Anket

Uzayda, Dünya dışında yaşam olduğuna inanıyor musunuz?

Uzayda hayat yok!
3 (11.1%)
Var ama bizim kadar zeki olduklarını sanmıyorum
2 (7.4%)
Kutsal kitaplarda belirtilen varlıklar dışında yoktur
5 (18.5%)
Filmlerdeki gibi dünya dışı zeki yaşam formları olduğuna inanıyorum
13 (48.1%)
Uzaylılar aslında gelecekten gelen insanlar
3 (11.1%)
Uzaylı dediğiniz şey aslında cinler vb varlıklardan başka bir şey değil!
1 (3.7%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: Uzaylılar Aramızda mı?  (Okunma sayısı 136860 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #410 : 22 Eylül 2019, 01:09:07 »
Alıntı
Chagatai Kurtoglu
@CagataiTemuchin
#raidarea51 -- refah toplumunun gençliği de bir garip...

Geç milenyum kuşağının önderliğinde onbinlerce kişi çölün ortasına gidip (uzaylı mitleriyle ünlü) 51nci Bölgeyi festival havasında basmayı ve uzaylıları kurtarmayı hedefliyor
👽
🤔

https://twitter.com/CagataiTemuchin/status/1175326863360757760
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #411 : 22 Eylül 2019, 12:25:36 »
Bu etkinliğe 1 milyon kişinin katılması bekleniyordu. Dalga geçilmesi üzerine, katılımcı sayısının az olduğu söyleniyor. Az dediğim şey, binlerle ifade ediliyor yani; 5-10 bin gibi... Bir yerde okudum, şöyle yazıyordu;

'' Sosyal medya üzerinden yapılan çağrıyı ciddiye alan bazı insanlar, çölün ortasına ''Area 51'' bölgesine akın etti(!)''

:) ciddiye alan! diyor...

Hal böyle olunca, insanlar belki de yapmak istediği şeyleri baskıladılar. Aslında Area 51 bölgesine değilde Kongre binasına doğru yüreselerdi, belki daha akıllıca olabilirdi.  1 milyon kişi kongre binasının önünde toplanıp; saklanan UFO gerçeğinin açıklanması için talepkar olabilirdi mesela... Belki O şekilde bu insanlarla dalga geçemeyeceklerdi.

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #412 : 23 Eylül 2019, 11:33:01 »
Alıntı

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
Uzaylılar bizi gözetliyor olabilir!
« Yanıtla #413 : 06 Ekim 2019, 20:45:13 »
Son dakika… Bilim insanlarından korkutan uyarı: Uzaylılar bizi gözetliyor

Aralarında Stephen Hawking ve Elon Musk gibi isimlerin de desteklediği SETI isimli kuruluş korkutan bir uyarı yaptı. 1984 yılından beri gökyüzündeki hareketliliği inceleyen kuruluş tarafından yapılan açıklamada, "Uzaylılar Dünya üzerindeki gelişmeleri gök taşları aracılığıyla takip ediyor olabilir" ifadesi kullanıldı.

https://www.sozcu.com.tr/2019/dunya/son-dakika-bilim-insanlarindan-korkutan-uyari-uzaylilar-bizi-gozetliyor-5373451/

Çevrimdışı tumucin

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 24
  • DefenceTurk.com
İddia: Uzaylılar nükleer silahlarımızla oynuyor
« Yanıtla #414 : 27 Kasım 2019, 00:40:23 »
ABD'de UFO'larla ilgili araştırma yapan bir grup, uzaylıların dünyadaki nükleer silahlarla oynadıklarını belirtti. Kendilerinin ne kadar güçlü olduklarını göstermek için nükleer silahları açıp kapadıklarını iddia etti

Birleşik Krallık merkezli Daily Star gazetesinin haberine göre, ABD'de bulunan dünya dışı varlıkları araştırma grubu olan Paradigma'nın kurucusu Stephen Bassett uzaylılarla ilgili yeni bir iddia ortaya attı!

Bassett, uzaylıların dünyada bulunan nükleer silahları istedikleri gibi açıp kapayabildiklerini açıkladı.

Bu kadar güçlü olan ırkın, tehdit olarak değil nükleer silahlanmaya karşı olduklarını ve "Biz insanlara, nükleer silahlardan neden kurtulmak istemiyorsunuz?" demek istediklerini belirtti.

Ayrıca Bassett, ABD hükümetinin; uzaylıların ortaya çıktığı sırada Uluslararası Uzay İstasyonu'nun yayınını kapattırdığını da belirtti.

http://www.milliyet.com.tr/galeri/kaldirilan-yasagin-ardindan-donanma-gorulen-ufo-detaylarini-anlatti-6083285/5

::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Peru’da Uzaylıya Benzeyen Mumyanın Dünya Dışından Geldiği Doğrulandı!

