Anket

Uzayda, Dünya dışında yaşam olduğuna inanıyor musunuz?

Uzayda hayat yok!
3 (11.1%)
Var ama bizim kadar zeki olduklarını sanmıyorum
2 (7.4%)
Kutsal kitaplarda belirtilen varlıklar dışında yoktur
5 (18.5%)
Filmlerdeki gibi dünya dışı zeki yaşam formları olduğuna inanıyorum
13 (48.1%)
Uzaylılar aslında gelecekten gelen insanlar
3 (11.1%)
Uzaylı dediğiniz şey aslında cinler vb varlıklardan başka bir şey değil!
1 (3.7%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: Uzaylılar Aramızda mı?  (Okunma sayısı 135756 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #430 : 20 Şubat 2020, 09:09:24 »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #431 : 15 Mart 2020, 03:11:27 »
Bu sene çok ilginç şeyler oluyor, sanki bir yerlerden düğmeye basılmış gibi ardı ardına tuhaflıklar yaşamaya başladık. Zamanın akışı bile değişti, olaylar birbiri kovalar hale geldi, mevcut dünya sisteminin değiştirilmek istendiğini söyleyenler var. Bana öyle geliyor ki, bu işin sonu uzaylılara çıkacak. Aslında ben geçen sene bekliyordum. 2019 yılında uzaylıların varlığı kesin olarak kanıtlanacak veyahut onlar görünür hale gelecekler diye düşünüyordum fakat avucumuzu yaladık.

Tek dünya, küresel dünya, dijital dünya yaratılmak isteniyor derken... bu işlerin bir mantığı olması lazım. Zaten dünyayı kendileri yönetiyor. Birkaç aile veya birkaç on bin  seçkin tarafından dünyanın yönetildiğinden bahsedilir durur. Bütün sistemi ele geçirmişlerse; ülkeleri, şirketleri, yönetimleri, politikaları, siyasetleri, piyasaları, orduları falan hep bunlar yönetiyorsa veya denetimi altındaysa; bilmediğimiz daha büyük bir amaca hizmet ediyor olmaları gerekir. Çünkü zaten dünyayı bunlar yönetiyor, daha nasıl yönetecekler ki! İnsan ömrü şunun şurasında 75-80... hadi bilemedin 120 sene olsun. En fazla 120 sene yaşayacak bir süper seçkin için; dünyayı yönetmiş yönetmemiş ne anlamı var ki? O kadar mal, mülk, güç, kudret, servet  ve imkana sahip olmuş normal insanın yapacağı iş; yemek, içmek, gezip tozmaktan başka ne olabilir? Çünkü insan ömrü sınırlı diyorsak, dünyayı yöneteceğim, sistemleri değiştireceğim demenin hiç bir anlamı kalmıyor. Çünkü dünyayı bile yönetmiş olsalar, en nihayetinde geberip gideceksiniz! Bunun ardında başka bir motivasyon kaynağı olmalıdır diyorum. Ve uzaylıların varlığı dışında ki hiçbir motivasyon kaynağının bu kadar büyük amaçlara hizmet edebileceğini düşünemiyorum! Bu değilse daha başka ne olabilir ki?

2020 yılından ümitliyim... bakalım yine havamızı mı alacağız yoksa bir takım şeylerle yüzleşebilecek miyiz?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
Ynt: Ay' da ki UFO kamereya almışlar!
« Yanıtla #433 : 05 Nisan 2020, 03:24:50 »
Şayet bu video gerçekse müthiş bir haber! 26 Mart 2020 tarihinde Youtube yüklenmiş. Görüntüleri çeken kişi, periyodik aralıklarda Ay' dan görüntü alan bir kişiymiş. İsminin açıklanmaması kaydıyla görüntüleri arkadaşına vermiş, o da sosyal medyada paylaşmış. Acaba gerçekliği var mı?

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=L7TnK7BQ9xk&feature=emb_title

« Son Düzenleme: 05 Nisan 2020, 03:30:23 Gönderen: Partikül »

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #434 : 05 Nisan 2020, 11:27:26 »
Bula bula Corona virüsü zamanı mı Dünya'nın uydusuna gelmeyi akıl etmiş bu saf uzaylılar...?

Uzaylının bile aptalı bize gelir zaten...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #435 : 05 Nisan 2020, 14:01:25 »

Bula bula Corona virüsü zamanı mı Dünya'nın uydusuna gelmeyi akıl etmiş bu saf uzaylılar...?

