Anket

Uzayda, Dünya dışında yaşam olduğuna inanıyor musunuz?

Uzayda hayat yok!
3 (11.1%)
Var ama bizim kadar zeki olduklarını sanmıyorum
2 (7.4%)
Kutsal kitaplarda belirtilen varlıklar dışında yoktur
5 (18.5%)
Filmlerdeki gibi dünya dışı zeki yaşam formları olduğuna inanıyorum
13 (48.1%)
Uzaylılar aslında gelecekten gelen insanlar
3 (11.1%)
Uzaylı dediğiniz şey aslında cinler vb varlıklardan başka bir şey değil!
1 (3.7%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: Uzaylılar Aramızda mı?  (Okunma sayısı 135818 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #520 : 22 Mart 2021, 22:15:54 »
İnsan gözünün algılayamadığı kızıl ötesi ve mor ötesi ışınları algılayan cihazlara sahibiz. Yine insan kulağının duyamayacağı ses altı dalgaları teknolojik olarak duyabiliyoruz. Termal iz ve gecişlerede hakimiz. Ama bu varlığından %100 emin olduğumuz farklı yaşam formlarını onlar istemedikçe göremiyoruz, duyamıyoruz, hissetmiyoruz. Eğer işin keyfiyeti bu meçhul varlıkların elinde ise kanıt için zaman tayin etmek doğru olur mu?

Bunlar sıkıntılı konular, bu tür mecralarda her şeyi açıkça yazmak doğru değildir. Zaten yazsak da inandıramayız. Dediğiniz üzere, kendilerini göstermeleri onların taktirine kalmış... Süreci onlar yönetiyor. Bizim yapabileceğimiz hiçbir şey yoktur. Asıl zorluk buradan kaynaklanıyor. Yalnız, yakın zamanda kendilerini göstereceklerine dair büyük bir inancım var. Daha fazlasını söyleyemem! İspat etmem gerekiyor.

Şuan için iletişim kurma yöntemleri; rüyalar veya yarı bilinç halindeyken (buna literatürde teta frekansı diyorlar) kendilerini gösterme şeklindedir. Örneğin size sormuş olalım; hayatınızda hiç uzaylılarla ilgili bir rüya gördünüz mü?

Evvelden bu tür iddialar sürekli kulağımıza gelirdi. Rüyamda uzaylıları gördüm, şöyle oldu böyle oldu... şeklinde. Acaba ben de görebilir miyim diyerekten; uyumadan önce uzaylılarla ilgili belgeseller, filmler seyrettim; bolca kitaplar okuduğum halde bir kere bile uzaylılarla ilgili rüya görmedim. Yani burada ki amaç, etki altında kalmak suretiyle rüyamızda UZAYLI görmek mümkün müdürün testiydi. Kendi tecrübelerime dayanarak, film seyrederek rüyamızda uzaylı görmek mümkün değildir. Fakat gördüğünü iddia eden insanlar var... Buradan hareketle ulaştığımız sonuç, teta frekansında iletişime geçtikleri yönündedir. O nedenle uzaylılarla ilgili rüyaları ciddiye alırız. Ha... benim tecrübem, defalarca söylediği şekilde; küçüklükte gördüğüm UFO olayına dayanıyor. Canlı canlı, dakikalarda gözlem yaptığım -hem de yakın mesafeden-  için %100 diyorum. Yıl 1989... gazetelere haber olma tarihi; 02 ŞUBAT 1989 Cumhuriyet Sayfa 18, yer Ankara. Gazetenin linkini birkaç ileti öncesinde görebilirsin.

Çevrimdışı Alpars

• DefenceTurk
  • *
  • 40
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #521 : 23 Mart 2021, 00:09:55 »
Uzaylıları görürseniz söyleyin gelmesinler. Su kıt, dolar 8 lera, iş zaten yok. Sıvı yağ olmuş 70 lira, üzerine bi de korona çıktı. Demem o ki, dünyanın çivisi çıkık, gelecekleri varsa bile gelmesinler. Yav biz bile marsa gaz kesiyoz onlar neye geliyo. Akıllı olsalar zaten gelmezler.🤷‍♂️

Yada gelsin bizi kurtarsınlar.
« Son Düzenleme: 23 Mart 2021, 00:12:03 Gönderen: Alpars »

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #522 : 23 Mart 2021, 00:24:43 »
Uzaylıları görürseniz söyleyin gelmesinler. Su kıt, dolar 8 lera, iş zaten yok. Sıvı yağ olmuş 70 lira, üzerine bi de korona çıktı. Demem o ki, dünyanın çivisi çıkık, gelecekleri varsa bile gelmesinler. Yav biz bile marsa gaz kesiyoz onlar neye geliyo. Akıllı olsalar zaten gelmezler.🤷‍♂️

Yada gelsin bizi kurtarsınlar.

