Anket

Uzayda, Dünya dışında yaşam olduğuna inanıyor musunuz?

Uzayda hayat yok!
3 (11.1%)
Var ama bizim kadar zeki olduklarını sanmıyorum
2 (7.4%)
Kutsal kitaplarda belirtilen varlıklar dışında yoktur
5 (18.5%)
Filmlerdeki gibi dünya dışı zeki yaşam formları olduğuna inanıyorum
13 (48.1%)
Uzaylılar aslında gelecekten gelen insanlar
3 (11.1%)
Uzaylı dediğiniz şey aslında cinler vb varlıklardan başka bir şey değil!
1 (3.7%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: Uzaylılar Aramızda mı?  (Okunma sayısı 135762 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OKÇULAR

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 84
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #370 : 23 Şubat 2019, 16:28:07 »
Alman bilim insanlarından 'uzaylı' uyarısı
"Michael Schetsche ve Andreas Anton isimli iki Alman bilim insanın yeni kitabı dünya dışı medeniyet arayışının potansiyel tehlikelerini bir kez daha gündeme getirdi. Anton ve Schetsche göre, gönderdiğimiz sinyaller ile varlığımızdan haberdar ettiğimiz dünya dışı medeniyet barışçıl bir topluluk olmayabilir".

Batı dünyası kendi medeniyetini kurarken İşgal ve sömürüyü kullandığı için Uzaydan gelmesi beklenen farklı yaşam formlarını da kendi gibi zannediyor.

https://www.ntv.com.tr/amp/galeri/teknoloji/alman-bilim-insanlarindan-uzayli-uyarisi,awKWwrPQ9U2HKCx5Wsxf7A
DÜNYADA BÜTÜN GERCEKLER 3 MERHALEDEN GECER.
1. iLK BAŞLARDA HAFİFE ALINIR ÖNEMSENMEZ
2. ARKASINDAN ŞİDDETLİ BİR DİRENİŞ VE BASKIYA UĞRAR.
3. EN SON TAM BİR DOĞRU OLARAK KABUL EDİLİR..

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #371 : 23 Şubat 2019, 18:36:54 »
Alman bilim insanlarından 'uzaylı' uyarısı
"Michael Schetsche ve Andreas Anton isimli iki Alman bilim insanın yeni kitabı dünya dışı medeniyet arayışının potansiyel tehlikelerini bir kez daha gündeme getirdi. Anton ve Schetsche göre, gönderdiğimiz sinyaller ile varlığımızdan haberdar ettiğimiz dünya dışı medeniyet barışçıl bir topluluk olmayabilir".

Batı dünyası kendi medeniyetini kurarken İşgal ve sömürüyü kullandığı için Uzaydan gelmesi beklenen farklı yaşam formlarını da kendi gibi zannediyor.

https://www.ntv.com.tr/amp/galeri/teknoloji/alman-bilim-insanlarindan-uzayli-uyarisi,awKWwrPQ9U2HKCx5Wsxf7A
Güzel demişsiniz sözünüze katılıyorum aynı zamanda haberde ki konuya da katılıyorum böyle bir ihtimal olabilir
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı Raptor44

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #372 : 24 Şubat 2019, 12:36:46 »
Error 404 (Not Found)!!1

Enteresan bir durum skywolf hocam mesajdaki videoyu görünür yaparsanız güzel olur
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2019, 09:46:28 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #374 : 06 Nisan 2019, 11:11:36 »

Sıradaki kitap bu. Bunun da yarısı bitti. Ölüme yakın deneyimler yaşayanlarla ilgili yapılan bilimsel çalışmalardan bahsediyor. Farklı kaynaklardan okuduklarımı doğrular nitelikte farklı kişilerin yaşadığı olayları değerlendiriyor. Gerçekten çok ilgi çekici.

Bu kitaptaki bir bölüm bu konuyu da içerdiği için sizinle paylaşmak istedim. Bir trafik kazası sonrası ölüme yakın deneyim yaşan birinin anlattıkları.
Trafik kazası sonrası çoğu ölüme yakın deneyim yaşayanların anlattığı gibi karanlık bir yerde kendisine tüm yaşamı gösteriliyor. Bir film izler gibi aynı anda tüm yaşamını seyrediyor. Zaman kavramı çok farklı. Kiminle etkileşime geçtiyse, onlara yaşattığı tüm duyguları hissediyor.

Hayatını izleme bittikten sonra uzaklarda bir ışık görüyor. Işık adeta onu kendisine çekiyor. Yaklaşıyor. Devasa bir ışık konisi. Işığa yaklaştıkça müthiş huzur hissediyor. Işığın etrafında dönüyor. Dönerken de barış, mutluluk, sevgi, ebediyet gibi sözcükler duyuyor.

Sonra ışığın içine giriyor ve o anda bir sevgi patlaması yaşıyor. O anki duygularını hiçbir sözcüğün tarif edemeyeceğini belirtiyor. Evrenin tüm bilgisinin kendisine açık olduğunu hissediyor ve soruyor. Aynen paylaşıyorum

"Başka bir yerde yaşam var mı?"