Belki yeni gelmediler! Belki hep oradaydılar!
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2020, 14:02:24 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #436 : 05 Nisan 2020, 21:21:10 »

Video altına yazılmış yorumların bir tanesinde; ''bütün dikkatlerin Covid-19' a çevrildiği dünyamızda, uzaylı varlıkların bu süreci perde olarak kullanmak isteyebileceği'' şeklinde bir yorum okumuştum. Uzaylıların böyle bir sürece ihtiyacı var mıdır! O da ayrı bir mevzu tabii...

Fakat videoyu izlediğimizde nesne ve gölgelerinin gerçeğe yakın hareket ettiği izlenimi ediniyoruz. Videonun gerçek, cisimleri de UFO olduğunu farz edersek, büyüklüklerinin muazzam  ölçülerde olduğu görülecektir. yazılan yorumlardan birinde, UFO' ların 50 futbol sahası büyüklüğünde olduğu yazıyordu. Demek ki adam ölçeklendirmiş! Yani UFO' nun takribi uzunluğu 6 km... Ana Gemi!

Elbette bunların tamamı spekülasyon. Video sahte de olabilir. Uzmanlar bunu araştıracaktır. Bütün bunlara rağmen, günün birinde uzaylı varlıklarla direkt temas kurabileceğimize dair şaşmaz bir beklentim var. Artık bu konu benim açımdan, '' uzaylılara inanıyorum veya inanmıyorum'' tartışmasının çok ötesine geçmiştir. Sorgusuz sualsiz her şeye inanabilen insanoğlu, söz konusu uzaylılar olunca; her ne hikmetse sormaya, sorgulamaya başlıyor! Bu da son derece ilginçtir.

Bir diğer konu, Covid-19 sürecinden sonra ''sahte uzaylı istilasının'' yaşanacağına dair yazılar görüyorum. Sahtesini bilmem ama gerçeğini dört gözle bekleyenlerdenim. İnsanlık için hayır mıdır, şer midir? Bunu vakti zamanı geldiğinde hep birlikte öğrenmiş olacağız. 

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #437 : 05 Nisan 2020, 21:35:05 »
Geçen bir yerde görmüştüm. Aydaki bir kraterde bir yapının resmini çekmiş biri. Bu videodaki gibi biri. Telefondan nette bir şey bulmak zor.

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #438 : 06 Nisan 2020, 22:53:19 »
Eğer gerçek manada bir istiladan bahsediyorsak insanlık için faydalı olacağını sanmıyorum ancak dünya için faydalı olabilir. Tabi amaçları gezegeni istedikleri kaynaklar için kurutup diğer gezegene geçme gibi bir planları varsa iş değişir. Ama gezegene zarar vermeden kullanmaksa gezegen için iyi olacak çünkü dünya tarihinden beri ilk defa bir tür gezegen üzerinde neredeyse tam bir hakimiyet kurdu ve gezegeni değiştirebilecek bir güce ulaştı. Ekosistemleri yokedebiliyoruz, değiştire biliyoruz canlı genetiği ile oynaya biliyoruz. İstenildiği anda insan bile klonlayabiliriz ( dolly klonladığı anda bunu yapacak seviyeye geldik.) Türleri yok ediyoruz. Dünya kendini yenilemeye vakit bulamadan art arda hasarlar alıyor insanlık çekildiği anda yenileme hızlanacak ve açtığımız yaralar kapanacak bir süre sonra ise izlerimiz yok olup gidecek. İnsanlık hâlâ anlamadı dünya bizim için yaratılmadı dünyanın bir canlı türüne ihtiyacı yok örnekleri dolu hakim türlerin yok oluşu defalarca oldu. Ancak bizim ihtiyacımız var başka bir gezegene gidebilecek ve o gezegeni dünyalaştıra bilecek teknolojiye sahip değiliz.
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #439 : 22 Nisan 2020, 08:38:56 »
Son okuduğum kitap olan Kur'an-ı Kerim'in Gizli Öğretisi'nde yazar Ergun Candan ilginç bir ayrıntıya değinmiş.

Alıntı
Şüphesiz O, Şi'ra'nın Rabbidir.
(NECM 53/49)

Rab, kelime anlamı olarak ıslah etmek üzere tasarrufta bulunmak, kemale erdirmek, efendi olmak sorumluluğunu yüklenmek, başkanlık yapmak, malik ve sahip olmak, sözü dinlenmek, itaat edilmek, üstünlüğü ve otoritesi kabul edilmek gibi anlamlara gelir...

Canlılar için kullanılır. Yani DÜnya'nın Rabbi denildiğinde, dünya üzerinde yaşayan canlıların Rabbi anlamına gelmektedir. Dolayısıyla Şira'nın Rabbi denildiğinde, orada yaşayanların Rabbi kastedilmektedir. Yani Şira (Sirius)  Yıldız Sistemi'nde yaşayanlar olduğu bu ayette üstü örtülü bir şekilde de anlatılmıştır...