Geldikleri zaman, gördüklerinden memnun kalacaklarını hiç zannetmiyorum. Sizlere böyle mi öğretmiştik! diyerekten ceza kesmezlerse iyidir. Ceza keserlerse, zaten insanlık tarihi bitmiş demektir. Ondan sonraki süreç yeni bir insan ırkı yaratmak üzerine kurgulanacaktır. İllaki günün birinde Homo Sapiens' in de sonu gelecek... Homo Habilis → Homo Erectus → Homo Neandertal derken bugünlere kadar geldik. Döngü devam ederse, yeni bir Nuh Tufanı bekleyebiliriz. Bugüne kadar hep böyle olmuştur. Yeni bir tufan, yeni bir Nuh' un Gemisi ve yeni bir insan ırkı! Eskisinden daha gelişmiş ve daha psişik... Belki de melez bir ırk! Yarı insan yarı uzaylı. Belki de Sümer tabletleri gerçeği anlatıyordu, ne yazık ki bilemiyoruz.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #523 : 23 Mart 2021, 07:53:02 »
İnsan gözünün algılayamadığı kızıl ötesi ve mor ötesi ışınları algılayan cihazlara sahibiz. Yine insan kulağının duyamayacağı ses altı dalgaları teknolojik olarak duyabiliyoruz. Termal iz ve gecişlerede hakimiz. Ama bu varlığından %100 emin olduğumuz farklı yaşam formlarını onlar istemedikçe göremiyoruz, duyamıyoruz, hissetmiyoruz. Eğer işin keyfiyeti bu meçhul varlıkların elinde ise kanıt için zaman tayin etmek doğru olur mu?

Artık sadece kameralar, radarlar değil, pek çok sensör tarafından algılandıkları da belirtiliyor.

Ratcliffe, açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Bahsettiğimiz, yeterli teknolojiye sahip olmadığımız, kopyalanması zor olan hareketler. Veya ses patlaması olmadan ses bariyerini aşan hızlarda seyahat eden tanımlanamayan nesneler..."

Ratcliffe, Fox sunucusu Maria Bartiromo'ya, 'tanımlanamayan hava olaylarının' tüm dünyada gözlemlendiğini söyledi. Ratcliffe, ayrıca, "Bunlar sadece bir pilot veya sadece bir uydu veya bazı istihbarat vakalarından ibaret değil" diye ekledi.

Ratcliffe, "Genellikle bunları algılayan birden fazla sensörümüz var ve bunlardan bazıları açıklanamayan fenomenler ve aslında halka açıklanandan epeyce fazlası var." ifadelerini kullandı.

Geldiklerinde görecekleri ile başlayan cümleler de çok ilginç. Gözlemlendiklerine ve her zaman burada olduklarına dair o kadar söylenen şeyden sonra özellikle...
Zaten gelmişler uzun zaman önce.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı OKÇULAR

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 84
« Yanıtla #524 : 23 Mart 2021, 08:56:47 »
Yıl 2021 ve bu kadar teknolojiye rağmen ispat'ı vücut kabul edebileceğimiz (Hah işte bu) diyebileceğimiz elle tutulur bir kanıt yok.

Geldiler diyoruz.
Gelecekler diyoruz.
Gelip gidiyorlar diyoruz.
Gelmediler uzaktan bizi takip ediyorlar diyoruz.

Lakin sizce ortada eksik olan bir şey yok mu? Ben gölgenin misalini istemiyorum. Gölgeye sebep olan açık alameti görmek istiyorum.

DÜNYADA BÜTÜN GERCEKLER 3 MERHALEDEN GECER.
1. iLK BAŞLARDA HAFİFE ALINIR ÖNEMSENMEZ
2. ARKASINDAN ŞİDDETLİ BİR DİRENİŞ VE BASKIYA UĞRAR.
3. EN SON TAM BİR DOĞRU OLARAK KABUL EDİLİR..

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #525 : 23 Mart 2021, 09:24:59 »
Yıl 2021 ve bu kadar teknolojiye rağmen ispat'ı vücut kabul edebileceğimiz (Hah işte bu) diyebileceğimiz elle tutulur bir kanıt yok.

Geldiler diyoruz.
Gelecekler diyoruz.
Gelip gidiyorlar diyoruz.
Gelmediler uzaktan bizi takip ediyorlar diyoruz.

Lakin sizce ortada eksik olan bir şey yok mu? Ben gölgenin misalini istemiyorum. Gölgeye sebep olan açık alameti görmek istiyorum.

