Gönderen Konu: S 400 Hava Savunma Sistemi  (Okunma sayısı 97403 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mermi

• DefenceTurk
  • *
  • 28
  • DefenceTurk.com
Ynt: S 400 Hava Savunma Sistemi
« Yanıtla #30 : 12 Nisan 2018, 13:09:30 »
Bölgede benim bildiğim 1 batarya S400 var. Ve 1 batarsa S300 var. 1 batarya S400'de 36 adet füze var. Amerika bölgeye 7 adet destroyer gönderdi. Bu destroyerlerin her birinde 60 tomahawk var. Bölgede ki önce ki destroyerlerde hesaba katarsak 10+ destroyer var. Ingiliz, Fransız ve Alman gemilerinde bölgede. 1000+ seyir füzesini dakikalar içersinde Suriye'ye yağdırırlar. Amerikanın bölgeye gönderdiği uçak gemisinde 90 F/A-18 var. Incirlik üssüne de 35 F-16 göndermişler. Yani hava kuvvetlerini falanda hesaba katarsak Suriye yi ereğe çevirirler. Rusya neyle karşılık verebilir ? Televizyonlarda Amerikan gemisini vurabilir diyorlar. Bide bunları emekli askerler diyor. :) yahu Arleigh Burke sınıfı destroyerleri vurmak kolaymı ya. 1 destroyeri bile vurmak o kadar zor ki bölgede 10+ destroyer var diyorum.
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2018, 13:16:02 Gönderen: Mermi »

Çevrimdışı spear

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #31 : 12 Nisan 2018, 13:39:58 »
O zaman sorulacak soru şu;
ABD( sözde Suriye için) Rusya ile savaşa girermi?
Rusya (sözde Suriye için )ABD ile savaşa girermi?

Çevrimdışı Merzifonlu

• 2021 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 256
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #32 : 12 Nisan 2018, 13:45:37 »
Gemileri vurmasına vururlar, hatta taktik nükleer ile tüm o donanma denizin dibini de boylar. Ama sonrasında?

İkinci dünya savaşında her iki tarafta da bolca kimyasal silah vardı. Ama kullanmaya kimsenin bü..... yemedi. Taa ki Japonya kum torbasına dönene kadar. O zaman ABD bir "Fatality/Brutality" hareketi çekti, Mortal Combat'vari. Ne de olsa Japonya'da yanıt verecek donanma kalmamıştı.

Çatışma çıkar mı bilmem. Ama çıkarsa bile bu çatışma nükleer'e dönmez. Amerikalılar ve Ruslar birbirlerini doğrasa bile dönmez.
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2018, 14:14:45 Gönderen: merzifonlu »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #33 : 12 Nisan 2018, 14:11:47 »
Bölgede benim bildiğim 1 batarya S400 var. Ve 1 batarsa S300 var. 1 batarya S400'de 36 adet füze var. Amerika bölgeye 7 adet destroyer gönderdi. Bu destroyerlerin her birinde 60 tomahawk var. Bölgede ki önce ki destroyerlerde hesaba katarsak 10+ destroyer var. Ingiliz, Fransız ve Alman gemilerinde bölgede. 1000+ seyir füzesini dakikalar içersinde Suriye'ye yağdırırlar. Amerikanın bölgeye gönderdiği uçak gemisinde 90 F/A-18 var. Incirlik üssüne de 35 F-16 göndermişler. Yani hava kuvvetlerini falanda hesaba katarsak Suriye yi ereğe çevirirler. Rusya neyle karşılık verebilir ? Televizyonlarda Amerikan gemisini vurabilir diyorlar. Bide bunları emekli askerler diyor. :) yahu Arleigh Burke sınıfı destroyerleri vurmak kolaymı ya. 1 destroyeri bile vurmak o kadar zor ki bölgede 10+ destroyer var diyorum.

Oradaki diğer hava savunma sistemleri ve Rus gemilerindeki füzeleri unutma!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Mermi

• DefenceTurk
  • *
  • 28
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #34 : 12 Nisan 2018, 14:44:41 »
2 adet Rus gemisiyle;100'lerce Sm-3, Sm-6, Sm-2 block 4 ve 1000'lerce ESSM olacak amerikan gemilerinde, bu kadar savunma füzesini geçip gemiyi vurmak imkansız. Uçak gemisi bölgede bu gemiyi korumak için muaazzam savunma kurgulamışlardır.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #35 : 12 Nisan 2018, 14:49:31 »
2 adet Rus gemisiyle;100'lerce Sm-3, Sm-6, Sm-2 block 4 ve 1000'lerce ESSM olacak amerikan gemilerinde, bu kadar savunma füzesini geçip gemiyi vurmak imkansız. Uçak gemisi bölgede bu gemiyi korumak için muaazzam savunma kurgulamışlardır.

Ben Amerikan gemisini vurmak için söylemedim. Farkındaysan hava savunma sistemlerinden bahsediyorum!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Mermi

• DefenceTurk
  • *
  • 28
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #36 : 12 Nisan 2018, 14:53:29 »
Söylediğim gibi 1000'lerce Tomahawk karşısında dayanamazlar. En kötüsü Israil'de devreye girer. Suriyeyi taş devrine yollarlar.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #37 : 12 Nisan 2018, 16:40:52 »
Söylediğim gibi 1000'lerce Tomahawk karşısında dayanamazlar. En kötüsü Israil'de devreye girer. Suriyeyi taş devrine yollarlar.

Kimsenin binlerce Tomahawk atacağını sanmıyorum.

Çevrimdışı Mermi

• DefenceTurk
  • *
  • 28
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #38 : 12 Nisan 2018, 16:46:43 »

Şu an için öyle zaten. Eğer Rusya füzelere müdahale ederse 1000'lerce gelir. Baya soğudu bu iş. Amerika pek niyetsiz görülüyor. Esad giderse yerine kim geçeri düşündüler herhalde.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #39 : 12 Nisan 2018, 16:49:39 »

Şu an için öyle zaten. Eğer Rusya füzelere müdahale ederse 1000'lerce gelir. Baya soğudu bu iş. Amerika pek niyetsiz görülüyor. Esad giderse yerine kim geçeri düşündüler herhalde.

Rusya müdahale ederse zaten 3. Dünya savaşı çıkar. Sadece oradaki Rus unsurları değil, bütün Rusya'daki binlerce füze savaşa girer..
Bunun topolu var, satanı var , var da var...