Anket

Uzayda, Dünya dışında yaşam olduğuna inanıyor musunuz?

Uzayda hayat yok!
3 (17.6%)
Var ama bizim kadar zeki olduklarını sanmıyorum
0 (0%)
Kutsal kitaplarda belirtilen varlıklar dışında yoktur
3 (17.6%)
Filmlerdeki gibi dünya dışı zeki yaşam formları olduğuna inanıyorum
10 (58.8%)
Uzaylılar aslında gelecekten gelen insanlar
0 (0%)
Uzaylı dediğiniz şey aslında cinler vb varlıklardan başka bir şey değil!
1 (5.9%)

Toplam Oy Verenler: 17

Gönderen Konu: Uzaylılar Aramızda mı?  (Okunma sayısı 61541 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Partikül

 • 2017 Yılın Üyesi
 • DefenceTurk
 • *****
 • İleti: 1304
 • 154
 • DefenceTurk.com
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #40 : 23 Ocak 2015, 01:12:00 »
Konu başlığı 'uzaylılar aramızda mı ? ' . Zaten bizler uzaylı değil miyiz ! Dünya gezegeni uzayda bir yerlerde olduğuna göre bizler de uzaylıyız . Eğer uzay da bizler varsak , mutlaka başkaları da vardır önermesinden hareket edersek ; bu konu inanmak veya inanmamak kavramlarından sıyrılarak realite haline geliyor. Her galakside 1 tane zeki canlı formu olsa bile , bütün  'bilinen evren' de en az 100 milyar zeki canlı formu var demektir. Akıl alacak gibi değil  :o
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2015, 01:12:59 Gönderen: PARTİKÜL »

Çevrimdışı SKYWOLF

 • SKYWOLF
 • Genel Yetkili
 • DefenceTurk
 • *****
 • İleti: 41404
 • 441
ABD UFO belgelerini kamuya açtı
« Yanıtla #41 : 28 Ocak 2015, 04:59:03 »
ABD UFO belgelerini kamuya açtı
Debbie Siegelbaum BBC muhabiriAmatör tarihçi John Greenewald, ABD’nin UFO'larla ilgili gizliliği kaldırılmış bilgileri yayınlaması için 20 yıla yakın süre uğraştı.

Son zamanlarda oluşturduğu bir web sitesiyle ABD Hava Kuvvetleri bünyesinde kaydedilen UFO soruşturmalarıyla ilgili 100 binden fazla sayfa belge yayınladı.

ABD ordusunun UFO olaylarını araştırmak için 1949-1967 yılları arasında yürüttüğü resmi soruşturma programı 'Project Blue Book (Mavi Kitap Projesi)’ kapsamında dikkat çeken noktalar ise kısaca şöyle:

1. Mavi Kitap Projesi'nin çok büyük bir misyonu vardı

BBC'ye konuşan UFO araştırmacısı Alejandro Rojas, projenin başlangıcının 1947 Haziran'ına kadar geriye gittiğini söylüyor.

Open Minds dergisi editörü Rojas, saygın bir işadamı ve pilot olan Kenneth Arnold’un Washington eyaleti üzerinde uçarken birkaç tane tanımlanamayan uçan cisim gördüğünü ifade ediyor ve Arnold'ın daha sonra bu nesneleri 'sekerek ilerleyen fincan tabaklarına' benzettiğini belirtiyor.

O yıllarda medya bu benzetmeyi kullanarak UFO'lara 'uçak fincan tabakları' ismini takmış.

Büyük ilgi uyandıran bu olayla birlikte aynı yıl içinde Roswell'e indiği iddia edilen UFO dedikodusu ve benzer vakalar üzerine ABD Hava Kuvvetleri bu konuları araştırmak üzere bir birim kurdu.ABD Hava Kuvvetleri bu gemi kalıntısının Roswell yakınlarında radar çalışması sırasında bulunduğunu söylüyor.

