÖ' imiş.
Belki de başka unsurları da bünyesinde barındırıyordur, bilemiyoruz.
GLADİO- SÜPER NATO' nun;  illaki bir stepnesi, yedek gücü, B şubesi vardır diye düşünüyorum.
Bütün yumurtaları aynı sepete koymayacak kadar akıllı insanlar olsalar gerekir (!)
Aksi takdirde koskoca bir devleti nasıl parmağında oynatabilirlerdi ki ?!
MİLLET DE, DEVLET DE RESMEN UYUMUŞ...

Ancak bu böyle gitmez, gidemez, gitmemeli de...
Türk milleti olarak Anadolu' da yaşamaya devam etmek istiyorsak; vatanımıza sahip çıkmak zorundayız.
Bunun yolu ise; kendi öz benliğine dönmek ve donanımlı, eğitimli, vatansever yurttaşlar yetiştirmekten geçiyor.
Ayrıca Vatan denilen şey sadece toprak parçasından ibaret değildir; kültürüdür, örfüdür, ananesidir, doğasıdır, TÜRKÇE' sidir, çiçeğidir, böceğidir...

Buradan bir teklif de bulunmak istiyorum; inşallah forumu takip eden DEVLET ADAMLARI vardır.
Diyorum ki; devletimizin HIYANET-İ VATANİYE KANUNU yoktur.
Turgut Özal zamanında kaldırılmış; Terörle Mücadele Kanunu içerisine GÜYA eklenmiştir.
Yani sanki vatana ihanet edenler sadece teröristler olmak zorundaymış gibi bir algı içerisindeyiz.
Yeniden HIYANET-İ VATANİYE KANUNU' nun hayata geçirilmesi ARZ OLUNUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #24 : 20 Ağustos 2016, 13:21:44 »
GLADİO- SÜPER NATO' nun;  illaki bir stepnesi, yedek gücü, B şubesi vardır diye düşünüyorum.
Bütün yumurtaları aynı sepete koymayacak kadar akıllı insanlar olsalar gerekir (!)

Türk milleti olarak Anadolu' da yaşamaya devam etmek istiyorsak; vatanımıza sahip çıkmak zorundayız.
Bunun yolu ise; kendi öz benliğine dönmek ve donanımlı, eğitimli, vatansever yurttaşlar yetiştirmekten geçiyor.
Ayrıca Vatan denilen şey sadece toprak parçasından ibaret değildir; kültürüdür, örfüdür, ananesidir, doğasıdır, TÜRKÇE' sidir, çiçeğidir, böceğidir...

Buradan bir teklif de bulunmak istiyorum; inşallah forumu takip eden DEVLET ADAMLARI vardır.
Turgut Özal zamanında kaldırılmış; Terörle Mücadele Kanunu içerisine GÜYA eklenmiştir.
Yani sanki vatana ihanet edenler sadece teröristler olmak zorundaymış gibi bir algı içerisindeyiz.

+1
İnşallah.

Peki bu kanun yeniden gelse, gerçekten hak edenlere uygulanabilecek mi?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #25 : 20 Ağustos 2016, 13:44:25 »

+1
İnşallah.

Peki bu kanun yeniden gelse, gerçekten hak edenlere uygulanabilecek mi?

İşte tam burada YARGININ BAĞIMSIZLIĞI ve MİLLİ GÜÇ UNSURU olması önem arz ediyor. Denir ki, Demokrasi' nin erkleri; Yasama, Yürütme ve Yargı' dır- derler. Dördüncü güç unsuru olarak da ''Medya'' gösterilir. İş bu demokrasi anlayışına GÜÇLER AYRILIĞI PRENSİBİ deniliyor.

''Güçler Ayrılığı Prensibi'' gereği erkler birbirini denetlemek suretiyle; kişilerin veya kurumların güç zehirlenmesine maruz kalmalarına engel olurlar. Kişiler ve kurumlar bilirler ki, her zaman kendilerini denetleyecek başka bir güç vardır ve suistimal etmeleri halinde hesap vereceklerdir.

Ancak öyle bir ahir zamandan geçiyoruz ki, binlerce yıllık insanlık öğretisini çöpe atanlar; güçler birliği prensibini savunur hale gelmişlerdir. Düşünebiliyor musunuz; 80 milyon insanın kaderi, geleceği tek bir insanın ağzından çıkacak söze bağlıdır (!) işte bu tarz yönetim şekillerine MUTLAKİYET, HÜKÜMDARLIK, PADİŞAHLIK, KRALLIK veya MONARŞİ deniliyor. Hükümdarın kendi yetkilerini belli ölçülerde kısıtladığı yönetim şekillerine ise MEŞRUTİYET denilmektedir. Manidar değil mi ! tarihin seyri içerisinde Krallar varlıklarını devam ettirebilmek adına birtakım yetkilerini devretmek zorunda kalmışlardır ve ancak o şekilde MEŞRU olabilmişlerdir; aksi takdirde kelle gidecekti çünkü. Yönetim şeklinin ismini de iş bu nedenle MEŞRUTİYET koymuşlar GÜYA (!)

