Gönderen Konu: Sohbet odası  (Okunma sayısı 40461 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Roch
Sohbet odası
« Yanıtla #20 : 24 Ocak 2011, 15:31:22 »
"Pampa", "Liseli", "Anaokulu terk", "Paint terk", "..... var dediler geldik", "Güldürdün lan ....", "Olm 12.5 falndım ben".... Ve türevleri araya karışırsa ben yokum :).
Spam tarzı şeyler chat channellarında bol olur genelde düzgün olacaksa ve hosting şu durumu ile kaldırabilirse ben varım.

Kabul

çet olursa kimse foruma yazılan yazılar azalır

Neden azalsınki ordaki anlık konuşma burdaki kalıcı yorum paylaşım vs getirirleri götürülerinde çok çok daha fazla bence

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
Sohbet odası
« Yanıtla #21 : 24 Ocak 2011, 18:41:38 »
Peki o zaman bende varım. İş sana düştü hemşerim :)
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
Sohbet odası
« Yanıtla #22 : 24 Ocak 2011, 21:32:49 »
Peki o zaman bende varım. İş sana düştü hemşerim :)

Hemşeri ? sivaslımısınız ?

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Sohbet odası
« Yanıtla #23 : 24 Ocak 2011, 21:37:18 »
Yok, o benim hemşehrim. ;)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Sohbet odası
« Yanıtla #24 : 24 Ocak 2011, 21:51:45 »
"Pampa", "Liseli", "Anaokulu terk", "Paint terk", "..... var dediler geldik", "Güldürdün lan ....", "Olm 12.5 falndım ben".... Ve türevleri araya karışırsa ben yokum :).
Spam tarzı şeyler chat channellarında bol olur genelde düzgün olacaksa ve hosting şu durumu ile kaldırabilirse ben varım.
Hocam yeri geldiğinde kullanırız yahu :D Kötü bir anlamı yok ama fazla abartmadan yani ama kullanmama olursa uyarız yasağa :))

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
Sohbet odası
« Yanıtla #25 : 24 Ocak 2011, 22:25:11 »
Hocam yeri geldiğinde kullanırız yahu :D Kötü bir anlamı yok ama fazla abartmadan yani ama kullanmama olursa uyarız yasağa :))

Kullanmayalım  bence sonra edepsiz incilerin kulağına gider felan

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Sohbet odası
« Yanıtla #26 : 24 Ocak 2011, 22:43:28 »
İnci basarsa chati, siteyi belimiz doğrulmaz :). En iyisi uzak durmak. Gerçi iş Sayın Skywolfta bitiyor.

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
Sohbet odası
« Yanıtla #27 : 24 Ocak 2011, 22:49:40 »
İnci basarsa chati, siteyi belimiz doğrulmaz :). En iyisi uzak durmak. Gerçi iş Sayın Skywolfta bitiyor.

İnciden uzak duralım ama site ünlenir oda ayrı bir mesele. Bu iş olacak hadi biraz daha gayret ve istek. :D

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
Sohbet odası
« Yanıtla #28 : 25 Ocak 2011, 10:42:55 »
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Sohbet odası
« Yanıtla #29 : 25 Ocak 2011, 11:35:46 »
Teorik olarak güzel olsada , pratik olsa da çok uygulanabilen birşey değil. Ben de zamanında denedim bu yöntemi. en büyük hadise karşında konuşacak kimseyi bulamıyorsun. bir zaman sonra sıkılıp siteden çıkınca da ve herkes aynı şeyi düşününce konuşacak kimse olmadığından herkes bıkıyor ve siteden soğuyor..

Bunu düşünelim ve ayrıca ek maliyet, server sorunu ve güvenlik konusunuda göz önünde bulundurun.. Özellikle güvenlik çok önemli..Spam botların sevdiği şeyler bunlar..kontrolu zor..