Anket

Hükümetin "kürt açılımı" politikasını destekliyormusunuz?

Hayır desteklemiyorum,şiddetle karşıyım
61 (77.2%)
Evet destekliyorum, çok olumlu buluyorum
10 (12.7%)
Kararsızım, çünkü sonuçları hakkında emin olamıyorum
8 (10.1%)

Toplam Oy Verenler: 79

Gönderen Konu: PKK İle Mücadele  (Okunma sayısı 1416719 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı metin62

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 182
  • DefenceTurk.com
Ynt: PKK İle Mücadele
« Yanıtla #4900 : 21 Haziran 2019, 15:23:35 »
Niye sadece gorunene odaklaniliyor o bir masa sadece . Asil odaklanmasi ve sorgulanmasi gereken masanin azmettiricileri olmali . O kisiler olmadan o zat imralinin yakinindan gecemez . O TV kanalinda konusamaz. Konustugu anda hakkinda fezleke cikarilir  ve Tutuklanir. Asil  bunlari unutulmamali kanimca.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #4901 : 21 Haziran 2019, 15:41:41 »
Niye sadece gorunene odaklaniliyor o bir masa sadece . Asil odaklanmasi ve sorgulanmasi gereken masanin azmettiricileri olmali . O kisiler olmadan o zat imralinin yakinindan gecemez . O TV kanalinda konusamaz. Konustugu anda hakkinda fezleke cikarilir  ve Tutuklanir. Asil  bunlari unutulmamali kanimca.

+1

Siyasi olarak eli kanlı bir terör örgütünün liderinden medet umacak kadar mı düştü birileri!
Televizyonda iki siyasi rakibin tartışması için bile öncesinde konuşulacak konular bile belirlenirken, bir terör örgütünün liderine ait bir açıklamayı canlı yayında gerçekleştirmek nasıl izah edilebilir!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı ムゲン

• DefenceTurk
  • *
  • -46
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4902 : 21 Haziran 2019, 16:07:06 »
Yahu ben bile artık apo itinin kürtler üzerinde hiçbir yaptımının olmadıgını biliyorum bunlar hangi akla hizmet böyle bir mektup yayınlatır. mektubu yazan bebek katili olsa bile seçimden 1 gün sonra bebek katilinin avukatı çıkıp "öcalanın yazdıgı herhangi bir mektup yok" dese ne olacak ? apo işin içinden bir lafla sıyrılır peki buna aracı olan AA ve birçok gazeteci ne yapacak ? Abi şu yapılanları gördükçe dış siyasetimiz inşallah böyle değildir diyorum yani nasıl bir acemilikler zinciri böyle... apo ittir bırakın it olarak kalsın metup falan yayınlayarak resmen adama itibarı biz veriyoruz.
ムゲン (mugen) - Japonca bir kelime olup ,  Türkçede "sonsuz" anlamına gelir.

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4903 : 21 Haziran 2019, 17:33:18 »
Yahu ben bile artık apo itinin kürtler üzerinde hiçbir yaptımının olmadıgını biliyorum bunlar hangi akla hizmet böyle bir mektup yayınlatır. mektubu yazan bebek katili olsa bile seçimden 1 gün sonra bebek katilinin avukatı çıkıp "öcalanın yazdıgı herhangi bir mektup yok" dese ne olacak ? apo işin içinden bir lafla sıyrılır peki buna aracı olan AA ve birçok gazeteci ne yapacak ? Abi şu yapılanları gördükçe dış siyasetimiz inşallah böyle değildir diyorum yani nasıl bir acemilikler zinciri böyle... apo ittir bırakın it olarak kalsın metup falan yayınlayarak resmen adama itibarı biz veriyoruz.

Seçim seçim seçim . 3-5 bin kafayı çeldirip İmamoğlu lehine oy atmasını engelleseler bile yeter bunlar için...

Çevrimdışı ムゲン

• DefenceTurk
  • *
  • -46
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4904 : 22 Haziran 2019, 11:19:25 »
Terör konuşuyoruz pkk diyoruz. Beka diyoruz..Benim vergilerimle ayakta duran TRT osman öcalan itiyle röportaj yapıyor ve bunuda utanmadan sıkılmadan yayınlıyor.. Yaa arkadaş nereye gidiyoruz biz Allah aşkına ne oluyor yahu benim iyice sinirlerim zıplamaya başladı dağıtacam televizyonu pcyi kıracam az kaldı. Lan bir seçim için daha ne yapacaksınız yahu yeter la madem her terör örgütü lideri böyle değere binecek o zaman niye burda pkk konusuyoruz niye bu kadar şehit veriyoruz. Osman öcalan denen köpeğın üstünde kaç mehmedin kanı var bu şerefsiz TRTde ne arıyor yaa.. konuşmayalım abi o zaman terör falan burda. Benim askerimi şehit eden dağ faresi yıllar sonra siyasi malzeme için devletin kanalına çıkabiliyorsa benim askerim neden şehit oluyor. Allah aşkına şu seçimi kazanın artık ne kadar alçalabileceğinizi görmek midemi bulandırıyor lütfen kazanın. İstanbulda yaşasam gidip oy atacam. yeter la
ムゲン (mugen) - Japonca bir kelime olup ,  Türkçede "sonsuz" anlamına gelir.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #4905 : 26 Haziran 2019, 08:54:49 »
Terörle mücadelede aktif görev alarak başarılar elde etmiş olan Emekli Albay Erdal Sarızeybek, Terör suçu nedeniyle aranan Osman Öcalan devletin televizyon kanalında canlı yayında konuşturulması hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunmuştu. Bu girişime bugüne kadar cevap alamayan Sarızeybek, Cumhurbaşkanlığı İletişim Daire Başkanlığına da şikayette bulundu.

https://sarizeybekhaber.com.tr/erdogan-a-suc-duyurusu/1

Diyarbakır Başsavcılığı 2015 yılında 8 ayrı suçtan ötürü yakalama emri ve daimi arama kararı bulunan, gıyabi tutuklu olarak aranan Osman Öcalan hakkında kırmızı bülten formu ile birlikte 5 sayfalık iade talepnamesini hazırlayıp Uluslararası Hukuk ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü'ne göndermişti.

