Gönderen Konu: SİDA  (Okunma sayısı 2535 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uzasem06

 • DefenceTurk
 • *
 • İleti: 118
 • 4
 • DefenceTurk.com
Ynt: SİDA
« Yanıtla #10 : 07 Nisan 2018, 22:18:55 »
Hayırdır Başkan iyi coşmuşsun . Ne diyelim kazan mübarek olsun.

Çevrimdışı SKYWOLF

 • SKYWOLF
 • Genel Yetkili
 • DefenceTurk
 • *****
 • İleti: 41869
 • 468
Ynt: SİDA
« Yanıtla #11 : 08 Nisan 2018, 10:19:29 »
Hayırdır Başkan iyi coşmuşsun . Ne diyelim kazan mübarek olsun.


Kısaca anlatayım. Birileri yine dedikodumuzu yapmış bir Whatsapp grubunda.  Bu haberi paylaştığım için ben coşmuşum. Yapanlar inşaatçıymış vs. Bu konuyla ilgili haberi paylaştığımız için biri yalamalık yaptığımızı söylemiş. Trmilitary işte bunun için varmış vs. Falan filan...

Trmilitary'e TrBizans denmesine neden olan tipik ezik zihniyet! Her ne kadar sitenin sahibi değerli dostum Kılıç, bu konuda hassas davranmaya çalışsa da genel zihniyet değişmediği için benzer şeylerle çok karşılaşıyoruz.

Cumhurcuğum da bu grubu yöneten arkadaş! Şimdi ben demedim şu dedi, şimdiye kadar DefenceTurk.com'a laf söyletmedim, Whatsapp grubundan nasıl müdahale edeyim, iftira atıyorsun vs dese de, bir yönetici olarak o tartışmanın içerisinde! Biz burada yanlış yapan "babamızın oğlu olsa" uyarıyoruz, gerekirse daha ileri gidiyor engelliyoruz!

DefenceTurk.com bir savunma forumu. O kadar başarılı ki aynı adı kullanan iki farklı forum sitesi bile kuruldu. Biz burada savunma ve strateji konularında bu ülkenin çıkarları neyi gerektiriyorsa onu tartışıyoruz. Yeri geldiğinde en sert şekilde eleştiriyoruz, yeri geldiğinde taktir ediyoruz. Olması gereken neyse onu dile getiriyoruz. Kimseyi kayırmıyoruz! Bazı ukalaların iddia ettiği gibi kimseye yalamalık yapmıyoruz! Siyasi fanatizmle birbirlerine karşı kinle doldurulmuş insanların arasında ısrarla adaletli davranmaya çalışarak, savunma teknolojileri ve strateji konularında ülkemizin çıkarları için çaba gösteriyoruz! Bunun için kimseden maddi bir çıkar da sağlamıyoruz, arkamızda kimse yok, olmasını da istemiyoruz!

Birileri, özür dileyecekleri yerde bize "silin" diye talimat vermeden önce, dönüp bir aynaya baksınlar! Yangına körükle gidecek kadar kendilerini büyük göreceklerine empati yapmayı denesinler!

Çok açık ve net belirteyim; bundan sonra DefenceTurk.com forum sitesi hakkında; nerede olursa olsun, her kim kötüleme, karalama, iftira ve hakaret gibi mide bulandırıcı davranışlarda bulunduğunda, "sessiz kalmayacağız"! Bunu yapanlar ve göz yumanlara haddini bildireceğiz! Gerekirse yargı önünde hesap verecekler! Yaptıklarına pişman olacaklar!
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2018, 13:49:31 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com