Gönderen Konu: timsah  (Okunma sayısı 19939 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
timsah
« Yanıtla #20 : 30 Kasım 2010, 19:02:36 »
Çok güzel gerçekten, özellikle sanatsal olarak genel hatları çok beğendim
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
timsah
« Yanıtla #21 : 01 Aralık 2010, 00:43:48 »
Arkadaşım kusura bakma, işlerimin yoğunluğu nedeniyle ilgilenemedim. Neyse ki Rekarno sana yardımcı olmuş.

Bu arada tasarım da güzel olmuş. :)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı timsah

• DefenceTurk
  • *
  • 0
timsah
« Yanıtla #22 : 01 Aralık 2010, 07:56:46 »
beğendiğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar .

Çevrimdışı RekarnO

• Bölüm Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 2
timsah
« Yanıtla #23 : 01 Aralık 2010, 11:38:20 »
Bişey soracam. Tasarımda hangi araçtan etkilendin..

ön taraftan tanıdığım bir araca benzetiyorum sanki..Ortadoğulu bir ülke üretiyordu buna benzer bir araç.

Çevrimdışı timsah

• DefenceTurk
  • *
  • 0
timsah
« Yanıtla #24 : 01 Aralık 2010, 19:48:29 »
fnss nin pars, personel taşıyıcısının önü gibi yüksek sivri bir şekilde yapmaya çalıştım biraz ondan esinlendim,yani  mevcut olan bir obüs örnek almadım,bunu bizde bulunan 203 obüsleri gördüğüm zaman planlamıştım,yapıla bilir basit şekillerden meydana getirdim,iki personel tarafın dan kullanıla bilinen ,mevzi değiştirme süresi az olan,suda, dere, tepe gide bilen bir yapısı olsun istedim ortaya da bu çıktı işte .

Çevrimdışı RekarnO

• Bölüm Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 2
timsah
« Yanıtla #25 : 01 Aralık 2010, 20:20:10 »
Güzel çıkmış...

Başka çıkacaklar var mı?

Çevrimdışı timsah

• DefenceTurk
  • *
  • 0
timsah
« Yanıtla #26 : 02 Aralık 2010, 19:39:05 »
var ama,bu fotoğraf aktarma sitesi aracılığı ile resim eklemek  güven eksikliği oluşturuyor bende. bu resim aktarma meselesine bir çözüm bulsanız iyi olurdu.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
timsah
« Yanıtla #27 : 02 Aralık 2010, 19:48:20 »
var ama,bu fotoğraf aktarma sitesi aracılığı ile resim eklemek  güven eksikliği oluşturuyor bende. bu resim aktarma meselesine bir çözüm bulsanız iyi olurdu.

Bunun bir çözümü yok.
Genel olarak forum sitelerinde bu şekilde resim yüklenir. Yoksa o kadar büyük alanın maliyetinin altından kimse kalkamaz.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı timsah

• DefenceTurk
  • *
  • 0
timsah
« Yanıtla #28 : 02 Aralık 2010, 20:02:18 »
bu aktarım sitelerinde güvence felan diye bahsedilmiş ama nereye hangi sisteme kayıt alınıyor bilmiyorum.bu işler dende hiç anlamam,bu sitede bütün çizimlerimi gerçekten paylaşmayı isterim,ha bu çizimlerden benim ülkemin herhangi bir vatandaşının esin kaynagı olmasınıda herşeyden çok isterim.bu gün İstiklal Marşımızdan bile telif hakkı talep eden ülkeler çıkmış bilmiyorum haberiniz varmı?

Çevrimdışı altay

• DefenceTurk
  • *
  • 0
timsah
« Yanıtla #29 : 15 Ekim 2011, 23:24:39 »
rsimlergörünmüyo sayın arkdaşlar ayrıca resimde atamıyorum siteye  ??? yardm edin lütfnn