Gönderen Konu: Aselsan intiharları  (Okunma sayısı 15206 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı göktürk77

• DefenceTurk
  • *
  • 2
  • DefenceTurk.com
Ynt: Aselsan intiharları
« Yanıtla #20 : 14 Nisan 2018, 06:44:19 »
Yanlış anlama ama mitin kendine hayrı yok bırak başkasına hayrı olsun. İstahbari operasyonların olmazsa olmazı kadın kullanımını oldugu işin raconunda oldugunu herkes bilir .Görüyorum ki bu olayda da görmemek için kişinin agır zeka sorunu olması lazım yada suç ortagı . Bu işin altında fetö cü itlerin bir şekilde bulaşıcagı belliydi . Ben daha çok aselsan gibi kritik kurumlara girmişleri degilde daha çocuk ken el atıp hayatlarını karartma oparasyonu oldugunu düşünmüşümdür hep bu yöntem hem daha masumane hem daha etkili bir yöntem . Bu yöntemle nice parlak zekaları nasıl yokettiklerini yakın cevremden biliyorum .

Özellike orta okul ve lise yıllarında gariban aile çocuklarını dershanede deneme sınavlarıyla parlak zekalı çocuklara bulaşıp nasıl ailelerinden koparıldıgını uzun uzun anlatmama gerek yok .müthiş bir jenerasyonu kendi ellerimizle mahvettik bu mahvoluşa seyirci kalan sorumlu makamlarda bu utancı hiç üzerlerine aldıgını da düşünmüyorum .Nasılsa tohumuna paramı verdik a.. k... diyen emniyet amirlerini ve diger merciler hiç bu utancın zerresi yok . hal böyle olunca kurulan bu sistemin çarklarından sıyrılan parlak zekalarıda bu mantelide olan insanların gram s... oldugunu hiç ama hiç sanmıyorum

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #21 : 09 Eylül 2019, 21:07:42 »
Alıntı
2006'da ölen F-16 teknisyeni Hafız Koca'nın cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.

Katil Mustafa Değirmenci, infaz emrini FETÖ tutuklusu Tuğgeneral Sadık Köroğlu'ndan aldığını itiraf etti.

Jandarma muhbiri olduğunu itiraf eden katil Değirmenci, kendisine önce ASELSAN Mühendisleri Hüseyin Başbilen ile Halim Ünsem Ünal'ın öldürülmesi talimatı verildiğini ancak, bunları yapmadığını daha sonra ise Hafız Koca'nın öldürülmesinin emredildiğini söyledi.

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
Aselsan intiharları & Kazalari.
« Yanıtla #22 : 05 Ağustos 2020, 11:17:47 »
Alıntı
Edirne'den Hatay'a giden yolcu otobüsü, Ankara Çevreyolu Gölbaşı istikametinde ASELSAN personelini taşıyan minibüse arkadan çarptı.

1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ 2'Sİ AĞIR 8 KİŞİ YARALANDI.

https://mobile.twitter.com/aselsan/status/1290910964213338112
https://mobile.twitter.com/sr_0KA/status/1290897378254426112
« Son Düzenleme: 05 Ağustos 2020, 12:33:29 Gönderen: カメせ »

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #23 : 05 Ağustos 2020, 14:42:39 »
Ölenlere rahmet, yaralilara acil sifalar diliyorum.
« Son Düzenleme: 05 Ağustos 2020, 14:48:39 Gönderen: UYVAR »
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
TÜBİTAK Kurumda görevli evinde ölü bulundu.
« Yanıtla #24 : 01 Kasım 2021, 17:50:23 »
Alıntı
#TÜBİTAK

Kurumda görevli Doç. Dr. Dilek Dündar Erbahar, evinde ölü bulundu.

☢️Erbahar, zehirli gazlara karşı yüksek algılama hassasiyetine sahip, üstün performanslı, seri üretime uygun kimyasal sensörlerle ilgili çalışıyordu.

➡️ Polis, intihar ihtimali üzerinde duruyor.
https://mobile.twitter.com/kimlikci_954