Project Blue Book (Mavi Kitap Projesi) adı verilen ve söylentilere göre yalnızca bir avuç çalışanı olan kuruluş Ohio eyaletindeki Wright Patterson Hava Kuvvetleri üssünde konumlandırıldı.

Yine rivayetlere göre kuruluşta 20 yıl süresince 12 bin 618 vaka araştırıldı.

2. Mavi Kitap Projesi toplumun huzursuz olduğu bir dönemde çıktı

İkinci Dünya Savaşı'nın hemen ardından başlatılan proje, Beyaz Saray ve ABD Kongresi'nin binası gibi önemli merkezler de dahil birçok yerde UFO görülmesi iddialarının hızla yayılması üzerine toplumda oluşan huzursuzluğu gidermek amacıyla kuruldu.

Belgeleri yayınlayan Greenewald, “Toplumsal histeri hızla yayılıyordu ve zamanın ABD hükümeti ve ordusu kendi içinde büyük tehdit altına girmişti. UFO'ların uzaylı olup olmadığı çok da önemli değildi, UFO'lar toplumu paniğe sürüklüyordu ve hükümet insanların sinirlerini yatıştırmak zorundaydı” dedi.

Bugünlerde daha ziyade alay konusu edilen UFO görme vakaları, 1940-50'ler hükümetlerince üst düzeyde tartışılmıştı.

ABD İstihbarat Kuruluşu CIA yöneticilerinin halka UFO'ların gerçek olduğunu açıkladığı, daha sonra ABD başkanı olan ancak o zamanlar meclis üyeliği yapan Gerald Ford'un UFO'ların araştırılması gerektiği ile ilgili uyarılarda bulunduğu zamanlardan bahseden UFO araştırmacısı Rojas, "Bu konu o zamanlar çok ciddiye alınıyordu" diyor.

1966'da kurulan başka bir Hava Kuvvetleri komitesi Mavi Kitap Projesi kapsamında araştırılan bazı dosyalarda daha derin bir inceleme başlattı. Araştırma grubu daha sonra UFO aktivitesine dair hiç bir kanıt bulunmadığına dair bir rapor yayınladı.

Mavi Kitap Projesi resmi olarak 1969'da sona erdirildi.

3. Mavi Kitap Projesi'ne bildirilen dosyalar açıldığı gibi kapanıyordu

Deniz Kuvvetleri amirallerinden sivil pilotlara kadar güvenilir kaynakların UFO gördüklerini rapor etmelerine rağmen Mavi Kitap Projesi kapsamında araştırılan vakaların çoğu hava balonları, doğal gazların oluşturduğu şekiller, meteorolojik olaylar ve hatta ısı değişimleri olarak adlandırıldı.

Belgelere göre, 1956 Nisan'ında Washington'da bir görgü tanığı “ayın yarısı büyüklüğünde daire çizerek ilerleyen yuvarlak, beyaz bir nesne” diye tarif ettiği bir cisim görüyor.

Dosyayı araştıran yetkililer daha sonra bunun bir meteor olduğunu söylüyor ve dosya kapanıyor.Amatör UFO araştırmacıları gerçeklerin açıklanmadığını söylüyor

Daha sonra 1956 Ocak ayında New Jersey'de bir görgü tanığı "Uçak boyutunda kanatları olmayan koyu gri bir nesne" gördüğünü söylüyor. Bu nesne daha sonra bölgede uçan bir hava aracı olarak kayıtlara geçiyor.

4. Bazı dosyalar kolayca açıklanabilecek türde değiller

Greenewald ve Rojas'a göre Mavi Kitap Projesi'ne bildirilen ve araştırmacıların açıklayamadığı 700’den fazla vaka var. Bu dosyaların çoğu yeterli veri ve kanıt bulunamadığı için kapatılmış.

