Gönderen Konu: FREMM  (Okunma sayısı 16484 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı WOLF

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
FREMM
« : 22 Mart 2009, 10:19:39 »

Ben Orta Asya'dan türeyen Anadolu'da büyüyen Avrupa içlerine yürüyen Türküm...

Çevrimdışı WOLF

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
Ynt: FREMM
« Yanıtla #1 : 22 Mart 2009, 10:32:12 »

Çevrimdışı WOLF

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
« Yanıtla #2 : 22 Mart 2009, 10:42:42 »

« Son Düzenleme: 29 Mart 2009, 15:24:37 Gönderen: T-129 »

Çevrimdışı WOLF

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
« Yanıtla #3 : 22 Mart 2009, 10:49:56 »

Fremm'in Üretim Bandı...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
FREMM
« Yanıtla #4 : 30 Eylül 2011, 10:59:40 »

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
FREMM
« Yanıtla #5 : 30 Eylül 2011, 11:01:30 »

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
FREMM
« Yanıtla #6 : 30 Eylül 2011, 12:23:41 »
adamlar  köşeyi  dönecek  ,   tf-2000  için  neyi  bekliyoruz  anlamıyorum  ,  bölgede  fırkateyn ihtiyacı  duyan birçok  ülke abd  ve  alman  sınırlandırması  içerisinde  satılan  fırkateynleri  bırakıp  bu  gemiye  yönelecek , biz  geç kalıyoruz bence.  adamlar  şimdiden  20 +   gemiyi  garantilemişler  gibi  birçok  ülke  şimdiden  yüksek  rakamlarda  alımlar  düşünüyor    ,  hiç  olmazsa  araplara  satsaydık  kafadan  3  milyar  dolarlık bir  pazar  ortaya  çıkardı , tersane  var  mühendis  var  tenknisyen  var  ama  icraat  yok  ,  bu  pazarı  hafife  almamak  lazım.

Çevrimdışı kub1lay

• DefenceTurk
  • *
  • -1
FREMM
« Yanıtla #7 : 30 Eylül 2011, 14:56:58 »
adamlar  köşeyi  dönecek  ,   tf-2000  için  neyi  bekliyoruz  anlamıyorum  ,  bölgede  fırkateyn ihtiyacı  duyan birçok  ülke abd  ve  alman  sınırlandırması  içerisinde  satılan  fırkateynleri  bırakıp  bu  gemiye  yönelecek , biz  geç kalıyoruz bence.  adamlar  şimdiden  20 +   gemiyi  garantilemişler  gibi  birçok  ülke  şimdiden  yüksek  rakamlarda  alımlar  düşünüyor    ,  hiç  olmazsa  araplara  satsaydık  kafadan  3  milyar  dolarlık bir  pazar  ortaya  çıkardı , tersane  var  mühendis  var  tenknisyen  var  ama  icraat  yok  ,  bu  pazarı  hafife  almamak  lazım.

tf-2000 gelinceye kadar fremm alırsak hiç şaşma sayın enes  :)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
FREMM
« Yanıtla #8 : 30 Eylül 2011, 19:21:31 »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
FREMM
« Yanıtla #9 : 17 Mart 2012, 10:31:53 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=i-qLdebC6m0&amp;feature=related" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=i-qLdebC6m0&amp;feature=related</a>

FREMM