Nasıl yok!
Resmi görev yapmış kişilerin yayınladığı görüntüler var ya! Benzer bir kişi daha yeni açıklama yaptı, yukarıda haberi var. Görüntüleri doğruluyor ve çok daha fazlası olduğunu söylüyor adam. Çoluk çocuğun insanları kandırıp internette izlenme oranlarını artırmak için yaptığı sahte videolar değil!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Gökbörü

• DefenceTurk
  • *
  • 135
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #526 : 23 Mart 2021, 11:25:46 »
Bence aramizda yerlesik bicimde yasiyorlar, uzaklarda aramaya gerek yok

Bazen ozel hayatimda oyle insanlarla karsilasiyorum ki, konusma, dusunme, kavrama, davranis bicimlerine bakinca " ya bunlar insan degil ya da ben insan degilim" diyorum :)

Yani ya ben uzayliyim, ya onlar uzayli :)
« Son Düzenleme: 23 Mart 2021, 11:29:04 Gönderen: Gökbörü »
What is steel compared to the hand that wields it?

Çevrimdışı OKÇULAR

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 84
« Yanıtla #527 : 23 Mart 2021, 14:44:09 »
Görüntü. Görüntü. Sisli görüntü. Uzaktan çekim. Anlık çekim..

Elle tutulur bir şey yok.
« Son Düzenleme: 23 Mart 2021, 14:45:36 Gönderen: OKÇULAR »
DÜNYADA BÜTÜN GERCEKLER 3 MERHALEDEN GECER.
1. iLK BAŞLARDA HAFİFE ALINIR ÖNEMSENMEZ
2. ARKASINDAN ŞİDDETLİ BİR DİRENİŞ VE BASKIYA UĞRAR.
3. EN SON TAM BİR DOĞRU OLARAK KABUL EDİLİR..

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #528 : 23 Mart 2021, 16:02:56 »

Hocam merak etme, o görüntüler gelecek. Bütün hazırlıklarımı tamamladım. Kamera sistemleri, gece görüş kamerası falan... sırf bu yüzden cep telefonumu bile değiştirdim. Ola ki yolda belde denk gelirse diye! Yani meseleyi o kadar ciddiye alıyorum. Ve kendime sonsuz güvenim var.

Dünyada bundan daha önemli bir konu başlığı olamaz... Düşünsenize, uzaylıların varlığı ispatlandığı vakit; dünyada ki bütün algılar değişecek. İnançlar, ibadetleri, yorumlar, bakış açıları... Bu sayede, artık kısır döngüye dönüşmüş olan savunma sanayi projelerini konuşmaktan da kurtulacağız. Varsa yoksa uzaylılar..! Belki de SKYWOLF arkadaşımız; sitenin adına SKYTÜRK.COM olarak değiştirir. Belli mi olur:)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Elon Musk'tan 'UFO' açıklaması
« Yanıtla #529 : 24 Mart 2021, 08:00:11 »

Elon Musk da senden yana.  :D :D

Elon Musk'tan 'UFO' açıklaması

Tesla ve SpaceX'in CEO'su Elon Musk'tan 'UFO' açıklaması geldi. Musk'ın kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklama kısa sürede gündem oldu.

Online alışveriş platformu Amazon'un patron Jeff Bezos'un ardından dünyanın en zengin ikinci insanı konumunda olan Elon Musk bir kez daha gündemde.

UFO'lar (Unidentified Flying Object - Tanımlanamayan Uçan Obje) bir kez daha gündemde.

Zira daha önce yaptığı açıklamalar ile adından söz ettiren Tesla ve SpaceX'in CEO'sundan bu sefer'UFO' açıklaması geldi.

Geçtiğiğimiz dönemde attığı tweet ile "Ben bir uzaylıyım" diyen Musk yine şaşırtmayı başardı.

Musk attığı tweet ile UFO görüntülerine inanmadığını açıkladı. Söz konusu tweet'te kamera teknolojinin artmasına rağmen UFO görüntülerinin çözünürlüklerinin değişmemesine vurgu yapıldı.

Musk'ın tweet'i kısa sürede 10 binin üzerinde yorum, 400 binin üzerinde beğeni aldı.

Eski Ulusal İstihbarat Direktöründen UFO itirafıEski Ulusal İstihbarat Direktörü'nden UFO itirafı
Geçtiğimiz günlerde eski Ulusal İstihbarat Direktörü John Ratcliffe'den UFO tartışmalarını yeniden alevlendirecek açıklamalar gelmişti.

Ratcliffe, ABD'nin ses hızılı kolaylıkla geçen objelere dair elinde kanıtlar olduğunu öne sürmüştü.

https://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/elon-musktan-ufo-aciklamasi-41770365