Ancak bu tarz yönetim şekilleri 18' nci, 19' ncu yy. yönetim modelleridir. İnsanlığın gelişimi, evrimi sürecinde bu tarz metodlar ile yönetilmek mümkün değildir artık. Ha... diyenler çıkabilir ki; İngiltere' da, Danimarka' da şurda burda hali hazırda krallar, kraliçeler yok mudur ? diyebilirler. Ancak onların tamamı SEMBOLİK kurumlardır ve devletlerinin esasını demokrasi ve demokrasi kültürü oluşturur. Öyle ki, İngilizler kendi demokrasi kültürlerine o kadar güveniyorlar ki; Anayasaları bile yoktur.
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2016, 13:48:12 Gönderen: PARTİKÜL »

Çevrimdışı chngr

• DefenceTurk
  • *
  • -27
« Yanıtla #26 : 20 Ağustos 2016, 15:54:03 »
FETÖ'yü kürtçülükle ilişkilendirmek bu konuda hiçbir şey bilmediğini ilan etmektir.FETÖ Türkiye'de ki en anti-kürtçü oluşumlardan biridir kck tutuklamaları,çözüm sürecindeki açıklamarından ve medyadaki yayınlarından anlıyoruz kürt olduğu için Said Nursi'nin ziyaretine gitmeyen bir adamdan bahsediyoruz.Ayrıca FETÖ mevcut iktidardakilerden çok daha milliyetçidir Türk okullar,Türkçe olimpiyatları v.b. bunu görüyoruz.

Ecevit'in ve diğer siyasilerin muhabbetinin olmasının sebebi ise FETÖ'nün karşısındaki herkese duymak istediğini söylediği için istediğini verdiği için bu bütün dünyada herkese yapıyorlar.Ecevit'i milli görüşçüler şeriatçı radikal ben ılımlı islamım,eğitime önem veriyorum ek desteğini aldı.Aynı şekilde ABD'de ve diğer ülkeler de bu şekilde eğitim,demokrasi,diyalog duymak istediklerini söylüyor onlara istediğini veriyor yaptıkları en iyi şeyi yapıyorlar takiye.Almanya ne duymak istiyor ''entegrasyon'' FETÖ'de istediklerini veriyor bunu destekliyor.Hedeflerine ulaşmak için yapmayacakları ikiyüzlülük,adaletsizlik,ahlaksızlık,cinayet yok.
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2016, 15:56:11 Gönderen: chngr »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #27 : 20 Ağustos 2016, 15:58:58 »
FETÖ'yü kürtçülükle ilişkilendirmek bu konuda hiçbir şey bilmediğini ilan etmektir.FETÖ Türkiye'de ki en anti-kürtçü oluşumlardan biridir kck tutuklamaları,çözüm sürecindeki açıklamarından ve medyadaki yayınlarından anlıyoruz kürt olduğu için Said Nursi'nin ziyaretine gitmeyen bir adamdan bahsediyoruz.Ayrıca FETÖ mevcut iktidardakilerden çok daha milliyetçidir Türk okullar,Türkçe olimpiyatları v.b. bunu görüyoruz.

Ecevit'in ve diğer siyasilerin muhabbetinin olmasının sebebi ise FETÖ'nün karşısındaki herkese duymak istediğini söylediği için istediğini verdiği için bu bütün dünyada herkese yapıyorlar.Ecevit'i milli görüşçüler şeriatçı radikal ben ılımlı islamım,eğitime önem veriyorum ek desteğini aldı.Aynı şekilde ABD'de ve diğer ülkeler de bu şekilde eğitim,demokrasi,diyalog duymak istediklerini söylüyor onlara istediğini veriyor yaptıkları en iyi şeyi yapıyorlar takiye.Almanya ne duymak istiyor ''entegrasyon'' FETÖ'de istediklerini veriyor bunu destekliyor.Hedeflerine ulaşmak için yapmayacakları ikiyüzlülük,adaletsizlik,ahlaksızlık,cinayet yok.

+1
Ancak bu kadar güzel özetlenebilirdi..
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #28 : 20 Ağustos 2016, 18:38:10 »
Pkk gibi kürtçülük söylemleri olacak hali yok. Takiye yapıyorlar bu kadar saf olmayın. Kuzey ırak daki 20 000 öğrencilerine de Türkçe öğretiyorlardır inşallah.
Bu yüzdenmi kuzey ırak okulları kapatmayacağını ilan etti.
beğen

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #29 : 20 Ağustos 2016, 19:49:12 »
CIA' nın Ortadoğu, Afrika ve Türk Cumhuriyetleri Şubesi olan bir örgütün; MİLLİYETÇİ olabileceğini iddia etmek mümkün değildir.
'' Takkiye' de Sınır Tanımayanlar Örgütü' nün''  her türlü kılıkda karşımıza çıkabileceğini en son kalkışma ile görmüş bulunuyoruz.
Örgüt liderinin duruşuna bakıyorsunuz mesela; kim ki iktidara gelmiştir, hemen yakın çevresine konuşlanmıştır.
Kim olursa olsun fark etmiyor; Özal, Demirel, Ecevit, Erbakan, Çiller, Erdoğan... farketmiyor yani.
Amaca ulaşana kadar her yol mübahtır (!)

Düşünebiliyor musunuz; Seferbelik Kurulunda ki KOZMİK ODAYA girdiler ve MEMLEKETİN EN MAHREM SIRLARINI DIŞ GÜÇLERE SERVİS ETTİLER. Tam ''Bundan daha büyük bir ihanet olabilir mi'' diyecekken; bir de baktık ki daha büyüğü de varmış (!) YAHU YUNAN ASKERİNİN BİLE YAPAMADIĞINI YAPTILAR ve GAZİ MECLİSİ BOMBALADILAR, MİLLETİN ÜZERİNDEN TANKLA GEÇTİLER.

Aşağıda ki videoyu yaşı yetenler hatırlayacaktır. Bir Çin Cumhuriyeti vatandaşı Tianenmen Meydanında tanklara karşı tek başına direnmişti. Öyle ki, Çin askeri bile kendi vatandaşının üzerinden tankla geçmemiştir. Hangi milliyetçilikten bahsediyorlar (!)

! No longer available
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2016, 19:50:39 Gönderen: PARTİKÜL »