Gönderen Konu: HOŞGELDİNİZ  (Okunma sayısı 78574 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: HOŞGELDİNİZ
« Yanıtla #150 : 27 Mart 2019, 17:40:52 »
Merhaba,
Eski SavunmaTürk üyesiydim, Herkese hayırlı forumlar.

Hoşgeldiniz.
Keyifli forumlar...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Yasar

• 2021 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 358
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #151 : 26 Ocak 2020, 17:03:24 »
Bir süredir yazıyorum forumda. Zevkle de okuyorum. İlerici, Atatürkçü hattınız beni memnun ediyor.
Bir sorum olacak : iPad ‘imdeki resimi nasıl yüklerim sayfaya?

Çevrimdışı Bürküt

• DefenceTurk
  • *
  • 27
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #152 : 10 Ocak 2023, 18:41:11 »
  Merhabalar herkese

Dile kolay 7 yılı aşkın süredir bu forumu takip ediyorum. Burada sık sık yazan pek çok arkadaşla tek taraflı bir tanışıklığımız var diyebilirim hatta  ;) . Zamanında bir arkadaşımdan Altay diye bir tank yaptığımızla ilgili bir şeyler duyup ne acaba bu diyerek google'de aratarak burayı ve Sadforu bulmuştum :) .

Çok daha önce üye olmayı düşünüp düşünüp vazgeçmiştim şimdiye kısmetmiş.Bu forumda yapılan içi dolu tartışmaları okuyarak savunma sanayi sektörü ve jeopolitikayla ilgili çok şey öğrendim.Çok daha önemlisi vatanserverliğim çok arttı ve dünyaya bakışım çok değişti.

Yeri geldi bu forumda pek çok müjdeyi öğrenip forumdaki herkesle beraber sevindim gurur duydum.Yeri geldi ülkemizde yaşanan kaotik olaylara forumdaki herkesle beraber üzüldüm. Yıllar sonra da olsa bu aileye katıldığım için mutluyum.

Buarada hayatımdaki en büyük gizem gerçek putty'nin kim olduğu... bir dönem sn Serkan1976'dan çok şüpheleniyordum şimdi sn re'nin putty olduğunu düşünüyorum her ikisi de putty olduğunu söylemiş olmasına rağmen hala emin olamıyorum  ;D

Çevrimdışı mehmet05

• DefenceTurk
  • *
  • 127
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #153 : 10 Ocak 2023, 19:17:43 »
Hoş geldiniz. Putty kısmı kolay. Didim'de yazlığı olan Puttydir. Belki hepsi Puttydir. Sonuçta Putty de çok renkli kişilik. Neyse biri Didim'deki yazlığa gidebilseydi düğümü cozebilirdi.Zor olan yazlığa davet almak. Ben ümidimi kaybetmedim henüz.

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #154 : 10 Ocak 2023, 19:45:50 »
  Merhabalar herkese

Dile kolay 7 yılı aşkın süredir bu forumu takip ediyorum. Burada sık sık yazan pek çok arkadaşla tek taraflı bir tanışıklığımız var diyebilirim hatta  ;) . Zamanında bir arkadaşımdan Altay diye bir tank yaptığımızla ilgili bir şeyler duyup ne acaba bu diyerek google'de aratarak burayı ve Sadforu bulmuştum :) .

Çok daha önce üye olmayı düşünüp düşünüp vazgeçmiştim şimdiye kısmetmiş.Bu forumda yapılan içi dolu tartışmaları okuyarak savunma sanayi sektörü ve jeopolitikayla ilgili çok şey öğrendim.Çok daha önemlisi vatanserverliğim çok arttı ve dünyaya bakışım çok değişti.

Yeri geldi bu forumda pek çok müjdeyi öğrenip forumdaki herkesle beraber sevindim gurur duydum.Yeri geldi ülkemizde yaşanan kaotik olaylara forumdaki herkesle beraber üzüldüm. Yıllar sonra da olsa bu aileye katıldığım için mutluyum.

Buarada hayatımdaki en büyük gizem gerçek putty'nin kim olduğu... bir dönem sn Serkan1976'dan çok şüpheleniyordum şimdi sn re'nin putty olduğunu düşünüyorum her ikisi de putty olduğunu söylemiş olmasına rağmen hala emin olamıyorum  ;D

Yok yahu ben öyle birşey söylemedim , ben anlamam Putyy'den Mutyy'den...Adım bile gerçek...Yazlığım da yok keşke olsa , hepinizi davet ederdim...

Çevrimdışı Yasar

• 2021 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 358
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #155 : 10 Ocak 2023, 19:54:39 »
Hoşgeldiniz Sn Bürküt.
Paylaşımlarınızı dört gözle bekliyoruz. Hayırlı forumlar.

Çevrimdışı putty

• 2023 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 287
« Yanıtla #156 : 10 Ocak 2023, 20:00:46 »
ilk beğenini ateşledim Bürküt

« Son Düzenleme: 10 Ocak 2023, 20:10:31 Gönderen: re »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #157 : 10 Ocak 2023, 21:58:52 »
Hoşgeldiniz.
Tanışıklığı karşılıklı yapmak için  7 sene beklenir mi? :o :o
Korkmayın, yapıcı düşüncelerinizi paylaşın. Merak ettiklerinizi öğrenirken sizin de katkılarınız olduğunu göreceksiniz. Daha fazla gelişecek ve daha fazla keyif alacaksınız. Bağımlılık yapabilir söyleyeyim. ;)

Bu arada hanginiz putty'se elini kaldırsın. Bu gizem son bulsun. Gerçi bilen biliyor da...  8) ;D
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2023, 22:03:09 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimiçi sahin1

• DefenceTurk
  • *
  • 10
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #158 : 10 Ocak 2023, 22:15:23 »
Putty=re

Çevrimdışı Bürküt

• DefenceTurk
  • *
  • 27
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #159 : 10 Ocak 2023, 22:22:09 »
Hoşgeldiniz.
Tanışıklığı karşılıklı yapmak için  7 sene beklenir mi? :o :o
Korkmayın, yapıcı düşüncelerinizi paylaşın. Merak ettiklerinizi öğrenirken sizin de katkılarınız olduğunu göreceksiniz. Daha fazla gelişecek ve daha fazla keyif alacaksınız. Bağımlılık yapabilir söyleyeyim. ;)

Bu arada hanginiz putty'se elini kaldırsın. Bu gizem son bulsun. Gerçi bilen biliyor da...  8) ;D

Bilgisizliğin verdiği çekingenlik hali diyelim  :) ama haklısınız 7 sene de çok. Geç olsun güç olmasın diyelim.İnşallah kısa sürede tanışıklığı çift taraflı yaparız.Ve uzun vadede Didimdeki yazlığa bir davet alırım umarım  ;D.Willy Wonka'nın altın biletini almışcasına mutlu olurum valla ne yalan söyleyim  ;D ;D