Gönderen Konu: Yunanistan Silahlı Kuvvetleri Ve Genel Envanteri  (Okunma sayısı 79213 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 86
Ynt: Yunanistan Silahlı Kuvvetleri Ve Genel Envanteri
« Yanıtla #100 : 08 Eylül 2019, 14:41:01 »
Normal şartlarda Yunanlılar  fotoğrafta görüldüğü gibi F-35'in ancak maketini alabilirler. Ancak Suriye'de pydyi silahla donatanlar, Yunanistan'ı da F-35 ve diğer modern silahlarla rahatlıkla donatıp belkçi köpekliği görevi verebilirler!

Yapsınlar bakalım. Biz de o zaman Ruslara seksi Öpücük veririz

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 86
« Yanıtla #101 : 08 Eylül 2019, 14:45:08 »
Bir daha söylüyorum Avrupa troykası Yunanların ipini çeker ipini soluk alamazlar

Çevrimdışı DonnieBrasco

• Avrasya Göçebesi
  • DefenceTurk
  • *
  • 39
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #102 : 08 Eylül 2019, 14:57:21 »
Normal şartlarda Yunanlılar  fotoğrafta görüldüğü gibi F-35'in ancak maketini alabilirler. Ancak Suriye'de pydyi silahla donatanlar, Yunanistan'ı da F-35 ve diğer modern silahlarla rahatlıkla donatıp belkçi köpekliği görevi verebilirler!

Bağımsız Türkiye lafları , Ruslara verdiğimiz seksi bir öpücüğe dönüştü ... Amerika işi ileri götürürse ne vermeyi düşünüyoruz. ? Halk olarak sadece kulak arkamız kaldıda bilelim bari beleşe gitmesin.
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2019, 14:59:00 Gönderen: DonnieBrasco »
KÖPEK GİBİ ÇALIŞIP KRAL GİBİ YAŞAMAYA ÇALIŞAN....AZ ASABİ... ÇOKTAN FAZLA ATATÜRKÇÜ...

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 86
« Yanıtla #103 : 08 Eylül 2019, 15:40:51 »

Bağımsız Türkiye lafları , Ruslara verdiğimiz seksi bir öpücüğe dönüştü ... Amerika işi ileri götürürse ne vermeyi düşünüyoruz. ? Halk olarak sadece kulak arkamız kaldıda bilelim bari beleşe gitmesin.

Tamam Donnie. Hiç bir kozumuzu kullanmayalım. Amerika’nın ne halt yediği ortada. Bu başderdi reel politiği kabullenmesek bizi ne Rus nede Amerikan kurtarabilir.

Siyaset dediğin uluslararası bir swinger club.

Çevrimdışı DonnieBrasco

• Avrasya Göçebesi
  • DefenceTurk
  • *
  • 39
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #104 : 08 Eylül 2019, 16:01:49 »

Tamam Donnie. Hiç bir kozumuzu kullanmayalım. Amerika’nın ne halt yediği ortada. Bu başderdi reel politiği kabullenmesek bizi ne Rus nede Amerikan kurtarabilir.

Siyaset dediğin uluslararası bir swinger club.
Ben Amerikaya karşı Rusya kozundan çok rahatsızlık duyuyorum.Şu swinger lafına sonuna kadar katılıyorum. Lakin iyi geçinmek için yapılır bu.. Lübnanla bile kavga ediyoruz Allah aşkına :D Lübnan ya. İsrailin hergün şamar oglanına çevirdiği Lübnan bize sataşıyor. Bu neden biliyor musun ? Swingerı yapamadıgımız için... Geçenlerde barışık oldugumuz ülkeleri saymıştım. Lübnanıda saymıştım bugün oda yok :D Bu nasıl bir swinger. Ruslara öpücük vermekle ülke yönetilmez

Ayrıca sözüm meclis dışı zamanında ülkemizin yönetilme şeklini "kezban" olarak belirttiğim için sizin ekip tarafından bu sayfada linç yemiş üstüne banlanmıştım. Kadere bak , kimler kimlerler beraber neleri konuşuyor.
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2019, 16:06:23 Gönderen: DonnieBrasco »
KÖPEK GİBİ ÇALIŞIP KRAL GİBİ YAŞAMAYA ÇALIŞAN....AZ ASABİ... ÇOKTAN FAZLA ATATÜRKÇÜ...

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 86
« Yanıtla #105 : 08 Eylül 2019, 16:26:10 »
Ben sadece durumu ortaya koydum. Ama efektif bir öneriniz varsa ona açığım.

Çevrimdışı DonnieBrasco

• Avrasya Göçebesi
  • DefenceTurk
  • *
  • 39
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #106 : 08 Eylül 2019, 17:27:40 »
Ben sadece durumu ortaya koydum. Ama efektif bir öneriniz varsa ona açığım.
Uygulayıcılarda açık oldugunda bahsettiğimiz mevzular düzelecektir.
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2019, 17:52:22 Gönderen: DonnieBrasco »