Gönderen Konu: De Zeven Provincien Sınıfı Fırkateynler (De Zeven Provincien Class Frigates)  (Okunma sayısı 23802 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Türkistan

• İntikam Sıcak Yenen Bir Yemektir !!!
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • '' ... Bekle Beni İntikam !!! ... ''
... Bir Zamanlar Hollanda Bu Gemileri Satlığa Çıkartmış Tabiki İlk Bilindik Ve Akla Gelen Bizim Komşu Ülkemiz Yunanistan Olmuştu , Yanılmıyorsam Her Bir Gemi İçin Konuşulan Miktar 400 Milyon Euro Olmuştu ,  Bu Gemilerden Vazgeçen Yunanistan Hedefini İlk Önce Fransız _ İtalya Ortak Yapımı Horizon'a Çevirmiş Ama Buradanda İstediğini Alamayan Yunan'lılar En Sonunda Fremm Sınıfı Hava Savunma Fırkateyninde Karar Kılmıştır ...

Aslında Yıpranıp Yaşlanmış Türk Donanmasının Milli Gemileri Envantere Girene Kadarki Zaman İçin 4 LCF Fena Olmazdı , Hatta Türk Gemileri İle Çok İyi Bir İkili Olurdu , Bu Geminin Nereden Baksanız bir 30 Yılları Daha Var
''  İntikam'ın Kanlı Olanı Makbüldür !!! ... ''

Çevrimdışı Tuco

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 21
Gerek Horizon gerek de zeven provincien tonaj itibariyle konjonktürde yunanistanın boyunu aşacak tekneler.Zira Fremm'de kısa ve orta vadede güzel bir hayal olarak kalacak bence onlar için...

« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2012, 22:15:29 Gönderen: Tuco »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612

Yörük Işık boğazda bir De Zeven Provincien yakalamış.
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2018, 08:31:40 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612