Gönderen Konu: IDEF 2011  (Okunma sayısı 148184 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
IDEF 2011
« Yanıtla #150 : 16 Mayıs 2011, 10:47:29 »
VESTEL'in standı...

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
IDEF 2011
« Yanıtla #151 : 16 Mayıs 2011, 11:08:57 »
YONCA-ONUK Standı.
Bu standda son MRTP olan MRTP-42 ve SAT BOTU dahil tüm YONCA-ONUK tersanesi üretimi teknelerin maketleri vardı.

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
IDEF 2011
« Yanıtla #152 : 16 Mayıs 2011, 11:29:16 »
EUROCOPTER

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
IDEF 2011
« Yanıtla #153 : 16 Mayıs 2011, 15:25:51 »
FNSS Standı

İnsansız Kule PENÇE ile donatılmış olan AKINCI ZMA

PARS

Son günlerde Pars için Malezya ile yapılan anlaşmanın iptalinin söz konusu olduğuna dair haberler dolanıyordu ortalıkta. Ancak görüştüğüm yetkililer bu haberin asılsız olduğunuğu, anlaşmanın takvimine uygun şekilde devam ettiğini belirttiler. Parsın bir körfez ülkesindeki testlerde yaşadığı güzel bir tecrübeyi de aktardı bu arkadaşımız. Testlere katılan ve aralarında 4Parsında bulunduğu dört araç kuma saplanmışlar.Pars, sahip olduğu bağımsız süspansiyon sistemi sayesinde kendi başına kumdan çıkmayı başarırken, dünyanın bu alanda önde firmalarının ürünü olan diğer üç araç bu konuda çaresiz kalmışlar. Sonuçta o araçları da Pars çekerek saplandıkları yerden çıkarmış. :D

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
IDEF 2011
« Yanıtla #154 : 16 Mayıs 2011, 15:46:18 »
NUROL SAVUNMA

Fuarın diğer bir heybetli aracı olan EJDER

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
IDEF 2011
« Yanıtla #155 : 16 Mayıs 2011, 16:13:15 »
OTOKAR'ın COBRA ve KAYA araçlarını unutmayalım tabi. :)

Çevrimdışı Sİlahtar

• DefenceTurk
  • *
  • 0
IDEF 2011
« Yanıtla #156 : 16 Mayıs 2011, 17:46:20 »

Parsın bir körfez ülkesindeki testlerde yaşadığı güzel bir tecrübeyi de aktardı bu arkadaşımız. Testlere katılan ve aralarında 4Parsında bulunduğu dört araç kuma saplanmışlar.Pars, sahip olduğu bağımsız süspansiyon sistemi sayesinde kendi başına kumdan çıkmayı başarırken, dünyanın bu alanda önde firmalarının ürünü olan diğer üç araç bu konuda çaresiz kalmışlar. Sonuçta o araçları da Pars çekerek saplandıkları yerden çıkarmış. :D

Diğer zırhlı araçlar neymiş hocam,bir bilginiz var mı?
Bu arada fotoğraflar için çok teşekkürler...
Religion is hate,Religion is fear,Religion is war...

TRDefence Forum: http://www.trdefence.com/forum/index.php
Explain Turkish Military in English...

Çevrimdışı ASQ-1918

• DefenceTurk
  • *
  • 0
IDEF 2011
« Yanıtla #157 : 16 Mayıs 2011, 17:49:36 »
Birleşik Arap Emirlikleri ihalesinden bahsetmişler herhalde.

Diğer zırhlı araç Patria olmalı.
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2011, 17:53:28 Gönderen: ASQ-1918 »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
IDEF 2011
« Yanıtla #158 : 16 Mayıs 2011, 18:07:30 »
Birleşik Arap Emirlikleri ihalesinden bahsetmişler herhalde.

Diğer zırhlı araç Patria olmalı.
Diğeri değil, diğerleri. 4 Araç olduğunu söyledi. Ama hanig araçlar olduğunu söylemedi. Çok ısrar ettim ama yine de söylemedi.   

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
IDEF 2011
« Yanıtla #159 : 16 Mayıs 2011, 18:17:30 »
fotoğrafta pars 8*8'in kapısı açık, bana kapı kısmı epey ince gibi geldi. Yanılıyormuyum?
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk