Anket

Hükümetin "kürt açılımı" politikasını destekliyormusunuz?

Hayır desteklemiyorum,şiddetle karşıyım
61 (77.2%)
Evet destekliyorum, çok olumlu buluyorum
10 (12.7%)
Kararsızım, çünkü sonuçları hakkında emin olamıyorum
8 (10.1%)

Toplam Oy Verenler: 79

Gönderen Konu: PKK İle Mücadele  (Okunma sayısı 1414458 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
Ynt: PKK İle Mücadele
« Yanıtla #5050 : 14 Eylül 2019, 16:37:22 »
Gunumuzde sinsi istihbarat teknikleri cok gelistigi icin insanlari eylemlerine gore niteleyemiyoruz. Adam en buyuk milliyetcidir, bagirir, cagirir, bayrak sallar, bir mesaj gelir, Tasnakci cikar, Pontuscu cikar, Kürt tealici cikar.

Bu tur sebekeler, guvenlik burokrasisini bos birakmazlar. Feto gibi... O gitti baskalari kalmistir. Bilemezsin.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 183
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5051 : 14 Eylül 2019, 19:07:20 »
Alıntı
TSK'ya ait savaş uçaklarının bu akşam Kandil'e düzenlediği 3 hava harekatında PKK'lı teröristlere ait 2 araç imha edildi.Bu görüntülerde 2 aracın imha edildiği hava harekatından.

https://mobile.twitter.com/TSKMap/status/1172606908827615232

Çevrimdışı Bogü Alp

• DefenceTurk
  • *
  • 43
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5052 : 16 Eylül 2019, 03:22:57 »
Artık Kandilde bile kafalarını dışarı çıkartamıyorlar. Maşallah nazar değmesin böyle mücadeleye, gayri nizami harpte Amerika Rusya hatta küçücük Filistin'de dahi İsrail bile böyle etkili olamıyor.

Çevrimdışı Mermi

• DefenceTurk
  • *
  • 28
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5053 : 16 Eylül 2019, 10:51:04 »
Israil farklı. Geçenlerde lübnanda kamikaze dronlu saldırı yapmıştı. Sonra Nasrallah çok sert tepki verdi. Üst düzey komutanlar olması muhtemel. ABD'nin yaptıklarından kimsenin haberi yok.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #5054 : 16 Eylül 2019, 11:15:43 »
Palavralara ve reklam kampanyalarina itibar etmeyin arkadaslar.

Ne zaman ki karayilanin, bahozun cesedini gorursunuz, o zaman pkk ile mucadele ediliyor demektir. Gerci bahoz 15 kere falan öldürüldü. Herif hortlak gibi dirilip dirilip geliyor!
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #5055 : 16 Eylül 2019, 11:40:54 »
Palavralara ve reklam kampanyalarina itibar etmeyin arkadaslar.

Ne zaman ki karayilanin, bahozun cesedini gorursunuz, o zaman pkk ile mucadele ediliyor demektir. Gerci bahoz 15 kere falan öldürüldü. Herif hortlak gibi dirilip dirilip geliyor!

Palavra ve reklam kampanyası derken?
Neredeyse her gün teröristlere operasyon düzenleniyor. Kafalarını çıkaramıyorlar. Eskisi gibi değil! Yoğun bir mücadele var.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5056 : 16 Eylül 2019, 13:21:30 »
Operasyonlar yapılmasına yapılıyor da... kafasını kaldıramadığından değil, PKK teröristleri büyük ölçüde Suriye' ye çekildi. Suriye' de büyük bir kazanım elde ettiler. YPG/PYD teröristleriyle birlikte mevcutları neredeyse büyük bir ordu mertebesine ulaştı. Üstüne Amerika, yardım üstüne yardım yapıyor.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #5057 : 16 Eylül 2019, 13:32:00 »
Kuzey Irak'ta 3 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Gara bölgesinde tespit edilen 3 PKK'lı terörist, hava harekatıyla öldürüldü.

Türkiye'nin PKK'lı teröristlere karşı operasyonları, hız kesmiyor.

3 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
TSK ve MİT'in koordinesiyle, Irak'ın kuzeyindeki Gara bölgesinde tespit edilen 3 PKK'lı terörist, bugün hava harekatıyla etkisiz hale getirildi.

Kuzey Irak'ta 3 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

TSK'DAN AÇIKLAMA
TSK ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Türk Silahlı Kuvvetleri ve Milli İstihbarat Teşkilatımızın koordineli çalışması sonucu Irak kuzeyindeki Gara bölgesinde tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu 3 PKK'lı terörist hava harekatı ile etkisiz hale getirildi." ifadeleri kullanıldı.

https://www.ensonhaber.com/kuzey-irakta-3-pkkli-terorist-etkisiz-hale-getirildi.html
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #5058 : 16 Eylül 2019, 13:41:49 »
Operasyonlar yapılmasına yapılıyor da... kafasını kaldıramadığından değil, PKK teröristleri büyük ölçüde Suriye' ye çekildi. Suriye' de büyük bir kazanım elde ettiler. YPG/PYD teröristleriyle birlikte mevcutları neredeyse büyük bir ordu mertebesine ulaştı. Üstüne Amerika, yardım üstüne yardım yapıyor.

Bu da bir etken. Ancak buna bakarak terörle mücadele edilmediğini söylemek doğru değil.

Eskiden teröristlerin yaptıkları baskınlarla verdiğimiz onlarca şehit haberlerini hatırlayın. O zamanlar neler diyorduk?
- Karakollar mutlaka güçlendirilmeli!
- Mayına dayanıklı zırhlı araç sayıları artırılmalı!
- Saldırı helikopterleri, silahlı insansız hava araçları sayısı artırılmalı!
- Askerin teçhizatı yenilenmeli!
- Uzaktan kumandalı silah sistemleri kullanılmalı!
- Elektronik karıştırıcılar, algılayıcılar vs kullanılmalı!
- İstihbarat birimleri güçlendirilmeli!
- Özel kuvvetlerin sayıları artırılmalı!
- Teröristlerin saldırmaları beklenmemeli, sürekli hareket halinde olunmalı!
- Sınır ötesi ve terörün yoğun olduğu bölgeler sürekli gözlemlenmeli, tespit edilen teröristler hemen imha edilmeli!
- Teröristlerin başına ödül konmalı!

Geçmiş yıllara ait sayfalarda bunlar gibi pek çok önerimizi görebilirsiniz. Bu önerilerimiz, özellikle darbe girişimi sonrasında hız kazanarak hayata geçirildi. Artan terör eylemleri de aynı hızla azalmaya başladı.
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2019, 13:42:41 Gönderen: SKYWOLF »

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5059 : 16 Eylül 2019, 13:43:10 »
yazınıza ilave olarak... Amerikayla el ele verip hayata geçirdiğimiz güvenli bölge sayesinde de pkklılar artık huzur içinde hiç kimse tarafından rahatsız edilmeden ülkelerini kurabilecekler. pkklıların 50 yıl düşünseler aklına gelmeyecek güvenli bölge sayesinde korunma fikrini biz onlara verdik. Kuzey ırakta pkk ile çok güzel mücadele ediliyor ama Suriyede yanlıs uygulanan politikalar yüzünden pkklıların eline hiç geçmediği fırsat geçti.
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2019, 13:44:41 Gönderen: DonnieBrasco »