Ancak kapatılan çoğu dosya UFO araştırmacılarının cevap bulmasına değil yeni sorular sormasına sebep olmuş.

Bir örnekte, 1964'te New Mexico'da bir polis memuru bir şüpheli takibi sırasında yukarıda garip bir hava aracı görünce takip ettiği şüpheliyi bırakıp hava aracının peşine düşüyor.

Tuhaf kırmızı işaretler taşıdığını söylediği hava aracı iniş yapıyor ve içinden iki çocuk boyunda yaratıklar çıkıyor. Araç daha sonra yerde yanık izleri ve başka kalıntılar bırakarak havalanıyor.

Greenewald, “Mavi Kitap bu olayı açıklayamadı. Geçen bunca yıldan sonra bile hala açıklayamıyorlar“ diyor.

5. Hâlâ açıklanmayan belgeler var

Greenewald hükümetten aldığı yüzbinlerce belgeye rağmen, hâlâ ulaşamadığı ve halkın da ulaşamayacağı bilgiler olduğunu söylüyor.

Amatör tarihçi John Greenewald, ABD Ulusal Güvenlik Dairesi'ne (NSA) yaptığı talep sonucu yüzlerce sayfa belgeye ulaştığını ancak bu belgelerle çok fazla oynandığı için her sayfa içinden yalnızca birkaç kelimenin okunabildiğini söylüyor.

Greenewald, UFO soruşturması yürüten CIA ve ABD Savunma İstihbarat Kuruluşu gibi devlet kurumlarının da belge yayınlamadığını belirtiyor.

Devletten daha fazla bilgi istemeye devam edeceğini açıklayan Greenewald, “Bence Mavi Kitap Projesi buz dağının yalnızca görünen kısmı” diyor.

Greenewald, “Skandallardan sonra oluşan komplo teorileriyle ilgili açığa çıkacak sırlar var” diyor, “Her zaman peşinden gidilecek bir şeyler vardır.”

http://www.bbc.co.uk/turkce/haberler/2015/01/150126_ufo_belgeleri_yayinlandi
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

 • SKYWOLF
 • Genel Yetkili
 • DefenceTurk
 • *****
 • İleti: 41404
 • 441
İspanyollara göre uzaylılar Türkçe konuşuyor!
« Yanıtla #42 : 26 Mart 2015, 00:34:06 »
İspanyollara göre uzaylılar Türkçe konuşuyor!
İspanya Gizli Servisi CNI'nin 2003 yılında UFO'lar ve uzaylıları kapsayan 'çok gizli' raporunda yer alıyor. Raporda uzaylıların Türkçe'ye benzer bir dil konuşulduğu belirtilmiş...
25 Mart 2015
Uzaylılar Türkçe konuşuyormuş!Gülsek mi övünsek mi... İspanyollara göre uzaylılar Türkçe benzeri bir dil konuşuyor. 2010 yılında yayınlanan rapora göre,  yüzyıllardır dünyayı UFO'lar aracılığıyla ziyaret eden uzaylılar, güneşten 4,3 ışık yılı uzaklıktaki Alpha Centuari gezegen sistemi kökenliler ve çevredeki gezegenleri kolonileştirmeleriyle biliniyorlar.

Raporda, dünyayı ziyaret eden uzaylıların iki cins oldukları, bunlardan birincilerin insana çok yakın özellikler taşıdıkları belirtiliyor.

Bu cinsin çok ileri teknolojiye sahip olduğunun vurgulandığı raporda, uzaylıların telaffuzu Türkçe'ye çok benzeyen bir dil kullandıkları kaydediliyor.

CNI'nın raporunun özellikle ABD istihbarat kaynaklarına dayandıralarak hazırlandığı bildiriliyor.

http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/keyif/28554247.asp?utm_source=sm_fb&utm_medium=free&utm_term=post&utm_content=ispanyollara_gore_uzaylilar_turkce_konusuyor&utm_campaign=kelebek_
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı tumucin

 • DefenceTurk
 • DefenceTurk
 • *
 • İleti: 1049
 • -11
 • DefenceTurk.com
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #43 : 26 Mart 2015, 15:54:56 »
uzaylılar  akrabalarimiz

Çevrimdışı SKYWOLF

 • SKYWOLF
 • Genel Yetkili
 • DefenceTurk
 • *****
 • İleti: 41404
 • 441
Antarktika'da 76 metre uzunluğunda uçan daire (UFO) tespit edildi
« Yanıtla #44 : 18 Haziran 2015, 00:57:20 »

Antarktika'da 76 metre uzunluğunda uçan daire (UFO) tespit edildi
Çeviri: Cihan YAMAN
16 Haziran 2015
Antarktika'da 76 metre UFO tespit edildi1980'lerin korku filmlerini anımsatan bu görüntü Antarktika'dan. Buzulların arasına yarı gömülmüş şekilde duran bu tanımlanamayan cisim komplo teorilerini de beraberinde getirdi.

76  metrelik nesne kendini 'Bilinmeyen araştırmacısı' olarak tanımlayan Valentin Degterev tarafından fark edildi.

Rusya'nın Nizhny Tagi şehrinde yaşayan Degretev, buzulların arasında çok büyük disk şeklinde bir şey gördüğünü ve bunun ne bir kutup istasyonu ne de bir uçak veya helikopter olabileceğini belirtti. Degretev, nesnenin el yapımı gibi durduğunu ve dünya dışından olabileceği kanısında.

"İÇİNDE UZAYLILAR OLABİLİR"

2012 yılında çekilen uydu görüntülerine göre çevrede hiç bir yaşam izi yok ve eğer bu dünyaya çarpan bir uzay gemisiyse içeride hala uzaylılar olabilir. 'Sözde enkazın' görüntülerine, 80 ° 34'08.4 "S 30 ° 05'19.3" W kordinatlarını kullanarak, Google Earth'ten ulaşmak mümkün. (Kaynak: Metro.co.uk)

http://www.hurriyet.com.tr/her-sey/29299772.asp?utm_source=sm_fb&utm_medium=free&utm_term=post&utm_content=antarktika_da_76_metre_uzunlugunda_ucan_daire_%28ufo%29_tespit_edildi&utm_campaign=her-sey_dishaberler_ankarayerelhaberler
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

 • SKYWOLF
 • Genel Yetkili
 • DefenceTurk
 • *****
 • İleti: 41404
 • 441
Bomba İddia! NASA canlı yayını kesti
« Yanıtla #45 : 29 Haziran 2015, 23:32:31 »
Bomba İddia! NASA canlı yayını kesti
29 Haziran 2015
Bomba İddia! NASA canlı yayını kestiAmerikan Uzay ve Havacılık Dairesi NASA'nın canlı yayında ekranlara yansıyan görüntüler dünyayı şoke etti.

Uluslararası Uzay İstasyonu'nun kameralarına takılan görüntülerden sonra NASA canlı yayını aniden kesti. 

Görüntülerde dünyadan üç cismin sırayla havalandığı görülüyor. 

Çok sayıda komplo teorisyeni Dünya’dan uzaya yükselen bu cisimlerin UFO olduğunu iddia etti.

Teorisyenler uzaylıların dünyayı ziyaret ettiğine ilişkin iddiaların doğrulanmasına yönelik yeterli kanıt oluştuğunu da öne sürdü. 

Görüntülerin kısa süre içinde video paylaşım sitelerinde yayınlanmasının ardından çok sayıda kişi yaşanan olaya ilişkin yorumlarını paylaştı. 

Kullanıcılardan biri cisimlerin havalanmasının ardından NASA'nın yayını kesmesini eleştirdi. 

Bir başka kullanıcıysa cisimlerin hareketinden uçan nesnelerin "çok yönlü uzay aracı" olduğunu öne sürdü. 

NASA GÖRÜNTÜLERİ DOĞRULAMADI 

NASA görüntülere ilişkin resmi bir açıklama yapmadı. 

Ancak yayının kesilmesinin ardından "Lütfen bekleyin. Yüksek Çözünürlüklü Yeryüzü Görüntüleme Sisteminde kameralar değişiyor yada Uluslararası Uzay İstasyonuyla geçici sinyal kaybı yaşanıyor olabilir." mesajı yayınlandı.

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/29415127.asp
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

 • SKYWOLF
 • Genel Yetkili
 • DefenceTurk
 • *****
 • İleti: 41404
 • 441
THY pilotu: Artık UFO'lara inanıyorum
« Yanıtla #46 : 14 Temmuz 2015, 11:49:16 »
THY pilotu: Artık UFO'lara inanıyorum
14 Temmuz 2015
THY pilotu: Artık UFO'lara inanıyorumTHY'de yıllarca pilotluk yapan İbrahim Bilir, yaşadığı bir olay sonrasında, UFO'lara inandığını söyledi.

THY'de yıllarca görev yaptıktan sonra son uçuşunu yaparak emekli olan kaptan pilot İbrahim Bilir, 5 yıl önce Osaka-İstanbul uçuşu sırasında yaşadıkları sonrası, UFO olarak adlandırılan tanımlanamayan ucan cisimlerin varlığına artık inandığını söyledi. HaberTürk'ten Gökhan Artan'a konuşan Bilir, o seferi şöyle anlattı:

'2010 yılındaki Osaka'dan dönüşte aynı rotada devam eden biz de dahil 4 uçağın ekibi o nesneyi gördük. Geldi üstümüze çıktı. Sağ çaprazda üstümüzde devam etti. Kuvvetli bir ışık gördük, gümüş renginde ve bakamıyorsunuz UFO'nun şeklini görmedik. Çok yakınımıza geldi.UFO'ya ben inanmıyordum, o görevde inandım. 5 senedir inanıyorum' dedi.

Türk Hava Yolları'nın tecrübeli kaptan pilotlarından 40 yıllık pilot İbrahim Bilir (63), yaş haddinden emekli oldu. İzmir-İstanbul seferinden sonra bayrağı THY'de kaptan pilot olan oğlu Göker Bilir'e teslim eden Bilir'i ailesi ve sevenleri de yalnız bırakmadı. Devlet adamlarının seyahat ettiği VIP uçaklarında da pilotluk yapan Bilir, ilginç bir anıyı da gazetecilerle paylaştı.THY pilotu Selahattin Sivri'nin 27 Ekim 1989'da yaşadığı UFO karşılaşma olayı Hürriyet'te böyle yar almıştı.

Varlıkları tartışma konusu olan ve UFO diye adlandırılan tanımlanamayan uçan cisimlerle uçuş sırasında karşılaştığını söyleyen Bilir, 2010'daki Osaka-İstanbul seferinde yaşadıklarını şöyle anlattı:

'3 pilot uçuyorduk. Kalkıştan 6 saat sonra 38 bin feet'te (11 bin metre) 4 uçak aynı yönde uçuyorduk. Önümdeki yine THY'nin Şangay'dan gelen uçağı, arkamdaki Lufthansa uçağı vardı. Yaklaşan kuvvetli bir ışık gördük. Çok yakınımıza geldi. Gümüş renginde ve bakamıyorsunuz; gözlerinizi açamıyorsunuz. İnanılmaz bir güç, kuvvet vardı onda.Değişik bir şey, yakıyor gözünüzü. Bizim uçaktaki her 3 pilot da gördü.O geldi üstümüze çıktı. Sağ çaprazda üstümüzde devam etti. Bunlar 35-45 saniye arasında gerçekleşti'

GÖZ YANILMASI DEĞİLDİ
İbrahim Bilir, "Göz yanılması olabilir mi?" şeklindeki bir soruya "Dolayısıyla 4 ekip aynı anda görüyor. İşin garip tarafı herkes kendi üstüne geldiğini sanıyor. Bir kişi olsam halüsinasyon dersin ama 4 uçağın da ekibi gördü" dedi. Psikiyatristler, iki kişinin aynı anda ve aynı halüsinasyonu görmesinin imkansız olduğunu belirtiyor

THY'NİN BİR EKİBİ DAHA GÖRMÜŞTÜ
THY kaptan pilotlarından Selahattin Sivri 1989 yılının Ekim ayında Zürih-Antalya seferini yaparken ‘uçan daire gördüğünü şöyle anlatmıştı, "38 bin feet'teydik. Yugoslavya hava sahasında sol üstümde, 2 bin metre uzaklıkta bir cisim gördük. Önce uçak zannettik. Ancak ışık kümesi dikkatimizi çekecek şekilde keskinleşince, ne olduğunu merak ettik. Işık kümesi, 10 dakika sonra önümüze geçti. Birdenbire 3 ana renge büründü. Normal uçaktan birkaç misli büyük bir şekilde önümüzde uçmaya başladı. İstanbul kule ile bağlantıya geçtiğimizde böyle bir cisim görmediklerini söylediler. Cisim, rengarenk ışıklarını saçarak 44 bin feet'e yükseldi ve beyaz ışık topu haline dönüştü. Sonra keskin bir beyaz ışık topu halinde yükselerek kayboldu."

DÜNYADA DAHA ÖNCE YAŞANAN OLAYLAR
-14 Ekim 1947, Arizona: J.L. Clark yaklaşık 3 bin metre yükseklikte, saatte 600 kilometre hızla uçarken kırmızı renkte 3 metrelik belirlenemeyen cisim gördüğünü rapor etti. Bu olay, projede yer alan ilk rapor oldu.
-15 Kasım 1952, Fusuoka: Japonya'da P-61 tipi uçakta uçan iki pilot bir anda radarda belirlemeyen 6 cismin uçtuğunu gördüler. Bu cisimlerden sadece bir tanesinin radarda görüldüğü belirtildi.
-4 Mart 1960, Iowa: Iowa'da uçan bir pilot elips şeklinde 3 cismin hızla yükseldiğini gördü. Pilot yanındaki fotoğraf makinası ile cisimlerin fotoğraflarını çekti. İnceleme sonrasında cisimlere fotoğraf karelerinde rastlanmadı.
-29 Ocak 1969, Japonya: T-33 eğitim uçağı ile uçan iki Amerikan pilotu beyaz bir cisim gördüler. Elips biçimindeki bu cisimler uçağı yaklaşık 10 dakika takip etti.

Kaynak: HaberTürk/Gökhan Artan
http://www.hurriyet.com.tr/her-sey/29545162.asp
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Partikül

 • 2017 Yılın Üyesi
 • DefenceTurk
 • *****
 • İleti: 1304
 • 154
 • DefenceTurk.com
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #47 : 14 Temmuz 2015, 16:58:08 »
Deniz kanarında şöylece oturup denize baksak... ve desek ki; işte şu uçsuz bucaksız  denizin altında, öyle inanıyorum ki balıklar da vardır !..

İnsana ne kadar da abes geliyor, öyle değil mi !?

