Gönderen Konu: Z-3 Anadolu Parsı  (Okunma sayısı 93806 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tepegöz

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • DefenceTurk.com
Ynt: Z-3 Anadolu Parsı
« Yanıtla #140 : 17 Nisan 2018, 10:18:04 »
Maziye aldın götürdün beni sayın SKYWOLF. Yahu yaşlanmışız be. Kaç yıl geçti.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #141 : 27 Ağustos 2020, 21:02:04 »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı OKÇULAR

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 84
« Yanıtla #142 : 28 Ağustos 2020, 10:53:35 »
İran dan gelmiştir. Ülkemizde Anadolu parsı popülasyonu için yeterli alan maalesef kalmadı.

İranın bazı bölgelerinde hala ıssız ve insan emaresi olmayan alanlar mevcut. Hemadan bölgesine yaptığım bir ziyarette yolda arabamız arızalandı. Yanımızda bize eşlik eden yöre insanının sopalarla tedbir almasının sebebini sormuştum. Gece leopar saldırısı olduğunu söylemişlerdi.
DÜNYADA BÜTÜN GERCEKLER 3 MERHALEDEN GECER.
1. iLK BAŞLARDA HAFİFE ALINIR ÖNEMSENMEZ
2. ARKASINDAN ŞİDDETLİ BİR DİRENİŞ VE BASKIYA UĞRAR.
3. EN SON TAM BİR DOĞRU OLARAK KABUL EDİLİR..

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #143 : 28 Ağustos 2020, 11:59:28 »
İran dan gelmiştir. Ülkemizde Anadolu parsı popülasyonu için yeterli alan maalesef kalmadı.

İranın bazı bölgelerinde hala ıssız ve insan emaresi olmayan alanlar mevcut. Hemadan bölgesine yaptığım bir ziyarette yolda arabamız arızalandı. Yanımızda bize eşlik eden yöre insanının sopalarla tedbir almasının sebebini sormuştum. Gece leopar saldırısı olduğunu söylemişlerdi.

Türkiyede´de kalmadi mi? Ic Anadolu gözün alabildigi kadar issiz bölgeler var. Karadeniz bölgesi de eskisi kadar artik yogun nüfuslu degil. Daha 1950 senesine kadar inanmassiniz ama bizim Küre Daglarinda Hazar klaplani yasiyordu. Bu nesil tabi ki yeryüzünden kesin olarak silindi.

Sorun olan onlarin yasam ortasi degil bizim halen gerizekali tüfek sahipleri bu hayvanlari zevk uguruna vuranlardir. Karadeniz bölgesinde bundan bir kac sene evel kurt denen bir sey kalmamisti. Bizim Vali Gürcistandan 400 kurt ithal ederek dogaya salivermislerdi. Artik domuzlardan gecilmiyordu ( halen gecilmiyor).

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #144 : 26 Ocak 2021, 10:54:05 »
https://instagram.com/deffend_attack_team?igshid=1im1maebjqa3k

Bşr takım veletler benim meşhur Z-3 Anadolu Parsı 'nı kendilerinin çizdikleri iddia ediyor.  :D
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com