Bir hukuk devletinde, o devlet tarafından ciddi suçlar nedeniyle yakalama emri çıkartılan bir terörist, devletin imkanları kullanılarak siyasi rekabette kullanılamaz. Bunu yapanlar, buna olanak sağlayanlar hakkında ciddi anlamda yasal işlem yapılması kesinlikle mecburidir!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #4906 : 26 Haziran 2019, 17:36:45 »
Tarım arazileri yanarken teröristler halay çekti

Teröristlerin 3'te 1'ini işgal altında tuttuğu Suriye'de, tarım arazisi alev alev yanarken örgüt üyeleri halay çekerek eşlik etti.

YPG/PKK'lı teröristler, Suriye'nin 3'te 1'ini işgalinde tutuyor.

Teröristler, Suriye'nin kuzeyindeki Haseke'de alev alan tarım arazilerinin yanında halay çekerken görüntülendi.

HALK ARAZİ NÖBETİNDE
YPG/PKK, Suriye'nin kuzeyinde işgali altındaki bölgelerde, Araplara ait tarım arazilerini sürekli ateşe veriyor. Halk, Haseke'de de aynı uygulamayı başlatan örgüte karşı arazilerde nöbet tutuyor.

50 BİN DÖNÜMLÜK ARAZİ KÜL OLMUŞTU
YPG/PKK'lı teröristlerin çıkardığı yangında, şu ana kadar Araplara ait 20 bin dönüm alanın kül olmuştu. Yangınlardan yaklaşık 50 bin dönümlük arazi etkilenirken Kahtaniye'de çıkan yangının, petrol arıtma tesislerine doğru ilerlemesi paniğe sebep olmuştu.

Terör örgütünün son 1 ayda Rakka, Deyrizor, Haseke, Kamışlı ve Rasulayn’da çıkardığı yangınlarda, Arap ailelere ait 54 bin dönüm buğday ekili alan yanmıştı.

https://www.ensonhaber.com/tarim-arazileri-yanarken-teroristler-halay-cekti.html

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #4907 : 26 Haziran 2019, 18:04:57 »
Araplar SDF terör örgütüne katılırken iyi düşünselermiş. Bu itlerin namluları mutlaka kendilerine döneceği belliydi açılım diye bize tekrar döndüğü gibi.

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4908 : 28 Haziran 2019, 19:34:05 »

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4909 : 01 Temmuz 2019, 00:00:18 »
Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde Suriye Aşiretler  ve Kabileler Meclisi üyesi yaklaşık 500 kişi, ülkelerinde artan YPG/PKK  zulümlerine tepki gösterdi.

Meclise bağlı 50 aşiretin temsilcisinin de aralarında bulunduğu yaklaşık 500 kişi, Suriye sınırındaki Ceylanpınar ilçesinde bir araya geldi.

Katılımcılar, ülkelerinde artan YPG/PKK zulümleri hakkında fikir alışverişinde bulunarak, bundan sonraki süreçte izleyecekleri politikalara ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

Suriye Aşiretler ve Kabileler Meclisi Sözcüsü Ahmet Ubeyd, yaptığı açıklamada, terör örgütü YPG/PKK'nın ülkelerindeki artan zulümlerine tüm katılımcılar olarak ortak tepki gösterdiklerini söyledi.

Özellikle terör örgütünün sivillere yönelik baskısını artırdığını vurgulayan Ubeyd, şöyle devam etti:

"Örgüt, kendisine itaat etmediğimiz için şu an Suriye'de ekili arazilerimizi yakıyor. YPG/PKK müfredatına uyulmasını istiyor. Örgüt kendisine karşı çıkanları katlediyor, bölgenin demografik yapısını değiştirmeye çalışıyor. İnsanları sindirme çalışmaları her geçen gün artıyor. YPG/PKK'nın bu girişimlerini reddediyor ve şiddetle kınıyoruz. Fırat'ın doğusunda yaşayan bütün halkların, Arap'ı, Kürt'ü, Türkmen'i ve Ezidi'sinin bu zulümlere karşı ortak tepki koyup, birlikte hareket etmesini bekliyoruz."

Aşiret reislerinden Mudar Asar ise ülkesindeki sivil halkın para vaadiyle son dönemde kandırılmaya çalışıldığını savundu.

Parayla onurlarının satın alınamayacağını aktaran Asar, "Bölge halkının Türkiye ve Katar ile iletişimi kesmesi karşılığı aşiretlerin maddi olarak destekleneceği yönündeki girişimleri şiddetle kınıyoruz. Suriye'nin doğusunda sözde Kürdistan kurma çabalarının beyhude bir girişim olduğunun bilinmesini istiyoruz." şeklinde konuştu.

Aşiret reislerinden Abdulaziz Hammadi de Deyrizor bölgesinde ikamet eden aşiretler olarak toplantıya iştirak ettiklerini söyledi.

http://www.milliyet.com.tr/gundem/teror-orgutu-ypg-pkk-isyani-arazileri-yakiyor-insanlari-katlediyorlar-2897425