Heleki uçsuz bucaksız evrende ''inanıyorum'' diye bir şey olur mu yahu ! kesin bir şey bu... henüz ispatlanamadı, sadece o kadar...
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2015, 16:58:54 Gönderen: PARTİKÜL »

Çevrimdışı SKYWOLF

 • SKYWOLF
 • Genel Yetkili
 • DefenceTurk
 • *****
 • İleti: 41404
 • 441
İngiltere Savunma Bakanlığı Uzaylı Belgelerini Yayınlıyor
« Yanıtla #48 : 05 Mart 2016, 10:47:35 »
İngiltere Savunma Bakanlığı Uzaylı Belgelerini Yayınlıyor
İngiltere Savunma Bakanlığı, Ulusal Arşiv'deki uzaylılarla ilgili belgeleri açıklamaya hazırlanıyor. Ufo takipçileri, yeni belgelerin birçok olayı aydınlatmasını bekliyor.İngiltere'de hükümetin, UFO'ların varlığını kanıtlayan "x-files" isimli gizli belgeleri çok yakında yayımlayabileceği açıklandı.

30 YILDIR MÜCADELE VERİYOR

Lordlar Kamarası'nın bazı üyeleri tarafından desteklenen UFO araştırmacıları, Savunma Bakanlığı'nın arşivlerinde bulunan çok gizli 18 dosyanın yayımlanması için 30 yıldan beri mücadele veriyordu. Hükümetin daha önce komplo teorisyenlerinin iddialarını örtbas etmeye çalıştığı ve belgelerin yayımlanmasını 2013 yılında engellediği öne sürülüyordu. Brentwood Lordu Black'in belgelerin gün yüzüne çıkması için hükümete talepte bulunduğu ve bu ay Ulusal Arşiv'de yayımlanmasını sağladığı açıklandı. Savunma Bakanı Earl Howe da bu sene başında 18 belgenin Ulusal Arşiv'e gireceğini umduklarını duyurmuştu. Belgelerin halka ne zaman açılacağı ise açıklanmadı.ESRARENGİZ OLAYLAR

Bazı araştırmacılar Ulusal Arşiv'deki dosyaların uzaylıların  İngiltere'ye olan ziyaretlerini aydınlatabileceğini düşünüyor. UFO takipçileri belgelerin yayımlanmasıyla özellikle Rendlesham Ormanı'nda uzaylılarla ilgili olduğu sanılan bir dizi esrarengiz olayın açığa çıkmasını bekliyor. 1980 yılının aralık ayında uzaylılara ait olduğu düşünülen bir takım araçların Suffolk bölgesine iniş yapıp yapmadığı da çözümlenmeyi bekleyen sorular arasında yer alıyor.

http://www.sondakika.com/haber/haber-ingiltere-savunma-bakanligi-uzayli-belgelerini-8224587/
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

 • SKYWOLF
 • Genel Yetkili
 • DefenceTurk
 • *****
 • İleti: 41404
 • 441
Mısır Çölündeki Garip Yapı UFO Avcılarını Heyecanlandırdı
« Yanıtla #49 : 09 Nisan 2016, 09:09:09 »
Mısır Çölündeki Garip Yapı UFO Avcılarını Heyecanlandırdı
Google Earth aracılığıyla Mısır'ın başkenti Kahire'nin doğusunda bulunan çorak topraklarda fark edilen garip yapı UFO avcılarının oldukça ilgisini çekti.Uydu fotoğraflarıyla dünyanın dört bir yanını görüntülememize olanak tanıyan  Google Earth, UFO avcılarının uzaylıların varlığını kanıtlamak hayaliyle sıklıkla başvurduğu bir bilgisayar yazılımı haline geldi.

UFO AVCILARININ İLGİSİNİ ÇEKTİ

Google Earth aracılığıyla  Mısır'ın başkenti  Kahire'nin doğusunda bulunan çorak topraklarda farkedilen garip yapı UFO avcılarının oldukça ilgisini çekti. Geometrik dizaynıyla merak uyandıran yapının bir füze fırlatma tesisi ya da nükleer bir sığınak olabileceği de iddia ediliyor.

Spekülasyonların oluşmasına neden olan yapının videosu ilk kez, 'Secureteam10' isimli  Youtube kanalından paylaşıldı.

http://www.sondakika.com/haber/haber-misir-colunde-ufo-izlerine-rastlandi-8340136/
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com