Cevap büyük bir EVET oldu.

İkinci sorum: "Bizim dünyada sahip olduğumuz yaşam formlarından daha üstün yaşam formlarına sahip başka gezegenler var mı?"

Bu sorunun cevabı "dünyada bildiğinizden çok daha yüksek evrime sahip binlerce gezegenin bulunduğu" oldu.

"Dünyadan daha düşük bir evrim düzeyine sahip gezegenler var mı?"

"Evet, binlerce!"

"Daha yüksek evrime sahip bir gezegenin nasıl göründüğünü öğrenebilir miyim?"

"Evet, işte oradasın!"

Bir anda başka bir gezegendeydim. Bedenimi orada görebiliyordum (ışığın içindeyken bedenimi göremiyordum). Oradaki varlıkların arasındayım ve onlarla konuşabiliyorum. “Ne kadar harika” diye düşündüm. Beni yanlarında gördüklerine çok şaşırdılar. Düz bir zemine sahip bir tür şehirdeydim. Binaların pencereleri ya da kapıları yoktu. Tıpkı büyük kutular gibiydiler. Özel bir giriş yolları vardı ama bunu bilmek benin çok önemi değildi. Orada sesle değil, zihin yoluyla (telepatiyle) iletişim kuruyorduk. Birbirimize söylediğimiz her sözü anlayabiliyorduk. Konuşurken onlarla başka bir dil konuşuyordum. Bütün bunlar otomatikman gerçekleşiyordu.

Bana nereden geldiğimi sordular. Hafızama yerleşmiş, gezegenimden görünen yıldız görüntülerini görmek istediler. Sonuç çok güzeldi. Ayrıca dünyada nerede doğduğumu, neleri görmekten ve yapmaktan hoşlandığımı öğrenmek istediler. Onlara Caplan adını taşıyan bir köyde doğduğumu anlattım. Bu gölgelerin hafızamdaki haritasını ve görüntülerini görmek istediler. Göstermemi istediler. Sonuç iyiydi. Onlara zihinsel olarak haritayı gösterebiliyordum. Bana yaşamak için enerjiyi nereden aldığımı sordular. O anda tuhaf bir tarzda yiyecekten bahsettiklerini biliyordum. Onlara yeryüzünde yediğimiz bitkilerden söz ettim. Yine sordular; " eskiden canlı olan varlıkları da yiyor musunuz?”

"Evet" dedim.

“İlkel medeniyetler olduğunu biliyorduk ama bu kadar kötü olabileceğini düşünmüyorduk” dediler.

Böylesine ilkel bir dünyadan birisinin onları kendi gezegenlerinden ziyaret etmesine çok şaşırdılar. Grubun başındakine sordum:

“Siz yaşam enerjisini nereden alıyorsunuz?”

“ Sizin gibi kozmik güçten alıyoruz, ama sizin yaptığınız gibi doğal aracılar yoluyla değil doğrudan alıyoruz”.

“Bazen başka dünyalara seyahat ediyor musunuz?”

“Evet ediyoruz”.

Bana bir uzay gemisi gösterdiler. Kanatsız bir uçağa benziyordu.

“ O kadar uzağa gidebilmek için ne tür bir enerji kullanıyorsunuz?”

“Neredeyse sınırsız bir hıza ulaşmak için bir yer çekimi jeneratörü kullanıyoruz”.

Yeryüzünde yer çekiminden kaynaklanan büyük ivme sorunundan bahsettim.

“Bizim yer çekimi jeneratörümüz içindekiler dahil olmak üzere bütün uzay gemisini etkiliyor, bu yüzden yolcuları ya da mürettebatı etkileyen bir yer çekimi yoktur.”

Fiziksel olarak bizden daha kısa olduklarını ve daha yavaş konuştuklarını anımsıyorum. Ayrıca soluyacakları havaları yoktu. Tenlerini de şekillendiren ve onun bir parçası gibi görünen tuhaf bir üniforma giyiyorlardı. Nerede başlayıp nerede bittiğini anlamak imkânsızdı. Bana yakın gelecekte dünyaya gelebileceklerini, ama dünyanın çok uzakta olduğunu söylediler. Onlarla vedalaşıp verdikleri bilgi için teşekkür ettim. Sonra onlardan uzaklaşıp yıldızlara baktım. Dünyaya benzer bir yer yoktu; ama gökyüzü yıldızlarla dolu ve güzeldi.

Öyküme geri dönersem; o gezegenden yıldızları seyrettikten sonra kökenime, her şeyin kökenine, Işığa dönmeye karar verdim. Ne kadar fantastik bir seyahat oldu.

Işığa döndüğümde az gelişmiş gezegenleri görmek istedim.

İlkel mağara adamları ( her yerleri kılla kaplı) tuhaf hayvanları kovalıyorlardı. Onlarla iletişim kurmak istedim; ama beni göremediler ve işitmediler. Burası ilginç gelmediği için ışığa geri dönmeye karar verdim. Geri döndüğümde ilkel dünyalara müdahale edemeyeceğimizi, zira bunun onların evrimi açısından tehlikeli olduğunu öğrendim.