Acayip >  Bilim ve Teknoloji - 18 Ekim, 12:10'da eklendi
Eski Bir Vikilist Üyesi Eski Bir Vikilist Üyesi
167411 OKUNMA

Peru’daki Nazca bölgesindeki kazı çalışmalarında antik dönem kalıntılarına çok rastlanılıyor. Kazı alanlarında bulunan materyaller bölgenin tarihine ışık tutuyor. Ancak son zamanlarda yapılan bir kalıntı hem bilim dünyasını karıştırdı hem de bir çok değişik teorinin ortaya çıkmasına sebep oldu. Çünkü bulunan şey, modern çağdaki uzaylı tanımlamalarına birebir uyan bir mumyaydı ve acilen araştırma başlatıldı.

Şimdiye kadar yapılmış en sansasyonel keşiflerden birisi olarak tarihe geçtiği söylenen mumya, şok edici veriler sundu. Üç parmaklı ve vücuduna oranla oldukça uzun uzuvlara sahip canlı, DNA testleri sonucunda insan genetiğine %70’lik bir oranla yabancı.

DNA testleri, BioTecMol laboratuarı tarafından gerçekleştirildi. Sonuçlara göre yeryüzündeki canlıların yalnızca %20’si ile genetik akrabalığı bulunan mumya, dünya ekolojisine oldukça yabancı.

Yapılan testlerin diğer sonuçlarına göre canlının insan genomuyla benzerliği ise %19 ila %30 arasında sınırlı kaldı. An itibariyle araştırmacılar mumyadan alınan örnekleri primatlar, timsahlar ve deniz kaplumbağası gibi antik kökeni ispatlanmış türlerin genetik yapılarıyla karşılaştırıyorlar. Açıklamalara göre araştırmanın nihai sonuçlarına 6 yıl gibi uzun bir sürede ulaşılacak. Ancak Saint Petersburg Ulusal Araştırma Üniversitesi'nden Profesör Konstantin Korotkov mumyaların dünya dışı varlıklara ait olabileceğine yönelik iddiaları kabul etmediğini, cesetlerin ‘binlerce yıl önce dünyada varlıklarını sürdürmüş olan ve birtakım doğal süreçler sonucunda tamamen yok olan bir insan türüne' ait olduklarını savundu.

Bulgulara hala şüpheci olarak yaklaşan otoriteler, kanıtların yabancı bir yaşama ait olduğu yönünde sonuç vermeleri için değiştirildiği görüşündeler. Ancak çalışmayı yürüten ekipler tüm iddiaları reddederek nihai sonuçların beklenmesi gerektiğini ve şu ana kadar bir şeyleri çoktan ispatladıklarını savunuyorlar.

https://www.vikilist.com/peru-da-uzayliya-benzeyen-mumyanin-dunya-disindan-geldigi-dogrulandi-5745?fbclid=IwAR1QjNNsgcDGCkSDNVJReA363ehghiGTBAg8dENqY7K9ENfPSXUNL00VSzw
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #416 : 17 Aralık 2019, 00:32:43 »
Bu haberin doğruluğundan emin değilim profesörün dediği mantıksız haberde yazanlar mantıksız mumyanın dokularında dna sağlam bir şekilde kaldıysa ki genelde kalır. 6 sene sürmesi çok mantıksız. Aynı zamanda profesörü incelediğimde Arkeoloji veya genetik ile ilişkilendiricek çalışması yok .
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #417 : 17 Aralık 2019, 22:36:57 »
Bu tip haberler hiç inandırıcı gelmiyor. Genelde araştırılan mumya vs kalıntılar sahte çıkıyor. Ama onların sahteliği ortaya çıkana kadar oldukça fazla ses getirebiliyorlar.

Yeni gözlemlediğim bir olayı paylaşayım. Öğle vakti ufukta yatay şekilde, ip gibi, çizgi gibi duran bulutlar dikkatimi çekti. İlginçtiler. Bulutların daha üzerinde, hergün aynı sattlerde, aynı rotada ierleyen yolcu uçaklarından birini gördüm. Sağdan sola doğru ardından beyza bir iz bırakarak ilerliyordu. Bunu hepiniz defalarca görmüşsünüzdür. İerleyen uçağı izlerken, uçağın biraz altında, ondan çok daha ileride, havada sabit duran beyaz bir nokta fark ettim. O mesafeden çok küçük bir nokta olarak görünüyordu, zor fark ediliyordu ama, uçağın geçiş rotasının hemen altında olduğu için , uçağı takip ederken onu tesadüfen fark edebildim. Yaklaşık 1 dakika sonra kayboldu. Kimbilir neydi!

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #418 : 18 Aralık 2019, 01:09:56 »
2019' dan çok umutluydum ama beklentilerimizin hiçbiri gerçekleşmedi. Ne uzaylıların varlığı hakkında resmi bir açıklama yapıldı, ne elle tutulur gözle görülür net bir fotoğraf karesi veya video yayınlandı ne de ben yeni bir UFO gözlemi yapabildim! Ne yazık ki bunların hiçbiri gerçekleşmedi. Bari en azından ben görseydim... O da olmadı. Sağlık olsun diyelim... Çok yavan bir sezon geçirdik. Bu maçı kaybettik, artık başka maçlara bakacağız!

Çevrimdışı P4RS

• DefenceTurk
  • *
  • 8
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #419 : 18 Aralık 2019, 09:59:24 »
Partikul doktara git ciddiyim.