Gönderen Konu: HOŞGELDİNİZ  (Okunma sayısı 78509 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ragnar

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • DefenceTurk.com
Ynt: HOŞGELDİNİZ
« Yanıtla #120 : 10 Mart 2018, 01:52:33 »
Herkese merhaba bende Trmilitary 'den aranıza katıldım. Yakın zamanda forumdan atmıştılar daha sonra da forum kapandı zaten. Neden attıklarını da anlayamadım büyük ihtimal yasaklı kaynak, en son bir video atmıştım gözümden kaçmış demek. Gerçi yasaklı olmayan bir kaynakları da yoktu. Zaten orada ki yöneticilerin forumda ki üyelere çocuk azarlar gibi ukala ukala mesaj yazmaları, devamlı bak forumdan atarım şeklinde imaları baygınlık vermişti. Forumun kapanmasına üzüldüm ama çok şey öğrenmiştim oradan. Sonra bu forumu keşfettim iyi de oldu artık burdayım :)

Çevrimdışı Moonstar

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #121 : 10 Mart 2018, 03:35:45 »
Hoşgeldin.

Çevrimdışı The.Turk

• DefenceTurk
  • *
  • 3
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #122 : 10 Mart 2018, 08:28:00 »
Aramiza hosgeldin Ragnar kardesim...
Yaşam ne kadar güzel olsa da, ''Ölüm'' yaşamdan daha güzeldir; Layıkıyla öldükten sonra...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #123 : 10 Mart 2018, 08:29:02 »
Herkese merhaba bende Trmilitary 'den aranıza katıldım. Yakın zamanda forumdan atmıştılar daha sonra da forum kapandı zaten. Neden attıklarını da anlayamadım büyük ihtimal yasaklı kaynak, en son bir video atmıştım gözümden kaçmış demek. Gerçi yasaklı olmayan bir kaynakları da yoktu. Zaten orada ki yöneticilerin forumda ki üyelere çocuk azarlar gibi ukala ukala mesaj yazmaları, devamlı bak forumdan atarım şeklinde imaları baygınlık vermişti. Forumun kapanmasına üzüldüm ama çok şey öğrenmiştim oradan. Sonra bu forumu keşfettim iyi de oldu artık burdayım :)

Hoşgeldiniz...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Ragnar

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #124 : 10 Mart 2018, 13:37:25 »
Hoşbulduk arkadaşlar..

Çevrimdışı oguzbey

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #125 : 07 Nisan 2018, 12:57:44 »
Merhabalar,

Ben de geldim. Burasıda bizim mekanımız sayılır Skywolf  arkadaşımızda bir zamanlar, benden önce Tr militaride idi. Bu arada, dün Skywolf  Baskanımız  Trmilitary nin yeniden faaliyete geçeceğini müjdeledi. Çok sevındık. Bundan böyle her iki taraf da  bizlerin Mekanı oldu.

Tr military den gelen bazı arkadaşlarımız yakınıyorlar, haklı da olabilirler  ama, Karşılıklı Saygı çerçevesi içinde ben hiçbir kimsenin yasaklandığına şahit olmadım. Burada da aynı kurallar var. Bu iarada ifade etmeden geçmeyeceğim:

Bizleri bünyesinde barındıran, çok defa abartılı ifadelerimizi de hoşgörü ile karşılamış olan, başta Tr military kurucusu Kılıç ve bütün Site  yöneticiletine candan teşekkür ediyorum ve yakında yine birlikte olmayı diliyorum.
Burada da bütün arkadaşlar ile de olumlu, yapıcı Sohbet  ve tartışmalar içinde olmayı  diliyorum.

Hepinize Saygı ve Sevhilerimle. Hoş buldum.

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #126 : 07 Nisan 2018, 15:47:34 »
hoşgeldin
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı Destroyed

• DefenceTurk
  • *
  • 17
« Yanıtla #127 : 07 Nisan 2018, 17:09:03 »
Merhabalar,

Ben de geldim. Burasıda bizim mekanımız sayılır Skywolf  arkadaşımızda bir zamanlar, benden önce Tr militaride idi. Bu arada, dün Skywolf  Baskanımız  Trmilitary nin yeniden faaliyete geçeceğini müjdeledi. Çok sevındık. Bundan böyle her iki taraf da  bizlerin Mekanı oldu.

Tr military den gelen bazı arkadaşlarımız yakınıyorlar, haklı da olabilirler  ama, Karşılıklı Saygı çerçevesi içinde ben hiçbir kimsenin yasaklandığına şahit olmadım. Burada da aynı kurallar var. Bu iarada ifade etmeden geçmeyeceğim:

Bizleri bünyesinde barındıran, çok defa abartılı ifadelerimizi de hoşgörü ile karşılamış olan, başta Tr military kurucusu Kılıç ve bütün Site  yöneticiletine candan teşekkür ediyorum ve yakında yine birlikte olmayı diliyorum.
Burada da bütün arkadaşlar ile de olumlu, yapıcı Sohbet  ve tartışmalar içinde olmayı  diliyorum.

Hepinize Saygı ve Sevhilerimle. Hoş buldum.

Trmilitary nerdeyse 1 aydır açık  zaten :) hoşgeldiniz bu arada.

Çevrimdışı anka26

• DefenceTurk
  • *
  • 2
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #128 : 16 Nisan 2018, 05:06:01 »
Merhabalar.Uzun zamandır Trmilitary olsun daha sonra defenceturk olsun savunma forumlarını bir okur olarak takip etmekteydim.Aranıza üye olarak katılmak istedim.Herkese iyi forumlar.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #129 : 16 Nisan 2018, 08:23:14 »
Hoş geldiniz...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com