Gönderen Konu: Azerbaycan vs Iran  (Okunma sayısı 16369 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Azerbaycan vs Iran
« : 07 Temmuz 2011, 13:51:49 »
Arkadaslar bu iki ulke arasinda olacak herangi bir savasta hangi ulke kazanir?
Adaletin hakim olduğu yerde silahın yeri yoktur.

Çevrimdışı Ice

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Azerbaycan vs Iran
« Yanıtla #1 : 07 Temmuz 2011, 23:40:38 »
Türkiye'nin tepkisine bağlı.

Çevrimdışı kara4915

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Azerbaycan vs Iran
« Yanıtla #2 : 08 Temmuz 2011, 00:28:52 »
bu iki ülke arasında neden savaş çıkar bunun cevabı önemlidir özellikle abd ve israilin iranı diğe arap ülkeleri gibi karıştıramayacaklarını bir kaç deneme sonrası öğrendiler ve b planı olarak irandaki azerileri kullanarak azarbeycan ve iran arasında bir savaş çıkarmak ve tü
rkiyeninde azarbeycan sebebi ile bu savaşa müdahil olması yani 1 taşla 3 kuş

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
Azerbaycan vs Iran
« Yanıtla #3 : 08 Temmuz 2011, 01:40:16 »
Önce Türkiye-İran idi. Sonra S.Arabistan-İran oldu. Şimdi Azerbaycan-İran...

İran'ı yıkmak isteyen ama kendisi buna yanaşamayan korkaklar, ironik bir şekilde yıkılmaz bir efsane yarattıklarının farkında değiller. Kağıt üzerindeki rakipler değişiyor ama İran hep yerinde.

Acınası bir haldeler...
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı rstr617

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Azerbaycan vs Iran
« Yanıtla #4 : 08 Temmuz 2011, 02:11:25 »
Azerbaycan kazanır. Acemleri biçer geçerler.

Tatmin oldunuz mu? Lütfen bir daha böyle saçma konular açmayın.

ruhumuz var teslim etmeden önce

Çevrimdışı KingWarrior

• KingWarrior
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
Azerbaycan vs Iran
« Yanıtla #5 : 08 Temmuz 2011, 02:22:24 »

+1
Bu ne ya! O bununla savaşırsa ne olur? Bu şununla savaşırsa ne olur? Başka işiniz yok mu sizin? Milleti birbirine düşürmekten başka?

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Azerbaycan vs Iran
« Yanıtla #6 : 08 Temmuz 2011, 06:37:49 »

+1
Bu ne ya! O bununla savaşırsa ne olur? Bu şununla savaşırsa ne olur? Başka işiniz yok mu sizin? Milleti birbirine düşürmekten başka?
Allah askina nesi sacma bu konunun bundan 2 gun once azeri askeri olduruldu sinirda bi gerginlik yasandi ve forumlar ne icin var tartismak icin demi bu konunun bu forumda nesi sacma emin olunki sayin yonetici bu konudan daha sacma konular var bu sitede gozlerinizi acin ve onlara bakin bu zamana kadar uslubumu hic sertlestirmedim ama terbiyesizliginde anlami yok kurallar dahilinde istedigimi sorabilirim ben burda kufurmu ettim bi ulkeye hakaretmi ettimde sacma sapan konu oluyor sizin karsinizda cocuk yok dikkatinizi cekerim ve ben bu foruma elimden geldigince yardimci olmaya calisiyorum surekli arastirip bilgiler ekliyorum bi girin bakin bolumlere konularin hemen hemen cogunda ismim geciyor benim actigim konulardir isinize gelince sesiniz cikmiyor isinize gelmiyince kelime yapiyorsunuz konuyu beyenmediyseniz yorum yapmazsaniz yada konu sitenin kurallarina aykiri ise konuyu kitlersiniz gelipte burda insani cocuk yerine koymaniza gerek yok simdi ister uyeligimi dondurursunuz ister kitlersiniz biz burda bir konu acarak kimseyi savastirmiyoruz sadece tartisiyoruz kimsenin burda bir konu acarak bir ulkeyi savasa sokucak gucu yoktur sayin yonetici bunu bilmenizi isterim bence burda en buyuk sacmaligi kusura bakmayin ama siz yaptiniz konuyu beyenmediyseniz yorum yapmazsiniz.
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2011, 06:41:19 Gönderen: seyyah »

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Azerbaycan vs Iran
« Yanıtla #7 : 08 Temmuz 2011, 06:52:30 »

Beyenmediyseniz burda isiniz ne yazma kardesim ozaman ben omrum boyunca baskasinin agziyla is yapmadim sizin agzinizla hic yapmam bu sitenin yoneticileri var sizden once onlar var dikkatinizi cekerim.

Çevrimdışı KARTAL_X

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Azerbaycan vs Iran
« Yanıtla #8 : 08 Temmuz 2011, 08:13:56 »
Burada seyyah arkadaşa haksızlık yapılmış.Herkezin fikrine saygılı olmak lazım kaldiki burası savunma sanayi sitesi bu çerçevede herkonu her fikir paylaşılabilmeli.Arkadaş magazinden bahsetmemişki bu tepkiyi ben anlamadım..!
05 Eylül 1795 - ABD ile Osmanlı İmparatorluğu arasında ABD'yi yıllık vergiye bağlayan ABD-Osmanlı sözleşmesi imzalandı.

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Azerbaycan vs Iran
« Yanıtla #9 : 08 Temmuz 2011, 10:13:18 »
Burada seyyah arkadaşa haksızlık yapılmış.Herkezin fikrine saygılı olmak lazım kaldiki burası savunma sanayi sitesi bu çerçevede herkonu her fikir paylaşılabilmeli.Arkadaş magazinden bahsetmemişki bu tepkiyi ben anlamadım..!
Sayin Kartal anlayisinizdan ve desteginizden oturu cok tesekkur ederim cok sagolun.
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2011, 10:18:06 Gönderen: seyyah »