Gönderen Konu: 3D KONSEPT-Barış Yıldırım  (Okunma sayısı 10911 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
3D KONSEPT-Barış Yıldırım
« : 10 Ekim 2012, 15:32:00 »
Bu arkadaşa özel bir başlık açmak istedim.Yaratıcı ve çok başarılı tasarımları var.Umarım siteye üye olur...

http://3dkonsept.blogspot.com/

Çevrimdışı dervish

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #1 : 13 Ekim 2012, 17:13:11 »
Merhaba;

Güzel sözleriniz ve sitenizde açtığınız yer için çok teşekkür ederim. Konusunda uzman bütün arkadaşların affına sığınarak bu çizimleri yaptığımı belirtmeliyim. Aslen mimarım ancak,bir çeşit hobi olarak konumdan uzak olan bu şeyler ile amatörce uğraşıyorum.Sanal maketçilik de diyebiliriz buna.Beni çizerken rahatlatan bir uğraş.

Elimde biriken ıvır zıvır şeyleri bir bloğa koyarak başladı. Öyle reklam,tanıtım falan hiç yapmadım.Sağ olsun beğenen arkadaşlar sayesinde bir alış-veriş olmuş.Bu çok daha keyif verici.Özellikle bu tarz forum sitelerinde çok ilgili,yetenekli,konusunda uzman arkadaşların beğenileri,eleştirileri beni ayrıca mutlu ediyor.Yapım itibari ile forum ortamlarının doğasının beni gerdiği ve çok zaman harcama gerekliliği yüzünden,yabancı ve yerli forumları çokça takip ettiğim halde aktif olarak katılmıyorum.Ancak şunu belirtmeliyim ki,okuyan,araştıran,tartışan bu forum siteleri,benim bilgi aldığım ve bu çizimlerin ortaya çıkmasını sağlayan çok önemli kaynaklar.Siz ve sizin gibi forum sitelerine ve burada bilgilerini paylaşan bütün arkadaşlara ayrıca teşekkür ederim.Dediğim gibi, aktif olarak aranızda olmasam da,fikirlerimi bu görsellere dökerek belki ben de çorbaya biraz tuz katabilmişimdir.

Hepinize kolay gelsin diyorum.

Barış YILDIRIM

Çevrimdışı Hesabı silebilirsiniz

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #2 : 14 Ekim 2012, 13:13:41 »
Bu çizimleri 3ds max ta vray veya keyshot veyadiğer render programları ile render etseniz harika olur,çok beğendim,elinize sağlık

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #3 : 14 Ekim 2012, 23:04:56 »
Barış bey siteye hoş geldiniz.Umarım tasarımlarınızı bizimle paylaşmaya devam edersiniz,bundan büyük mutluluk duyacağımıza emin olabilirsiniz.

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #4 : 15 Ekim 2012, 09:04:18 »
Bende mimarım  ama makine mühendisleri gibi  bu tür tasarımlar yapamam , güzel çalışmalar.

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
Ynt: 3D KONSEPT-Barış Yıldırım
« Yanıtla #5 : 31 Mart 2013, 10:36:02 »
Bu modeli çok beğendim T-129 üzerinde biraz çabayla yapılabilecek değişiklilerin sonucunu anlatıyor bence.T-130 da ideal bir isim olmuş elinize sağlık Barış bey çok beğendim.

Devamı için:http://3dkonsept.blogspot.com/

Çevrimdışı xkumpas

• xkumpas
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #6 : 02 Nisan 2013, 00:29:12 »
hoşgeldiniz barış bey,çizimlerinizi görünce çok keyif aldım elinize sağlık

Çevrimdışı Dumlupinar99

• DefenceTurk
  • *
  • -2
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #7 : 02 Mayıs 2013, 12:22:38 »
Mildar öyle olmayacak Burun Üstü takilacak. O Longbow. zaten tipatip Apache Kopyasi bir Cizim olmus.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #8 : 02 Mayıs 2013, 12:55:57 »
Mildar öyle olmayacak Burun Üstü takilacak. O Longbow. zaten tipatip Apache Kopyasi bir Cizim olmus.

Apache'den çok T-129 referans alınmış. Diğer helikopterlerin de bazı yönleri kullanılmış. Bence güzel olmuş.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Dumlupinar99

• DefenceTurk
  • *
  • -2
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #9 : 02 Mayıs 2013, 13:11:57 »
Burnu yeni Cin Modeli Saldiri Helikopterine benziyor. ZA10muydu neydi Ismi. Solu Sagi sensörle dolu bir Aletti.