Dünyaya ilişkin bazı sorular sormak aklıma geldi: “Bizim takvimimize göre yeryüzündeki yaşam kaç yıl daha sürecek?”

“3587”

“Peki o tarihte ne olacak?”

“Kendin gör”

Dünya üzerinde hala insanlar varken gerçekten büyük bir cismin gelmekte olduğunu gördüm, yeryüzünde toplu bir panik vardı. Bilim adamları bu cisim yüzünden yeryüzündeki yaşamın sona ereceğini biliyorlardı ve ondan kaçınacak halde değillerdi…
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Raptor44

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #375 : 06 Nisan 2019, 11:45:26 »
Bu çok fantastik bir seyahat olmuş lakin eğer ruh varsa bu dediklerini yapabilir sonuçta beden dışı bir tür enerji diyebiliriz. Son dediği dünyanın sonu ile ilgili şey ise bir yaratıcının gelip bütün evreni yok edicegini söylemesine göre çok daha olası bilim insanları bu tehdidin farkında

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #376 : 06 Nisan 2019, 11:54:04 »
Bu çok fantastik bir seyahat olmuş lakin eğer ruh varsa bu dediklerini yapabilir sonuçta beden dışı bir tür enerji diyebiliriz. Son dediği dünyanın sonu ile ilgili şey ise bir yaratıcının gelip bütün evreni yok edicegini söylemesine göre çok daha olası bilim insanları bu tehdidin farkında

Bu konuda yapılan araştırmalar kesinlikle ruhun varlığını ortaya koyuyor. Bu kitap, farklı araştırmalardan kesitler sunuyor. Okumanı tavsiye ederim.
Dünyanın farklı yerlerinde ölüme yakın deneyimler yaşayanlar farklı insanların anlattıkları birbirleriyle örtüşüyor. Ölüme yakın deneyim yaşayıp tekrar hayata dönenlerin verdikleri ve birbirleriyle örtüşen bu bilgileri başka pek çok farklı kanallar da doğrular nitelikte. Mesela ötealemle iletişim kurabilen medyumlar veya insanları geçmiş yaşamlarına götürebilen regresyon uzmanlarının edindiği bilgiler pek farklı değil!

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #377 : 06 Nisan 2019, 13:28:01 »
Birbirleriyle telepati yoluyla iletisime gecmeleri ilgincmis. O yetenegi buraya getirememisler mi? Hani orjinali onlarda kalir, yan sanayi burada olur. Ama herkes birbirinin ne oldugunu bilir.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Günlerce konuşuldu: Muhtemel UFO diye tahmin ediyoruz
« Yanıtla #378 : 08 Nisan 2019, 08:33:52 »
Günlerce konuşuldu: Muhtemel UFO diye tahmin ediyoruz

Ticari yolcu taşımacılığına kapanan Atatürk Havalimanı gündem yaratan birçok sıra dışı olaya da konu oldu.Dünya gündemine de giren Atatürk Havalimanının içinde konu olduğu yakın tarihindeki sıra dışı olaylardan bazıları şöyle;

19 Mayıs 2016 tarihinde Türk Hava Yollarının Bodrumdan İstanbul Atatürk Havalimanı’na iniş için alçalan Boeing 737 tipi uçağının pilotlarının, Silivri semalarında üstlerinden yeşil ışık saçarak bilinmeyen bir cisim geçtiğini bildirerek,Muhtemel UFO diye tahmin ediyoruz anonsunu yapmaları günlerce konuşuldu.

Pilotlar Gökhan K ve Sadık K. Atatürk Havalimanına yaklaştıkları sırada 17 bin feet (yaklaşık 5 bin metre) yükseklikte UFO olarak adlandırılan bilinmeyen bir cismin saat 23.30 sıralarında yaklaşık 2 bin metre kadar üstlerinden yeşil ışık saçarak geçtiğini ve hızla kaybolduğunu Atatürk Havalimanı Hava Trafik Kontrol Merkezine bildirmeleri dünya medyasında da konuşuldu.

Pilotlar ile kontrolör arasında şu ilginç konuşma geçmişti:

"Üzerimizden 2 bin veya 3 bin feetten (600-900 metre) tanımlanamayan bir cisim yeşil ışık saçarak önümüzden kat etti.

http://www.hurriyet.com.tr/galeri-gunlerce-konusuldu-muhtemel-ufo-diye-tahmin-ediyoruz-41175035

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #379 : 27 Nisan 2019, 10:25:08 »
Şu zaman yolcusu arkadaşı yalan makinasına bağlamışlar. >> http://www.hurriyet.com.tr/galeri-2045ten-geldim-demisti-yalan-makinesine-baglandi-41195836

Yalan makinası, doğru söylediğini onaylamış!

Söyledikleri arasında uzaylıların varlığının 2028 yılında açıklanacağı var.