Gönderen Konu: LPD (Doklu çıkarma Gemisi) Projesi  (Okunma sayısı 220562 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı malaga

• DefenceTurk
  • *
  • 4
  • DefenceTurk.com
Ynt: LPD (Doklu çıkarma Gemisi) Projesi
« Yanıtla #830 : 02 Ekim 2020, 14:58:09 »
Cumhuriyet geldi diye uyuyoruz diyen bir yazı varmı ortada yüz yıldır batılı devletler tarafından uyutuluyoruz diyorum. Bunu da Abd ve batı yapıyor diyorum. Türkiyenin gücü Cevresindeki devletlerde bulunan türk nufusunda geliyor diyorum. Bu yüzden türkiye gerekli savunma sanayide ve politikada ekonomide doğru adımları atarsa doğası gereği süper güç olacaktır diyorum. Ama siz anlamamakta inad ediyorsunuz.

Çevrimdışı Yasar

• DefenceTurk
  • *
  • 101
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #831 : 02 Ekim 2020, 15:05:14 »
Kuresel guc olmak için yapılan ozelestiriyi bile birilerine laf söylüyor diye savunmaya kalkan bir kitle var , bunları sana tanrıyı göstereyim diye uzaya götürüp boşluğa bırakacaksın...
+1
Bravo

Çevrimdışı Yasar

• DefenceTurk
  • *
  • 101
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #832 : 02 Ekim 2020, 15:09:43 »
Konu LPD!!
Dönebilirmiyiz?

Çevrimdışı malaga

• DefenceTurk
  • *
  • 4
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #833 : 02 Ekim 2020, 15:10:49 »

Kuresel guc olmak için yapılan ozelestiriyi bile birilerine laf söylüyor diye savunmaya kalkan bir kitle var , bunları sana tanrıyı göstereyim diye uzaya götürüp boşluğa bırakacaksın...

+1
Bravo

Hiç bir şey üretemeyen beyinler ancak hakaret üretirler
« Son Düzenleme: 02 Ekim 2020, 15:18:24 Gönderen: malaga »

Çevrimdışı M.B.T

• DefenceTurk
  • *
  • 3
« Yanıtla #834 : 02 Ekim 2020, 15:52:05 »
Bizim süper güç olacağımızı Abd Çin Fransa Rusya israil Yunanistan Almanya bildiği için zaten bu kadar üzerimize geliyorlar Türkiye türkiyeden ibaret değildir. Bu saydığım ülkelerin Romanya da Bulgaristanda Yunanistanda Kosovada Sırbistanda Bosnada makedonyada arnavutlukta Rusyada ukraynada çin de azerbeycanda kazakistanda özbekistanda türkmenistanda çeçenistanda tataristanda moldavyada abazyada Pakistanda Hindistanda ırakta suriyede lübnanda filistinda mısırda libyada cezayirde fasta somalide katarda bir karşılıkları yok ama Türkiyenin var bu yüzden abd ve israil fransa almanya çinden çok bizimle ugraşıyorlar çünkü Türkiye gerekli adımları Siyasette ekonomide savunma sanayide atarsa bu