Gönderen Konu: Sarsılmaz Silah Sanayii  (Okunma sayısı 7646 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

 • SKYWOLF
 • Genel Yönetici
 • DefenceTurk
 • *****
 • İleti: 28388
Sarsılmaz Silah Sanayii
« : 13 Mayıs 2009, 18:43:36 »
Sarsılmaz üretime 1800‘lü yılların sonlarında Türkiye’de başladı. Sarsılmaz Türkiye’deki her türlü tabanca ve av tüfeği üretebilen tek özel kuruluştur. Üretim, entegre tesislerinde otomasyon teknolojisi ile gerçekleşir. Her türlü hafif silahı entegre tesislerinde otomasyon teknolojisi ile üretebilen Türkiye’deki en büyük özel sektör silah fabrikasıdır.

Fabrika; Düzce, Kaynaşlı’da, 100.000 m2 kapalı alanda ve 35.000 m2 aç›k sahada yer almaktadır. Üretimini çevreye zarar vermeden gerçekleştirmek başlıca prensiplerinden biridir. Sarsılmaz, endüstri içerisinde seçkin bir yere sahiptir.

Üretim CAD / CAM ve CNC teknolojilerinin yer aldığı üretim hatlarında yapılmaktadır. Avrupa’nın ilk üç entegre hafif silah fabrikası arasında yer almaktadır. Sarsılmaz son üretimdeki yüksek performansı Türkiye Silahlı Kuvvetlerinin ve Türk Emniyet Teşkilatının tek tercihidir.

Üretiminin büyük bölümünü yurt dışına ihraç eden SARSILMAZ, Türk Milli Savunma Bakanlığı ihalelerinde ürünlerinin gösterdi¤i yüksek performans ile Türk Silahlı Kuvvetlerinin tercih ettiği marka olmuştur. Bu gün Türk Silahlı Kuvvetlerinin bütün Kuvvetlerinde Sarsılmaz silahları kullanılmaktadır.

Sarsılmaz mükemmel tabancaları ile Türk Polisine kadro silahı vererek toplum güvenliğinde hak ettiği yeri almıştır. 1880 yılından bu güne kadar gelen bilgi birikimi, kalite anlayışı daha önce yapılamayanları yapma arzusu, SARSILMAZ’ı bu gün Avrupa’da en büyük üç hafif silah üreticisinden biri haline getirmiştir.

Sarsılmaz production was established in Turkey at the end of the 1800s by Abdüllatif. Its drive for innovation always kept its production policy as looking for “the new”. Sarsilmaz is the largest privately owned establishment in Turkey that produces every kind of hunting shotgun and pistol. The production takes place in its integrated facilities using automation technology.

The factory is located in Duzce, Kaynasli on 100.000m2 indoor and 35.000m2 open field. Its production policy is especially considerate of ecological concerns. Sarsilmaz keeps a unique profile in the industry. The production is made with CAD/CAM systems and CNC technology. It is equipped with today's most updated technology which is why the Sarsilmaz production plant is one of the top 3 factories in Europe. Sarsilmaz assures a high performance of its products, supported by the Turkish Ministry of Defence, and preferred by the Turkish Armed Forces.

Sarsilmaz makes most of its products for export. With the high performance at the Ministry of Defence tenders, Sarsilmaz proved it is the only preferred for Turkish Armed Forces.
Sarsilmaz pistols are given to staff of Turkish Police Forces therefore took its well deserved credit in public safety. The build up data, quality policy and desire to achieve difference; brought Sarsilmaz to be within the top three producers in Europe since 1880.


Dünyanın silahı...DefenceTurk.com Türkiye'nin Savunma Sanayi Forum Sitesi... DefenceTurk.com Türk Savunma Sanayi, Uluslararası Savunma Sanayi, Silah Sistemleri, Askeri Konular ve Stratejik Değerlendirmeler, Dünya Orduları, Fotoğraf ve Video Galerisi... DefenceTurk.com

Çevrimdışı levo

 • DefenceTurk
 • *
 • İleti: 216
Sarsılmaz Silah Sanayii
« Yanıtla #1 : 23 Ekim 2011, 14:17:38 »

Tabanca ihalesini Sarsılmaz kazandı polis Kılınç Mega 2000 kullanacakEmniyet Genel Müdürlüğü’nün 2011’de açtığı uluslararası tabanca ihalesini, Sarsılmaz firması kazandı.

Polis artık suç ve suçluyla mücadelede Sarsılmaz üretimi Kılınç 2000 Mega tabancası kullanacak. Sarsılmaz firmasından yapılan açıklamada uluslararası rekabete açık bir ihaleyi kazanmaktan duyulan memnuniyet dile getirilerek, “Yabancı silahların yerini bugün çok uygun fiyatlarla tedariki gerçekleştirilen yüksek kalitede Sarsılmaz tabancaların alması memnuniyetle karşılanmaktadır” denildi. Emniyetin yanı sıra Türk Silahlı Kuvvetlerine de ürün veren Sarsılmaz, 67 ülkeye ihracat yapıyor. Bugüne kadar çeşitli ihalelerle 86 bin Sarsılmaz tabancasını kullanıma sokan Emniyet, şimdi 25 bin tabanca daha teslim alacak. Emniyet’in kullandığı toplam Sarsılmaz tabanca sayısı 111 bini bulacak. Firma, Düzce’de yeni bir tesis hizmete sunarak, Avrupa’nın en büyük hafif silah fabrikası unvanına sahip olmak istiyor.http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/19058843.asp

Çevrimdışı komando01

 • DefenceTurk
 • *
 • İleti: 7
 • DefenceTurk.com
Ynt: Sarsılmaz Silah Sanayii
« Yanıtla #2 : 24 Haziran 2014, 16:31:33 »
SAR-223 ü unutmayalım. hatırlarsanız tabi ben yanlış hatırlamıyorsam 2012 sonuna doğru tanıtılmıştı hatta ıdef2013 fuarında sergilenmişti