Anket

Hükümetin "kürt açılımı" politikasını destekliyormusunuz?

Hayır desteklemiyorum,şiddetle karşıyım
54 (78.3%)
Evet destekliyorum, çok olumlu buluyorum
7 (10.1%)
Kararsızım, çünkü sonuçları hakkında emin olamıyorum
8 (11.6%)

Toplam Oy Verenler: 69

Gönderen Konu: PKK İle Mücadele  (Okunma sayısı 1220607 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 474
Ynt: PKK İle Mücadele
« Yanıtla #5300 : 18 Şubat 2021, 16:23:47 »
Bunları zaten Avrupa dahil bulduğumuz her yerde etkisiz hale getirmiyor muyuz?

Karayılan neden öldürülmüyor?

İyi saklanıyor galiba. Avrupa'da öldürülen teröristleri bizim temizlediğimiz iddia ediliyor.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Sakine_Cans%C4%B1z
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Mermi

• DefenceTurk
  • *
  • 28
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5301 : 18 Şubat 2021, 17:19:11 »
Murat karayılan İran da olduğu için öldürülemiyor. Kandil'in sırtı İran tarafında ve lider kadro orada iran kolluyor onları.

Çevrimdışı serkan1976

• DefenceTurk
  • *
  • 214
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5302 : 18 Şubat 2021, 18:01:21 »
Murat karayılan İran da olduğu için öldürülemiyor. Kandil'in sırtı İran tarafında ve lider kadro orada iran kolluyor onları.
Buna gerçekten inanıyor musunuz?

Çevrimdışı Bogü Alp

• DefenceTurk
  • *
  • 12
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5303 : 18 Şubat 2021, 19:03:34 »
Karayılan Iranda değil Kandil Sincar ve Gara üçgeninde takılıyor.

Çevrimdışı serkan1976

• DefenceTurk
  • *
  • 214
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5304 : 18 Şubat 2021, 21:57:09 »
İsithbarat alıp Bora füzesini göndereceksin....

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 474
MİT'ten Irak'ta müthiş operasyon! PKK'lı Hüseyin İnal etkisiz hale getirildi

Irak'ın kuzeyindeki Metina'da, Türkiye'de eylem hazırlığı için bir toplantıya katılacağı tespit edilen PKK'lı Hüseyin İnal ve beraberindeki 2 terörist, Milli İstihbarat Teşkilatınca (MİT) düzenlenen operasyonla etkisiz hale getirildi.

Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, MİT, Irak'ın kuzeyindeki Metina bölgesinde düzenlediği operasyonda, örgütün kırsal kadrosuna Yunanistan'daki Lavrion kampından katılan "Karker Kürecik" kod adlı Hüseyin İnal'ı etkisiz hale getirdi.

İnal'ın, Lavrion kampında örgütsel eğitim aldıktan sonra terör örgütü PKK’nın kırsal kadrosuna katılmak amacıyla 2018’de Irak’ın kuzeyindeki örgüt kamplarına geçtiği belirlendi.

Yaklaşık 3 yıldır PKK kamplarında faaliyet yürüten İnal'ın, Türkiye’de eylem yapmak amacıyla Metina’daki bir toplantıya katılacağı tespit edilirken, 22 Şubat'ta düzenlenen operasyonda İnal'ın beraberindeki 2 örgüt mensubu da etkisiz hale getirildi.

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-mitten-irakta-muthis-operasyon-pkkli-huseyin-inal-etkisiz-hale-getirildi-41773383
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Alpars

• DefenceTurk
  • *
  • 35
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5306 : 06 Nisan 2021, 08:22:09 »
Reuters ceza evinde demirtaş ile görüşmüş.

"''NEYSE Kİ HALKIN PARASINI ÇALMAKTAN DOLAYI HAPİSTE DEĞİLİM''

Demirtaş, cezaevinde olmanın kendisini nasıl etkilediğine ilişkin soruya yanıtındaysa, "Çok iyi, güçlü hissediyorum ve moralim yerinde. Vicdanım rahat. Neyse ki halkın parasını çalmaktan dolayı hapiste değilim" dedi. Demirtaş, cezaevi koşullarının genel olarak iyi olmadığını ve pandemi nedeniyle durumun zorlaştığını belirtti.

''BİZİ BURAYA ATANLAR UTANÇ VE SIKINTI İÇİNDE''

Demirtaş, "Yasadışı şekilde evlerimizden gece yarısı kaçırıldık ve siyasi rehinelere dönüştürüldük. Bu nedenle gururluyuz. Bizi buraya atanlar utanç ve sıkıntı içinde. Tarihin kirli sayfalarına geçtiler" dedi.

''TAHLİYE OLMAYI MAHKEMELERDEN DEĞİL HALKTAN TALEP EDİYORUM''

Kendi dava sürecine ilişkin soruya yanıtında "Adaletsizlik ne kadar derin olursa olsun bizi kimse çok uzun yıllar hapiste tutamaz" diyen Demirtaş şöyle devam etti: "Tabii ki nihayetinde aklanacağız. Fakat buna biraz daha zaman var. Hukukun üstünlüğünü ve yargı bağımsızlığını sağlamak sadece siyasi atmosferde bir değişimle mümkün olur, bu da bir hükümet değişikliği ile. Bunu halk başaracak. Bu nedenle, tahliye olmayı mahkemelerden değil halktan talep ediyorum. Halkımıza güveniyorum.""

Kıyamam ya masumiyete bak sen.

Evet para çalmadılar?, parayı pkk ya mı verdiniz? E o zaman doğru, para çalmamışlar.

Evet, para çalmadılar?, Milletin evladını, evlatların hayatlarını çaldılar!

Para çalmadılar?, Pkk yı destekleyerek pkk ile  mücadele için milletin kaynaklarını, evlatlarının canlarını heba ettiler.

Para çalmadılar?, Şehirleri yakıp yıkarak milletin kaynaklarını, şehirlerin alt ve üst yapılarını halkın huzur ve güvenini mahvettiler.

Hapiste rehine imiş?, Peki dağda zorla tutulan milletin evlatları ne o zaman?

Kıyamam ya, nerdeyse bunu çıkarın biz yatalım diyecek okuyucu. Ellerinden gelse, ben çıkıyım dağdan adam gelsin benim yerime yatsın der heralde.

Avrupada okuyan bebelerinizin okul parası heralde ağaçta yetişiyo değil mi?