Gönderen Konu: Güvenlik Açığıklarımı yoksa İhanet şebekesi mi?  (Okunma sayısı 14645 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Ynt: Güvenlik Açığıklarımı yoksa İhanet şebekesi mi?
« Yanıtla #30 : 20 Ağustos 2016, 22:53:43 »
Pkk gibi kürtçülük söylemleri olacak hali yok. Takiye yapıyorlar bu kadar saf olmayın. Kuzey ırak daki 20 000 öğrencilerine de Türkçe öğretiyorlardır inşallah.
Bu yüzdenmi kuzey ırak okulları kapatmayacağını ilan etti.

Çok uzun zaman önce, dünya genelindeki bu okullarda tüm öğrencilere değil, her okulda birkaç öğrenciye Türkçe öğrettiklerini, onları da Türkçe olimpiyatlarına gönderdiklerini duymuştum!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı uzasem06

• DefenceTurk
  • *
  • 10
  • DefenceTurk.com
Ynt: Güvenlik Açığıklarımı yoksa İhanet şebekesi mi?
« Yanıtla #31 : 21 Ağustos 2016, 20:59:47 »
Arkadaşlar sizin benden daha yetkilisinin, ülkemizde yaşıyorsunuz ve bazı konularda daha bilgilisiniz. Kimseyi önem ama bu AK Parti yönetime geleli birazda olsun kendi geliştirip ürettiğimiz SİLAH ve TEKNOLOJİYİ Kullanıyoruz. Önemli olanda o değil bunlar tek Türkiyede değil heryerdeler. Almanyada bile Yüzlerce Okulları var Çoğu Okuyanlar genellikle Hukuk. Ben 33 yaşındayım bu zamana kadar bana Ordumuz un güçlü olduğu söylendi. Ama bu günlere geldik fareler cirit artıyor ortalıkta.  Savasacaksak Savaşın artık dostumuz yok düşmanını çok. Şu anda avrupa niye havlular dersiniz çünkü artık pazarları (silah ve teknoloji ) satamiyorlar hatta şimdi almak düşünüyorlar bizden. Siyasiler iyi yada kötü kendi düsünlererini uyguluyor Avrupanın bize Direktifi ettikleri değil.  Onca yıldır Avrupa Birliği bekliyoruz şimdi çıkıp biri bize diyordu siz bizi istiyormusunuz yoksa istiyormusunuz buda onların işine gelmiyor. Çünkü ne derseniz deyin güçlü bir TÜRKİYE istemiyor İŞLERİNE gelmiyor.